Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

çamaşır topladım dur ütü yapayım dur dolabı düzenleyeyim dur şu çekmeceyi yapayım aaaa kalkıp sebzeli mercimek çorbası yapayım dur yemek yiyeyim derken şimdi geldim :KK14:

geçmiş olsun lady uçtu :KK55: :KK60:

Ohhh eline sağlık kuzucumm afiyet olsun bende yedim yemeğimi kahve keyfi yapıyorum :KK68:

çamaşır topladım dur ütü yapayım dur dolabı düzenleyeyim dur şu çekmeceyi yapayım aaaa kalkıp sebzeli mercimek çorbası yapayım dur yemek yiyeyim derken şimdi geldim :KK14:

geçmiş olsun lady uçtu :KK55: :KK60:

:KK53::KK53::KK53:
Napiim kız seviyorum çizgi filllm :KK9::KK9:

Benim yediklerim erimez uleynn bende yatmadan şınav çekçem kafama göre bişeyler yaparım artık :KK53::KK53:

Midem bulanmasın diye bekliyorum bende 7de kalkarım bi yarm saat uğraşır snra duşa gircem 8de o ses başlıcaak :KK24::KK24:

:KK53::KK53::KK53:
Napiim kız seviyorum çizgi filllm :KK9::KK9:

Midem bulanmasın diye bekliyorum bende 7de kalkarım bi yarm saat uğraşır snra duşa gircem 8de o ses başlıcaak :KK24::KK24:

Ohh miss temiz hesap vallahi...
Ben bugün karar aldım antalyaya geçicez 1 ay fln kalırım her halde sıkıldım iyice bi 5 kg fln verip döncem :KK23:

Ohh miss temiz hesap vallahi...
Ben bugün karar aldım antalyaya geçicez 1 ay fln kalırım her halde sıkıldım iyice bi 5 kg fln verip döncem :KK23:

ne zaman gidiyorsun kız bizi bırakıp :KK14:

Bende öyle oldum dün terledim iş yaparken dikkat et beybi..
Sıcak tut kendini fal bakimmi sana :KK23:

vallamıııı bakacakmısın kızzzzz:KK53:

Persom kendine pro kart al falını bana hedaye et :KK53::KK53:

Ahh ahh bn aldığımda niye yoktu bu kampanya :KK19::KK19:

sen al pro kartı persoya hediye et falı sana bakayım :KK1:

Bende düşündüm pro kart almayı da gereksiz gördüm bide kazene msj atmaya üşendim açıkçası :KK53::KK53::KK53:
Olur kuzum alırsam fal senin olsun :KK16::KK16:

üşenme kart başvurularını ben alıyorum :KK14:

ne zaman gidiyorsun kız bizi bırakıp :KK14:

vallamıııı bakacakmısın kızzzzz:KK53:

sen al pro kartı persoya hediye et falı sana bakayım :KK1:

üşenme kart başvurularını ben alıyorum :KK14:

Ölemi kuzum iyi ozaman tembelliğimin sonucunda buldum yine procuyu hahah :KK9::KK9:
Canımmm sizi bırakmıyorum orda işlerim var bir süre olmayabilirim en fazla 3 4 gün..
Sonra zaten internetim var orda :KK53::KK53:
Bakarım kuzum dün bakcaktım atmadın ya resimleri :KK53:

X