Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

ehehehehe çok fenasınız vallaaaa

ne güzel siz ikinizde evlisiniz ahhhhhhh keşkeee bende evli olsaydım sevdiğimle şimdii

Evli değiliz kuzum biz ama 2 yıldır birlikte yaşıyoruz karı koca moduna geçtik artık
İlerde inş..

Benim öyle sinirli bi yapım yok tartışmıyoruz oyüzden ama bazen susuyo ya haklı da olsa sinirimden parçalayasım geliyor
O da keyif alıyo o halimden

benim ki beni deli ediyor sonra kendisi küsüyor :26:

Evli değiliz kuzum biz ama 2 yıldır birlikte yaşıyoruz karı koca moduna geçtik artık
İlerde inş..

yiğen istiyoruz evlenince hemde ikiz
olsun sonucta yanında yasıosun o da olur inş cnmm

sevdiğinin yanında olması kadar muhteşem bir duygu yok...

tarif edilemez

cnm ailelerde biraz problem vardı en basında bizimmm neyse ki şimdi hallettik sayılır o yüzden yavas ilerledik biraz

Halletmeniz güzel olmuş canım aile gerçekten çok önemli yavaş olsun güç olsun ama sonunda güzel olsun

tarif edilemez

söz 10-15 yıl içinde geliyor yiğenler

Ya bizde böyle manitalar varken bebeğe ne gerek var zati

tarif edilemez

su tas hatunadaaaa fal bktırcam ama fırsat bulup gidip bankaya pro üyelik için para bilee yatıramadım zatennn kendime çok kızıorumm

Halletmeniz güzel olmuş canım aile gerçekten çok önemli yavaş olsun güç olsun ama sonunda güzel olsun

herşey güzel olsun yaaaaaa

evet peri hanım buranın yolunu bilirmiydiniz

söz 10-15 yıl içinde geliyor yiğenler

Ya bizde böyle manitalar varken bebeğe ne gerek var zati

bak orası doğruuuu

su tas hatunadaaaa fal bktırcam ama fırsat bulup gidip bankaya pro üyelik için para bilee yatıramadım zatennn kendime çok kızıorumm

herşey güzel olsun yaaaaaa

kuzummmm

kız bakalım artık falına ekstradan 1 kahve falı benden sana bak kimseye yapmam bunu

Aminnnnnn

Son düzenleme:
evet peri hanım buranın yolunu bilirmiydiniz

bak orası doğruuuu

kuzummmm

kız bakalım artık falına ekstradan 1 kahve falı benden sana bak kimseye yapmam bunu

Aminnnnnn

evet evet evet pazartesi bu işi halledelim esmerim olur mu hatırlat banaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…