Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Eylulummmmmm canımmm gunaydınnn

günaydın canımm :21::21:

atla arabaya gidelimm
jumboavatar20421re7.gif

:KK52:

Askımamı gotureceksınnn benıııııı, tuh bak erken davrandım metroya bındım hadı yetıs bana bende ıneyım ortada bulusalımmmmmm

merhabaaaa.....ben daha yenı uye oldum 50msjı doldurmadıgım ıcınkımseye ozelden msj atamıyorum... forumlara yazıncada kımse cvp yazmıyo :KK43: kendım forum da acmaya calıstım o da olmadı ....bu sıteyı daha kolay kullanmanın bı yolu var mı?? bı ay ıcınde burun amelıyatı olucam doktorla alakalı hangı foruma bısey yazsam daha gerı donus alamadım :KK43:((

esmerim cnm arkadasım dostummm senin dostluğunu sıcaklığını güzel kalbini biz hissediorumm lokumummm merak etme sen günaydın fıstığımmm :KK16::KK16:

persommm kısa zaman oldu onunla tanışalı ama çok candan cok sevecen seni de çok sevdim incir reçelimmm :KK16::KK16:

ladym cnm yok yere mapısa düştü yaaaaa kıyamam ben onaaa seni de seviorum cnm bnmm :KK16::KK16:

herkeseee karlı bir sabahtan günaydınlar :KK16::KK16::KK16:

Yine geciktim ama sanada iyi akşamlar kadayıf dolmamm :KK23::KK23::KK16::KK16::KK16:
Bende seni çok sevdim kuzucummm :KK16::KK16:

Herkese günaydın

bombişim nerdeysin , akşam kocişinin yanında mı kaldın ?
Merak ettik kuzu, iyimisin ?

Merhaba kizlar nasilsiniz?

Merak etmeyin bizim esmer hatun iyi :) Uyuyordun simdi zira sabaha dogru yatiyor kendisi :KK47:

X