Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

Şifa duasi 310 sanirim hesaplarima gore 2000 oldu diye düşünüyorum hesap tutan arkadaslarim son durum nedir bir paylasabilirmiyiz

1000 ya safi ya kafi ya muafi
1000 ya latif c.c
300 ya kafi
50 fatiha
50 ihlas

cnm eğer buraya eksık yamadıysan son yazdıgın bu duada dahıl sayılar soyle
şifa duası =1740
ya latif =15475
ya şafi =16880
ya kafi =5500
ya muafi =3100
fatiha =1376
ihlas =880

ha bu arada 3lü salavatı tek tek aldım cunku orn 100 uclu dua okuyan 100 safı 100 kafı 100 muafi okuyor kafan karısmasın

Son düzenleme:
Canim ne verildiyse hepsini yazdim buraya

Senin en sonki paylastigin listenin üzerine yazdiklarimi ekledim şifa duasi tam gibi geldi dur bakalim bi daha hesapliyim

Ozgecim bak en sonki listeden sadece benim şifa salavat dualarini topla 2000 e ulasiyorsun bide sen topla canim mesela en son 310 var topladinmi onuz

özge ya şafi ya kafi ya muafi diyerek okumuyor muyuz ?

Canım oyle okuyooruzda dua sahıbı arkadas karıstırmıs sanırım tanıdıklarınada okutuyor herkes ayrı sayı okuyunca lıstede ayrı ayrı yazdık mecbur bızler uclu okuyoruz

Ozgecim bak en sonki listeden sadece benim şifa salavat dualarini topla 2000 e ulasiyorsun bide sen topla canim mesela en son 310 var topladinmi onuz

cnm tek tek herkesi yazarak 3 defa sırf senı yazarak bır defa hesapladım bı yolunu bulursam excell tabloyu yapıstırıcam sen bı daha kontrol edersın kaçırdıgım sayfa varsa duzeltırız
tama o 310 unu ben ılk sayı olarak alıosun sanıyorum onuda ekleyınce 2050 oluyor sımdı tabloyu yapıstırıcam

Son düzenleme:
Acaba aranizda yasin okumayi bilen varmi oğlumuz için 41 yasin topluyoruz şuan 22 tane toplayabildim okunabilecek cikarsa şimdiden Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…