Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ama ne anlaşmıştık kuzucum takmak yoktu taksak bile işlerimizden alıkoymıcaktı bizi
ya masaya oturup zırlamaya başlıyorumyarın başlarım artık çalışmaya inşallah yanisınav zamanı bide yapılacak şey miydi
senle küsümmm nerelerdesin kızım ya

neden ki
bir tarafları kalktı1 hafta önce ders çalışmadıgı için akıllansın diye ayrıldım sonra barıştıkyediremedi heralde 4 5 gün geçmeden superisi ayrılmaya karar verdim diye mesaj attı şerefsizahh ediyorum o hayvana ahhhhhhhhhhhhhh2 yakan bir araya gelmesin öküzzzzzzzzöyle yaktın ki canımıbittin dedi içimde bitirdim dedi

Kendine çok yüklenme bırak bugün tatil olsun kafa dağıt 3 günden bir şey kaybetmezsin yarın pazartesi ve yeni bir hafta her şeyi toplamak için zmanın var:)

Ohoo kimler neler unutuluyor bebeğim Lisedeki sevgilime ölüp bitiyodum noldu yok şimdi aman iyi ki olmamış diyorum Dimi esmer senin de vardır böyle unuttuğun
tez zamanda unutayım inşallah,her haliyle geleceği olmayan bir ilişkiydi,yine üzülüyorum işte,bir daha hiç sevilmeyecekmişim gibi geliyor

tez zamanda unutayım inşallah,her haliyle geleceği olmayan bir ilişkiydi,yine üzülüyorum işte,bir daha hiç sevilmeyecekmişim gibi geliyor

Ay ben bunu hep söylerdim biriyle ayrılınca hatta gidip anneme sorardım anne bi daha sevilcek miyim diye hepimiz aynı cinsiz işte Ama görüyosun ki seviliyosun Çok daha fazla sever ve sevilirsin

Ay ben bunu hep söylerdim biriyle ayrılınca hatta gidip anneme sorardım anne bi daha sevilcek miyim diye hepimiz aynı cinsiz işte Ama görüyosun ki seviliyosun Çok daha fazla sever ve sevilirsin
inancım yok ama inşallahcildiyeye gittim,sivilce kremi leke kremleri aldımgüzelleşecemyakında lazere de gitcemgüzel olmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…