Kanser Hastası Annem İçin Dualarınızı Rica Ediyorum

Annenize acil şifalar diliyorum. Sağlığı için dua edeceğim.

Canım çok geçmiş olsun. Annem benim de kanserdi ameliyat oldu. Şu an çok şükür iyi.
Biz Necm süresi 58. Ayeti 70bin kere okuduk. Sen de çevrende dağıtarak okuyabilirsin. Allah şifa versin anneciğine...

Allah tüm dua edenlerden razı olsun.. maalesef olmadı… 10 Aralık günü annemi kaybettim.. onun adına bir Fatiha okursanız çok mutlu olurum. Allah razı olsun.
Okudum. ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun sabırlar diliyorum

Allah tüm dua edenlerden razı olsun.. maalesef olmadı… 10 Aralık günü annemi kaybettim.. onun adına bir Fatiha okursanız çok mutlu olurum. Allah razı olsun.
Tesadüfen gördüm başlığı yeni mesajlar olunca merak ettim girdim çok üzüldüm diyecek bişey bulamıyorum brokilo Allah sabır versin arkadaşım mekanı cennet olsun annenin

Tesadüfen gördüm başlığı yeni mesajlar olunca merak ettim girdim çok üzüldüm diyecek bişey bulamıyorum brokilo Allah sabır versin arkadaşım mekanı cennet olsun annenin
Allah razı olsun arkadaşım Allah mekanını cennet eyler inşallah orda huzurludur inşallah… dualarında yer verirsen çok mutlu olurum…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…