Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Alırım yaa almaz olurmuyum
Kıyamam sana yaa merak etme sen yokken idare ederim ben burayı
Hee doğru ya heyecan yaptım birden

Telekom da ilgilenir mi ki ordan... müşteri hizmetlerinin bizi bir yerlerine taktıkları yok :26:

bnmkinin işi internet olduğu için el mahkum ;(( yoksa çekilir gibi değil. 1-2 hafta önce de bizim evi arıyoruz başkası çıkıyo.

Git bak bakıyım biz evde miyiz de

Ya da bi kadın buraya yazmıştı rezil olma hikayelerine telefonunuzun sapı düz mü kıvır kıvır mı de cevaba göre kıvır kıvır da bi tarafına sok dersin valla o kadın yazmıştı benim hikayem değil

Telekom da ilgilenir mi ki ordan... müşteri hizmetlerinin bizi bir yerlerine taktıkları yok :26:
ilgilenir ilgilenir
şimdiye kadar 3 yeri şikayet ettim daha önce bi taraflarına takmayan yerler özürler diledi en kısa sürede magduriyetinizi gidereceğiz dediler
fosta çıkmadı hepsi çözümlendi yani
sen sorununu güzel bi dille yaz.iğneleyici olsun ama hakaret gibi olmasın dava etme hakkı doğar çünkü karşı tarafa

inanılmaz yaratıcı olduğunu söylemişler miydi sanaa

Hem yaratıcıyım hem yakıcıyım alevli bakışlarım var

yüz kere sordunuz he
iknizde izmirdesinz
ben olayı çözdüm

Kızım İzmir bu Menemende de olabilir Karşıyakada da olabilir bi sürü ilçesi semti var

Ama sen de çok zekisin tatlımmmmmmmmmm

başlıkta kapımız herkese açık yazıyor ben geldim sohbete bırak sohbet etmeyi selamımı alan yok((((((((((((((((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…