Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Telekomu bulursam bir kaşık suda boğucam bu interneti yüzünden zaten ben arkandayım tam destek :KK52:
şikayet com a yaz
en ufak şeyde şikayet ediyorum hemen arayıp özür diliyorlar sorunu çözüyorlar :KK52:
geçen carrfoura gitcektik annemle araba yoktu
ücretsiz servisler geçiyordu bizim ordan bekle allah bekle gelmedi
hemen yazdım şikayetim.com a
güvenlik sefi aradı numarasını verdi birdaha öyle bişi olursa bu numarayı alın ben araba gönderip aldırcam sizi dedi :KK52::KK52:

Enee bu erkekler fabrikasyon bacımm benimkide öyle o popo kapanacak:KK47: :KK9::KK9::KK9:
Bazen yarın ne giysem diye konuşuyorum evde düzgün bişeler giy diyo...
Aaa diyorum çok dikkat ediyorum daha napim çarşafa mı giriyim fln. :KK9::KK9:
Sen ne giyersen giy herkes sana bakıyor çok dikkat çekiyosun diyo..:KK53:
Peçe falanda lazım anlayacağın :KK9::KK9::KK9:
Hey allahım yaa :KK53::KK53:
hepsi mi aynı olurr :KK53::KK53:
:KK52::KK52:

şikayet com a yaz
en ufak şeyde şikayet ediyorum hemen arayıp özür diliyorlar sorunu çözüyorlar :KK52:
geçen carrfoura gitcektik annemle araba yoktu
ücretsiz servisler geçiyordu bizim ordan bekle allah bekle gelmedi
hemen yazdım şikayetim.com a
güvenlik sefi aradı numarasını verdi birdaha öyle bişi olursa bu numarayı alın ben araba gönderip aldırcam sizi dedi :KK52::KK52:

Aaaa o ne luyiz ben hiç bilmiyorum öyle bi siteyi :KK53:

Off her şeyi şikayet edicem bütün markaları :KK52: :KK9:

biz severiz de senin ki sever mi bilemiyoruzz:KK53:

Biz ilk çıktığımız zamanlarda aşk böcükleri olaraktan çok sevgi muhabbeti geçiyodu..
Şöyle olsam severmisin beni fln diyodu benimki sıra şişkoya geldi yok dedim kesinlikle ayrılırız fena bozulmuştu :KK9::KK9:

Aaaa o ne luyiz ben hiç bilmiyorum öyle bi siteyi :KK53:

Off her şeyi şikayet edicem bütün markaları :KK52: :KK9:
et kız
kredi kartımla alışveriş ettim sonra aldığım şeyi iade ettim ama taksitli aldığım için taksit taksit yükelenecekmiş kartıma
prosedur böyleymiş
yazdım oraya paranın hepsini yüklediler :KK53:
bide oraya yazmanıza gerek yok beni arayın ben ilgilenirim sorununuzla diyor
cidden büyük yaptırım firmalar için. google a şikayet.com yaz çıkar
:KK53:

Biz ilk çıktığımız zamanlarda aşk böcükleri olaraktan çok sevgi muhabbeti geçiyodu..
Şöyle olsam severmisin beni fln diyodu benimki sıra şişkoya geldi yok dedim kesinlikle ayrılırız fena bozulmuştu :KK9::KK9:
benimkide kilo aldı ne biçim
desem bozulacak tutuyorum çenemi ama bi gün patlayacağım hissediyorum bunu :KK53::KK53:

bnmki müşteri hizmetlerine dava açıcam artık çözün şunu diyor. ttdan tık yok ilkel şartlarda yaşıyoz hala :d

3 oldu eve geliyolar 3 oldu bir arıza çıkıyo benim şalterlerim attı artık bağlatmıyorum dicem zaten pek güzel bişey de değil ttnet aslında :KK19: hem pahalı hem dandik

X