Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Benim sinirim bozuk benimki de taktı bir zenginlik bir para muhabbeti bilmiyorum bu kadar maddeci olmak hiç hoşuma gitmiyor ne villada yaşamak istiyorum ne audi araba ya :26:

selam öhö öhö ben yolcu 22 yaşındayım 3 yıllık evliym. 2 yaşında bir oğlum var. ailemden uzakta yaşıyorum. ayrıca buradan nefret ediyorum.:84::84::84:
seni yorumlarından biliyorum ama azcık

Ben seni civcivlerinden hatırlıyorum Anneğ benden küçükmüşün ama oğluşun var ya Allah bağışlasın Çok mu uzaktasın yurtdışı filan mı

ben gece bir rüya gördüm, kalktım oturdum yedim içtim(evet pisboğazım) yattım rüyam kaldığı yerden devam etti. sonra sabah namazı vaktinde yine kalktım yattım rüya yine kaldığı yerden devam. hayır güzel bişi olsa devam etsin ama kabustu. şimdi de uyumaya tırsıyorum:18:

civcivlerimi değiştirecem de karar veremedim daha yok yurtiçi ama sevemedim burayı. küçük bir şehir. sen de tanıtsana kendini

Ay doğru unuttum ben 23 yaşındayım İzmirden katılıyorum kısmetse ben de bir oğluş istiyorum kendime Sen nerden katılıyosun
Ben de sabit bi avatar istiyorum ama bi türlü içime sinmiyo bişeyler böyle sexi gacılardan gidiyorum

dün gece çok garip bir şey oldu. anlatıyım mıı?

selam öhö öhö ben yolcu 22 yaşındayım 3 yıllık evliym. 2 yaşında bir oğlum var. ailemden uzakta yaşıyorum. ayrıca buradan nefret ediyorum.:84::84::84:
seni yorumlarından biliyorum ama azcık

Benim sinirim bozuk benimki de taktı bir zenginlik bir para muhabbeti bilmiyorum bu kadar maddeci olmak hiç hoşuma gitmiyor ne villada yaşamak istiyorum ne audi araba ya :26:

tek tek cevap vereceğim julia ile teldeydik :26:

şehrim küçük bir yer olduğundan ve burda tanıdıklarım olduğundan özelden yazayım sana memnun oldum. inşallah oğluşunu sağ salim kucağına alırsın. yanlış hatırlamıyorsam senin de eşinle aranda yaş farkı vardı. hatta bir yorumunda görüp kendime yakın hissettiğim için arkadaş listeme eklemiştim seni. benim de eşimle aramda 9 yaş var da

Ben hep kaldığım yerden devam ederim rüyalarıma,kesintisiz küçüklüğümden beri...
Ama yiyip yatınca kabus görmüş olabilirsin,bende öyle oluyor ertesi gün intikam alıyorum kabusumdan

Artık bu topic eşleriyle arasında yaş farkı olanlar topici oldu farkında değilsiniz ama kimse beni geçemez 9 da neymiş

Yakınmışsın canım gördüm mesajını:) Gelirse alırım Aman kız sen de ona yaş farkı mı diyosun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…