Kanser Hastası Annem İçin Dualarınızı Rica Ediyorum

Umarim bir an önce sağlığı düzelir ve siz ve ailesiyle mutlu bir hayat sürer.

Şifa olsun ve bulunsun tez zamanda inşallah. Tüm dualar kabul olsun

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah. Allah ım korusun Nilüfer teyzeyi de tüm hastalarımızı da inşallah

Allah şifasını versin, çok geçmiş olsun Bende dua edeceğim

Rabbim hayırlı ve acil şifalar versin, sizlere bağışlasın, yâr ve yardımcısı olsun..

500 adet Ya Şafi duası esmasını aldım ve anneniz için Nadi Ali duası okuyacağım kardeşim Rabbim şifasını versin tez vakitte sizlere bağışlasın.

Allah yardımcınız olsun Rabbim şifa versin inşallah Bizde 2 gün önce annemin 4. Evre kanser olduğunu öğrendik yıkılmış durumdayım doktor çok geç kalınmış diyor. Benim bebeğim de henüz 1 yaşında. Bütün elim kolum kesilmiş durumda çok zor bir durum. Sizi öyle iyi anlıyorum ki. Rabbim bizim annelerimize de cümlesine de şifa versin bu illetten kurtarsın

Ya Şafi okuyorum Rabbim şifa versin

Rabbim annenize şifa versin Allah yar ve yardımcınız olsun.. Yasin ve inşirah surelerini okuyacağım anneniz Nilüfer Hanım’a ettiğimiz dualar kabul olsun şifa olsun inşallah

Rabbim şifalar versin İnşAllah,benim de annem kanser hastası çaresizlik nedir iyi bilirim,Allah annenizi başımızdan eksik etmesin Ya Şâfi adı hürmetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…