Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

perican55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013
3.883
788
ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE HASTA OLAN HASTASI OLANLAR İÇİN BU TOPIK ONURDAN SONRA KALSIN VE DEVAM EDELİM DEDİK ŞU ANDA HAMİLE OLAN BİR ARKADAŞIMIZ VAR ANNE KARNINDA OLAN ERKEK BEBEĞİ MUHAMMED ALİNİN SAĞLIĞI İÇİN ŞİFAYA KAVUŞMASI ANNESİNİN SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMASI İÇİN AŞŞAĞIDAKİ DUALARDAN,SALAVAT VE ESMALARDAN KİM NE KADAR OKUMAK İSTERSE SÜRE ADET VS KURALLARIMIZ YOK NE KADAR ÇOK KALP O KADAR İYİ KIMIN DUASI GERİ ÇEVRİLMEZ BILINMEZ
ULVİYE OĞLU MUHAMMED ALİ İÇİN OKUYORUZ

OKUNACAK DUALARIMIZ

2000 Adet Şifa salavatı
“Allahümme salli âlâ Seyyidina Muhammedin Tıbbil kulubi ve devâihâ ve afiyetil ebdani ve şifaiha ve nuril ebsari ve ziyâihâ ve âlâ âlihi ve sahbihi ve sellim.”

“Ey Allah’ım! Kalplerin doktoru ve devası,vücudların şifası,gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed(s.sv)’e,aline ve ashabına salat-ü selam eyle.”

16.641 Ya Latif Celle Celalühü

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi ne kadar okuyabilirsek

Fatiha suresi kim ne kadar okumak isterse

İhlas suresi kim ne kadar okumak isterse

2000 Adet Şifa salavatı - OKUNAN:2050

FARMASİ:100 ADET
NURLUM :100 ADET
SİBELİM :1700 ADET
ÖZGEM81:100 ADET
PERİCAN55 : 50

16.641 Ya Latif Celle Celalühü - OKUNAN:17.625

FARMASİ:5000 ADET
NURLUM :3000 ADET
SİBELİM :6925 ADET
ÖZGEM81:1500 ADET
DEBUSİ :100 ADET
PERİCAN : 1100

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi ne kadar okuyabilirse
Ya Şafi - OKUNAN:17.580

FARMASİ:1000 ADET
NURLUM :500 ADET
SİBELİM :14.980ADET
NUTELLA :200 ADET
PERİCAN : 100 ADET
SİBELSİBEL38:600 ADET
KELEBEKCIM:100 ADET
Ya Kafi - OKUNAN: 6.200

SİBELİM :3.600 ADET
NUTELLA :200 ADET
PERİCAN : 100
SİBELSİBEL38:600

Ya muafi - OKUNAN:3800

SİBELİM :1400 ADET
PERİCAN : 100
SİBELSİBEL38:600

Fatiha suresi kim ne kadar okumak isterse - OKUNAN:1476 ADET

FARMASİ: 100 ADET
NURLUM :100 ADET
SİBELİM :1076ADET
DEBUSİ: 50 ADET
NUTELLA:50 ADET
LUCKYSTAR_34:100 ADET

İhlas suresi kim ne kadar okumak isterse - OKUNAN 1.080 ADET

FARMASİ:100 ADET
NURLUM: 100 ADET
SİBELİM:680
DDM_GRHN:100 ADET

Son düzenleme:
Rabbim şifa versin tez zamanda bende okumalarımı bıtırınce destege gelıcem cnm eklıyorum abonelıklerıme

Rabbim şifa versin tez zamanda bende okumalarımı bıtırınce destege gelıcem cnm eklıyorum abonelıklerıme

Allah razı olsun canım , duyarlılığına hayranım gerçekten. Şu mübarek günlerde hepimizin duaları kabul olsun arkadaşımıza gani gani şifa olsun

Simdi basliyorum okuyabildigim kadar okurum. Allah yardimcisi olsun acil sifalar versin..

Simdi basliyorum okuyabildigim kadar okurum. Allah yardimcisi olsun acil sifalar versin..

Oy kurban oluruuuuuuum , Allah'ım razı olsun canım okuduğun her bir duayı senin dileklerine vesile etsin inşallah çok duygulandım gerçekten

Okuduklarını yazarsan ben de sayılardan düşerim canım çok sağol gerçekten

Allah razı olsun canım , duyarlılığına hayranım gerçekten. Şu mübarek günlerde hepimizin duaları kabul olsun arkadaşımıza gani gani şifa olsun

Canım çok iyi dusinmussun. Rabbim tez zamanda şifa verir inşallah. Bende yarın okuyabilirim okuduklarımi haber ederim canim

Canım çok iyi dusinmussun. Rabbim tez zamanda şifa verir inşallah. Bende yarın okuyabilirim okuduklarımi haber ederim canim

Sizin Allahınıza kurban ya sizin gibi güzel yürekli insanlar varken bize birşey olmaz Allahın izniyle rabbim hepinizden binlerce kez razı olsun inşallah

Cok tesekkur ederim destegin icin pericigim, Allah tum hastalara acil sifalar versin.muslumanin muslumana ettigi dua dualarin en güzeli en hayirlisidir.

Cok tesekkur ederim destegin icin pericigim, Allah tum hastalara acil sifalar versin.muslumanin muslumana ettigi dua dualarin en güzeli en hayirlisidir.

Canım benim haber verip bizim de vesile olmamızı sağladığın için asıl biz teşekkür ederiz. Başkasına edilen dua elbette en makbulüdür çünkü bu dua çıkarsızdır. İnşallah Onur arkadaşımız sağlığına kavuşacak canım inşallah.

Allah acil sifalar versin insallah

Amin canım rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin şu mübarek ayda

canım ben de tefriciye de elimden gelen destegi vermeye çalışırım, okudukça da sayısını yazarım buraya

Amin canim Allah hepimizin dualarini kabul etsin. Insallah onur kardesimiz sagligina kavusur. Suan 10 tane salavati tefriciye okudum canim. Okudukca sayisini yazarim :)

Ya latif sadece ya latif mi? yani iki kelime mi?
peki okumadan önce Onur kardeşimize şifa amacıyla okuyorum diye içimden mi geçirmeliyim?

canım ben de tefriciye de elimden gelen destegi vermeye çalışırım, okudukça da sayısını yazarım buraya

Allah razı olsun gülüüüüüüm Alah sizin gibi yüreği güzel insanları başımızdan eksik etmesin inşallah

Amin canim Allah hepimizin dualarini kabul etsin. Insallah onur kardesimiz sagligina kavusur. Suan 10 tane salavati tefriciye okudum canim. Okudukca sayisini yazarim :)

Oy canım çok sağolasın 10 adeti hemen ekliyorum ben listeye rabbim kabul etsin

peki okumadan önce Onur kardeşimize şifa amacıyla okuyorum diye içimden mi geçirmeliyim?

Aynen canım sadece Ya Latif olarak iki kelime , istersen Ya Latif Celle Celalühü şeklinde de okuyabilirsin ama Ya Latif şekliyle de okunur. Okumadan önce ve okuduktan sonra dua ettiğimiz Onur kardeşimizin hastalığının şifası için okuyorum sen kabul et ya rab diye niyet edebilirsin canım. Okumalarımız bitince toplu bir dua ederiz tekrardan kardeşimize kabulü için

tamam inşaAllah kaç kere okuduğumu yazarım buraya.. Rabbim acil ve hayırlı şifalar versin

canım benim bende elimden geldiğince okuyacağım.......Allah acil şifalar versin.......

Ya latif celle celalühü şeklinde okunuyor cnm ben bismillah ya latif yada hangi esmaysa ona göre başına bismillah koyarak okuyorum sana kalmış ama tek ya latif olarak değilde sonuna cc koymak makbul diye yazıyor her yerde

peki Ya latif celle celalühü şeklinde okuyayım teşekkür ederim

Canim 20 adet salavati tefriciye daha okudum. Yarin insallah devam okuyacagim. Yine okuduklarimi yazarim. Allah dualarimizi kabul etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…