Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

yemek yedikten sonra hemen şişiyormu karnın rahatsızlık hissediyormusun?
zaten şişik canım yani sabah kalktığımda da biraz şişik oluyo sinir oluyorummm yemek yiyince daha çok şişiyo tabii :KK30:
yok sadece karnım şiştiği için sinir oluyorumm o kadar az yememe rağmen böylee valla yemekte kadınların tepsisine bakıyorum maşallah yok yokk ben az yemekten bir de salatadan alırım :KK5::KK5::KK5:
Uğraşıyorum ufaklıklarla , arada bi ses almaya geldim kk ya :KK9:
Sen de ne var ne yok :KK34:

maşşalhh kaç taneee :nazar:

iyi yaptın çalışıyorum bendeee :KK9::KK9:

zaten şişik canım yani sabah kalktığımda da biraz şişik oluyo sinir oluyorummm yemek yiyince daha çok şişiyo tabii :KK30:
yok sadece karnım şiştiği için sinir oluyorumm o kadar az yememe rağmen böylee valla yemekte kadınların tepsisine bakıyorum maşallah yok yokk ben az yemekten bir de salatadan alırım :KK5::KK5::KK5:

Çok kolay gelsin sana :KK6:
2 taneler :nazar:

kuzum rezene ve papatya çayı iyi gelir muhtemelen gastirit var ama sen bir doktora görün iyi birşey değil bu biliyormusun?

Çok kolay gelsin sana :KK6:
2 taneler :nazar:
allah bağışlasın canım çok sağoll :KK54::KK54:
kuzum rezene ve papatya çayı iyi gelir muhtemelen gastirit var ama sen bir doktora görün iyi birşey değil bu biliyormusun?

valla hiç aklıma gastrit gelmemişti benimm kilo alıyorum göbeğim çıkıyo diye düşünüyordumm :KK30::KK30:

o kadar sinir oluyorum ki valla :KK25::KK25:

esmerimmm belirtilerin hepsi uymuyor ki banaa ;

Mide bulantısı

Kusma
İştahsızlık
Geğirme veya midede şişlik
Yemek yedikten sonra üst karın bölgesinde tokluk hissi
Kilo kaybı

bende iştahsızlık kilo kaybı falan yokk sadece şişlik , tokluk hissi , bir de yemek yedikten sonra genelde midem bulanır ondan mı acepp :26::26::26:

esmerimmm belirtilerin hepsi uymuyor ki banaa ;

Mide bulantısı

Kusma
İştahsızlık
Geğirme veya midede şişlik
Yemek yedikten sonra üst karın bölgesinde tokluk hissi
Kilo kaybı

bende iştahsızlık kilo kaybı falan yokk sadece şişlik , tokluk hissi , bir de yemek yedikten sonra genelde midem bulanır ondan mı acepp :26::26::26:

agzına acı geldiği oluyormu eylülüm :26:

esmer sekerım fazla gıremıyom benımle ılgılı bazı olaylar vardı ya manevı onlar tekrar nüksettıonla ugragısıyom ne halt edıcam bımıyom duva edıyom bolca allaha sıgınıyom ıste gırmıyom dıye yanlıs anlama sakın:KK16::KK16::KK16:

içiyorum da işte spor gerekliiii :KK14::KK14:

bir de ben karnımdan kilo alıyorum o kadar saçma ki bacaklarım kollarım falan incecikk göbeğim var sadeceee :KK36::KK36::KK36:

ay bende öyleyim en gicik oldugum sey 34 bedenim göbisim var gerci etrafimdakileri göre yok bana göre var koca bir göbek :KK14:

canim benimde var midemde rahatsizligim illa her belirtisi olacak diye birsey yok. Gazli icecek ictigimde hatta kahve ictigimde bile sisiyor midem. Bir doktora görün bence. Benim midemde bakteri vardi. O yüzden yaralar olmusmus onlar gecti sükür ama hayla midemden sorunlarim var yanma, sisme, tokluk hissi

ay bende öyleyim en gicik oldugum sey 34 bedenim göbisim var gerci etrafimdakileri göre yok bana göre var koca bir göbek :KK14:

canim benimde var midemde rahatsizligim illa her belirtisi olacak diye birsey yok. Gazli icecek ictigimde hatta kahve ictigimde bile sisiyor midem. Bir doktora görün bence. Benim midemde bakteri vardi. O yüzden yaralar olmusmus onlar gecti sükür ama hayla midemden sorunlarim var yanma, sisme, tokluk hissi
hadi yaaa uffff :KK30::KK30:

korktum şimdi hııııı :18::18::18:
agzına acı geldiği oluyormu eylülüm :26:
yokk olmuyo öyle :KK25::KK25:

Ah Kalbim ben senden cok cektim, söyle nedir bu halin? Vallah sen delisin, delisin!!!!

Lalalalallalalalala :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Günaydın Kızlarrrrr
154gk.gif
Hayırlı Cumalarrr :KK12::KK12:

X