Kanlı mukuslu kaka alerji ve aşı

Ne kadar kan geliyor miktar olarak resim atmanız mümkün mü. Hangi şehirde yaşıyorsunuz. Alerji bölümüne gidin mutlaka. Ankara ise yardımcı olabilirim. Birde mama veriyorsanız süt alerjisi varsa oda dokunur

İrmik helvası dokunmuştur tereyağı veya margarin hangisi ile yapmış olursanız olun süt ürünü tüketmissiniz. Sıvı yağ ile yaptıysanız o zamanda ceviz olabilir

Ne kadar kan geliyor miktar olarak resim atmanız mümkün mü. Hangi şehirde yaşıyorsunuz. Alerji bölümüne gidin mutlaka. Ankara ise yardımcı olabilirim. Birde mama veriyorsanız süt alerjisi varsa oda dokunur

İrmik helvası dokunmuştur tereyağı veya margarin hangisi ile yapmış olursanız olun süt ürünü tüketmissiniz. Sıvı yağ ile yaptıysanız o zamanda ceviz olabilir
Zeytinyağlı yaptım. Ceviz dokundu sanırım. Dr önemsemedi kan da cok değil diyete devam dedi ama ne yiyeceğimi şaşırmış durumdayım bir alerji diyetisyeninden tardım mı alsam acaba

Zeytinyağlı yaptım. Ceviz dokundu sanırım. Dr önemsemedi kan da cok değil diyete devam dedi ama ne yiyeceğimi şaşırmış durumdayım bir alerji diyetisyeninden tardım mı alsam acaba
Evet bence alabilirsiniz ben alerji diyetisyeni ile ilerliyorum. Fakat bunun öncesinde alerji doktoru ile görüştüm alerji testi yapıldı diyetisyen en son aşamada yardımcı oluyor

Makatta çatlak olabilir mi?

Evet bence alabilirsiniz ben alerji diyetisyeni ile ilerliyorum. Fakat bunun öncesinde alerji doktoru ile görüştüm alerji testi yapıldı diyetisyen en son aşamada yardımcı oluyor
Siz ne durumdasınız? Biz alerji testi yaptırdık hiçbir şeye alerjisi çıkmadı. Bazen 1 gün ishal oluyor bazen 3 gün kaka yapmıyor. Kansızlık çıktı demir tedavisine başladık. Artık crohn hastalığı giib hastalıkalrdan şüphelenmeye başladım.

Makatta çatlak olabilir mi?
Bakti doktorumuz çatlak yok, o zaman yediğim bir şey çoğalttı en son 15 gün ince süt be süt ürünleri tükettim 4 gündür yumurta 3 gündür de domatesi kestim kuruyemiş de yemiyorum 3-4 gündür m, kakada kan bugün sadece 1 kere gördük o da miktarı azdı acaba bh diyet ise yarıyor demek mi yoksa kanama devam ettiği için yaramıyor demek mi hiç anlamıyorum. Diyetin ise yaradığı hemen belli olur mu acaba? Bizde de muhtemelen çoklu besin alerjisi var :/

Bize gastroenteroloji uzmanı kanın miktarının artmamasının önemli olduğunu, çok az miktarda gelmesinin sorun olmayacağını söylemişti. İnsan yine de çok üzülüyor görünce. Sizi çok iyi anlıyorum. Ben de her şeyi kesmiştim. 9 aylık oldu şuan. Hala arada bir şeyler dokunuyor anlamıyorum. Sadece süt ürünü tüketmiyoruz şuan.
Bence her şeyi kesmeyin. Ben kestiğim için anne sütüm demir ve b12 vitaminlerinde fakir kalmış. Şuan takviyeler veriyoruz bir sürü.
Dana eti yerine kuzu eti tüketin mesela. Yumurtayı her gün yerine 3 günde 1 tüketin. Ya da sadece sarısını yiyin. Ama kesmeyin komple. Şekeri azaltın. Makarna yemeyin.
Süt ürünleri maalesef peynir altı suyu olarak bile hiç ummadığımız paketli gıdalarda olabiliyor. Paketli gıda tüketmeyin. Bol bol bakliyat ve sebze tüketin. Kalsiyum takviyesi muhakkak kullanın.
Mukus zaten düzelmiyor. Ek gıdalara başlayıp güzelce yiyince anca. Bu şekilde kanamaları takip edin. Bir gastroenteroloji ya da alerji doktoruna gitseniz iyi olur. Kanama miktarını bilmiyorum. Fotoğraflayın her bezi. Doktora gösterin mutlaka.

Çocuk doktoru bu kanama için hiçbir şey dedi. Olabilir az dedi. Hatta keçi peyniri yemeye başla bakalım ne olacak dedi. Yumurta da ye diyor ama daha hiç tam olarak kesilmedi ki kan ben nerden bileceğim neyin dokunduğunu anca artışlari bilebilirim kuzu yiyorum hiç artmadı ama sebzeyi bile korkarak yiyorum mesela patlıcan yedim bugün artık psikolojik olarak ben de kaşınıyor muyum acaba diye kendimi yokluyorum. Alerji testi de çıkmaz diyorlar ne yapabilirim Şam şaşırdım. Sizin geçtiği bir dönem oldu mj suan nasıl bebis umarım baya toparlamistir. Bi de benim yediğim bir şey Allah korusun çocuğu anaflakyik soka sokar mı.bunu düşünmekten kafayı yiyorum.

Sizin yediğiniz bir şey sokmaz. Bizim geçtiği dönemler oluyor. Aslında kan pek olmuyor. Bizim kanlar çatlaktan geliyormuş çoğunlukla. Ama mukuslu kaka devam ediyor. Çünkü bebeğim çok iştahsız. Tek anne sütü alıyor. Bu da iyileşmesini geciktiriyor. Yedikçe kaka toparlanıyor aslında. Ama 4 5 aylık zamanlarına göre daha iyi. Sürekli ishal durumu yok. Bugün yoğurt deneyeceğim ne olacak bakalım

Allah korusun ya bende deri testi yaptırdım bebeğimde 4mm soya ve 4mm balık alerjisi çıktı. Süt ve yumurta alerjisi çıkmadı böyle olunca doktor bana hepsini denettirdi şuan bebeğime süt urunlerini açtım yumurta beyazının ilk gunundeyim. Ama testte çıkmasa bile süt alerjisi kesinlikle vardı ben eminim. Doktorda öyle söyledi zaten 8. 9. Ay civarı kendiliğinden geçiyormuş şuan o durumu yaşıyoruz sanırım. Ama soya ve balık alerjimis ne olacak onu hiç bilmiyorum henüz konuşmadım bu konuda. Soya zaten paketli gıdalarda olan bişey onu vermesem de şuan sıkıntı değil ama balık alerjisi üzdü neyseki çok ileri seviyede degilmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…