Kanser Hastası Annem İçin Dualarınızı Rica Ediyorum

Söz konusu anne olunca içim derinden yaralanır her sene Allah insAllah tez zamanda şifa verir kuzumm Bütün dualarım sana annecigimize Allah CC şifayı eksik etmesin

Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin 1000 tane de ben okurum

Rabbim annenize Şafi isminin hürmetine şifa versin. Allah güç kuvvet versin her ikinize de.
Ve güzel kardeşim herşeyin insanoğlu için bir imtihan olduğu gibi annenizin hastalığı da aynen öyle. Kolay değil elbette ama sabretmek şükretmek en doğrusu Allahım ahirette mükafatını kat kat verecektir asıl yurdumuz olan ahiret. Dualarıma Nilüfer teyzeyi de katıcam Allaha emanet olun

Allah yardımcın olsun inşallah canım. Annene de Allah şifasını versin inşallah

Allah şifa versin rabbim tekrar sağlığına kavuşmasını nasip etsin Nilüfer teyzenin inşallah

Çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda atlatır.allh yar ve yardımcınız olsun duam umarım yerine ulaşmıştır.herseyin bir çaresi var ölüm dışında.o nedenle içinizi ferah tutun benim dayım da lösemi hastasıydı.ve 5 YİL YASADİ SONRASİNDA DA LOSEMİ YUZUNDEN DEGİL KORONA YUZUNDEN VEFAT ETTİ.SAdece çok tedbirli olun bu tür hastaların çok iyi beslenmesi ve stresten uzak durmaları gerekiyor.grip vss gibi rahatsızlıklar yasmamalari için aşı olmalari gerekebiliyor.hij yen stressiz yaşam.saglikli beslenme temiz hava da yürüyüş bunlar bu hastalar için çok önemli umudunuzu kaybetmeyin.elinizde. Geldiğince onu mutlu etmeye ve hastalığı yenebilecegine inandırmaya çalışın tedavileri için hqstahaneye gittiğinizde çok dikkatli olmalısınız.cok iyi bir şekilde solunum yolunu korumanız lazım.cunki korona en çok ta orada geziyor.iyilesir allhim izniyle.iyilesmese bile çok hafif bir şekilde seyreder onu normal hayatta zorlamaz.dedigim gibi umarım en yakın zamanda toparlanır.cok geçmiş olsun

Allah yardımcın olsun inşallah canım. Annene de Allah şifasını versin inşallah
Birde dayım a biz yurdisindan doktorumuz bir ilaç getirecekti onu kullanacaktik.son dönemde lösemi agrasiflesmisti.vve bu ilaç Türkiye de yoktu. İki ay sürüyor ilaç ki Türkiye ye getirtmek.bunu bir doktorunuza sorun.mutlqka ki biliyordur.benim dayicim bu iki lqci korona dan dolayi kullanamadı malesef umari size şifa olur

1000 Ya Şafi okudum, Rabbim size bagıslasın acil kalıcı şifalar versin anneciginize inşallah

Rabbım şifa versin inşallah

Allah şifalar versin annenize 1000 tane Ya Şafi okudum.Allah ım şafi ismiyle şifalar versin .iyilestirsin inşallah

Rabbim şifa versin inşallah

Annen dualarım da olacak

Allah annenizin sizin yardimcici olsun şifalar diliyorum rabbim en kısa sürede sagligina kavuştursun sizlere ve sevdiklerine bağışlasın anneniz için şimdi okudum nilüfer hanıma gönderdim

Allah şifa versin inşallah

Allah şifa versin annenize, dua ediyorum Allah kabul eder inşallah, Amin

Merhaba canm allah yardmçniz olsun insallah iyi olur dualarmiz siznle hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…