Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

----------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
canım suan toplam 22 ne kadar alabılırsın 41 tamamlıyacaz

cnm sen boyle an an yazma ıstersen gunluk dualarını not al aksamdan aksama yaz hem peri hem ben takıp etmeye calısırken karısıklık olur hemde bızde an an gırmeyıp sayfa ılerleyınce gozumuzden kacar gunluk bır yere yaz aksam hepsını yaz aksamdan aksama guncelleyelım lıstenı daha dıger topıkte dua sırası olup buraya ugrayamayan arkadaslarda var ıyıce karısmasın yasin için musaıt degılım olunca sayın tamamlanmamıs olursa bende alırım tatlım yazısırız

RABBİM tüm hastalara şifa versin, benzer sorunlardan dolayı bende oğlumu kaybettim, arkadaşın yavrusunu ALLAHIM ona bağışlasın. ALLAHIM şafi ismiyle şifalandırsın inşallah bende 100 ihlas alıyım

canım suan toplam 22 ne kadar alabılırsın 41 tamamlıyacaz

canım bir sürü aldığım dualar farklı kişilere ait

malum ramazan kendime ait günlük okumalarım vs derken sabahtan başlasam akşama kadar hiçbirşey yapmasam sanırım anca bütün herşey 3-4 günde biter
o nedenle fazla alamam 1 tane yaz

katılıyorum

Rabbim nerde şifa bekleyen hasta varsa hepsine şifa versin bende okumak istiyorum

rabbim nerde şifa bekleyen hasta varsa hepsine şifa versin bende okumak istiyorum

cnm lıstede dualar ve adetlerı var mesela ya şafi ya kafi ya muafi uclu olarak sayısız cekıyoruz ıhlası sayısız okuyoruz salavatla fatıhada sayı koymustuk onları gectık bıle bırde yasın bılıyorsan arkadas 41 yasın topluyor onuda okuyabılırsın gonlunden ne gelıyorsa sana bırakıyoruz zorlanmadan canı gonulden ne okumak ıstersen sure yok sayı yok

allah razı olsun arkadasım ekledım lısteye 100 adet ıhlas

Ben kenzul arş diye bir dua biliyorum eşimin arkadaşı hastalanıp hastaneye yattığında iyileşene kadar aralıksız her akşam okumuştum bu akşam okuduğum dua ve sayısını yazarım

Kizlar Allah razi olsun hepinizden Rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin.Rabbim kimin gönlünde her ne varsa onu nasip etsin inseallah Allaha emanetsiniz kizlar 2 yasin acikti onida sizler ttamamladiniz şuan 41 oldu çok sagolun

ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE HASTA OLAN HASTASI OLANLAR İÇİN BU TOPIK ONURDAN SONRA KALSIN VE DEVAM EDELİM DEDİK ŞU ANDA HAMİLE OLAN BİR ARKADAŞIMIZ VAR ANNE KARNINDA OLAN ERKEK BEBEĞİ MUHAMMED ALİNİN SAĞLIĞI İÇİN ŞİFAYA KAVUŞMASI ANNESİNİN SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMASI İÇİN AŞŞAĞIDAKİ DUALARDAN,SALAVAT VE ESMALARDAN KİM NE KADAR OKUMAK İSTERSE SÜRE ADET VS KURALLARIMIZ YOK NE KADAR ÇOK KALP O KADAR İYİ KIMIN DUASI GERİ ÇEVRİLMEZ BILINMEZ
ULVİYE OĞLU MUHAMMED ALİ İÇİN OKUYORUZ

OKUNACAK DUALARIMIZ

2000 Adet Şifa salavatı
“Allahümme salli âlâ Seyyidina Muhammedin Tıbbil kulubi ve devâihâ ve afiyetil ebdani ve şifaiha ve nuril ebsari ve ziyâihâ ve âlâ âlihi ve sahbihi ve sellim.”

“Ey Allah’ım! Kalplerin doktoru ve devası,vücudların şifası,gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed(s.sv)’e,aline ve ashabına salat-ü selam eyle.”

16.641 Ya Latif Celle Celalühü

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi ne kadar okuyabilirsek

Fatiha suresi kim ne kadar okumak isterse

İhlas suresi kim ne kadar okumak isterse

2000 Adet Şifa salavatı - OKUNAN:2050

FARMASİ:100 ADET
NURLUM :100 ADET
SİBELİM :1700 ADET
ÖZGEM81:100 ADET
PERİCAN55 : 50

16.641 Ya Latif Celle Celalühü - OKUNAN:17.625

FARMASİ:5000 ADET
NURLUM :3000 ADET
SİBELİM :6925 ADET
ÖZGEM81:1500 ADET
DEBUSİ :100 ADET
PERİCAN : 1100

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi ne kadar okuyabilirse
Ya Şafi - OKUNAN:17.580

FARMASİ:1000 ADET
NURLUM :500 ADET
SİBELİM :14.980ADET
NUTELLA :200 ADET
PERİCAN : 100 ADET
SİBELSİBEL38:600 ADET
KELEBEKCIM:100 ADET
Ya Kafi - OKUNAN: 6.200

SİBELİM :3.600 ADET
NUTELLA :200 ADET
PERİCAN : 100
SİBELSİBEL38:600

Ya muafi - OKUNAN:3800

SİBELİM :1400 ADET
PERİCAN : 100
SİBELSİBEL38:600

Fatiha suresi kim ne kadar okumak isterse - OKUNAN:1476 ADET

FARMASİ: 100 ADET
NURLUM :100 ADET
SİBELİM :1076ADET
DEBUSİ: 50 ADET
NUTELLA:50 ADET
LUCKYSTAR_34:100 ADET

İhlas suresi kim ne kadar okumak isterse - OKUNAN 1.080 ADET

FARMASİ:100 ADET
NURLUM: 100 ADET
SİBELİM:680
DDM_GRHN:100 ADET

Son durum bu değil mi balım ?

muhammed ali için liste harici okumalar

melekegemen1:1000 adet salavat
nutella:1 yasin
trltrl :naziat suresı-kıyametsuresi-vakıa suresi-fetih suresi-amen'er resulü-esmaül hüsna
eilenn:kenzül arş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…