Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

hayırlısı olsun inşalla hamileysemde allah öyle istedi der doğururum sanırım bilemiyorum çok karışığım

senin ilk sanırım. ben 2.ye şüpheleniyorum. Allah korusun naparım :18::18:

onun ultrasondaki ilk kalp atışını duyduğunuzda bütün endişeleriniz yok olup gidiyo ve sadece onu kucağınızda görüp mis gibi kokusunu içinize çekmek istiyeceksiniz. yani ben öyle hissetmiştim :emir_bebek:

onun ultrasondaki ilk kalp atışını duyduğunuzda bütün endişeleriniz yok olup gidiyo ve sadece onu kucağınızda görüp mis gibi kokusunu içinize çekmek istiyeceksiniz. yani ben öyle hissetmiştim :emir_bebek:

hazır değilsek bile bizi etkilermi diyorsun ben pek sanmıyorum ya.. benim sağlığım bebekten daha önemli :44:

benim bir çocuğum var zaten. çok da isteyerek olmuştu(çok saçma bir cümle oldu):KK53: 2.ye asla ama asla hazır değilim. ama o ilk hamileliğideki şüpheler içimi kaplamış durumda. inşallah sadece kuruntudur:KK25:

Son düzenleme:
X