Çoklu besin alerjisi ve rota aşısı?

Mrb lütfen cevaplarsanız çok aevinirim mukustan dolayı dr gittik gaita yaptı sadece nadir lökosit görüldü sonra dr yoktu başka dr gösterdik sadece mukus alerji degildir dedi tuvaletinde kan yada başka bişey görmedim bazen yeşile kaçar yapıyor huysuz degil emiyor aglamauyor yani mutlu bebek vucudunda dökğntü yok bazen normal pütür olır oda normal şekilde ama araltırım kaçtane kadın yorumunu okudum ciddi bişey dediler alerji dr git dediler ve şuan 2 buçuk aylık rota yaptırayımmı yaptırmayımmı kararaız kaldım ne yapmalıyım yani annr sütü alsın istiyorum ve 18 gun kuvezde kaldı enfeksiyon dan burunda akıntı oluyor ama hep klıma onunde hırıltıda öyle rahatsız edecek şekilde degil uykusuda iyi
Merhabalar Öncelikle Umarım tez zamanda yavrularımız sağlıklarına kavuşurlar şöyle benim doktorumda hafif olarak şiddeti var dedi alerji olarak Ama şimdi ben hani bilmiyorum Az önce bana buradan mesaj geldi diyetisyen Ecem Tuğba Özkan diye ben de ona randevu almaya çalışıyorum İstanbul Teşvikiye de sanırım Bizimkinde de ben kan gibi gördüm pütürleri vardı ama doktor bu olabilir demişti çok üzerinde durmadı Ama gaita da gizli kan çıktı ben ona çok korkuyorum huysuzluğu çok var bizimkinin uykusu da yok Zaten karnı sürekli gurur gurul bilmiyorum O yüzden ben de Emziriyorum zaten şu an ben de 2,5 aylığım cuma günü 3 aşımızı yaptırdık devletin aşısını biraz geç oldu bakalım devlet Doktor bize de önermedi Rotayı şu an

Merhabalar Öncelikle Umarım tez zamanda yavrularımız sağlıklarına kavuşurlar şöyle benim doktorumda hafif olarak şiddeti var dedi alerji olarak Ama şimdi ben hani bilmiyorum Az önce bana buradan mesaj geldi diyetisyen Ecem Tuğba Özkan diye ben de ona randevu almaya çalışıyorum İstanbul Teşvikiye de sanırım Bizimkinde de ben kan gibi gördüm pütürleri vardı ama doktor bu olabilir demişti çok üzerinde durmadı Ama gaita da gizli kan çıktı ben ona çok korkuyorum huysuzluğu çok var bizimkinin uykusu da yok Zaten karnı sürekli gurur gurul bilmiyorum O yüzden ben de Emziriyorum zaten şu an ben de 2,5 aylığım cuma günü 3 aşımızı yaptırdık devletin aşısını biraz geç oldu bakalım devlet Doktor bize de önermedi Rotayı şu an
Alerjisi var ise rotayı yaptırmayın şiddetlendirir. Kaç aydır uğraşıyoruz bu bela ile. Rota virüsü kapınca maks 10 gun hastanede kalınır biter gider. Ama alerji aylarca hem anneye hem bebeğe eziyet

Alerjisi var ise rotayı yaptırmayın şiddetlendirir. Kaç aydır uğraşıyoruz bu bela ile. Rota virüsü kapınca maks 10 gun hastanede kalınır biter gider. Ama alerji aylarca hem anneye hem bebeğe eziyet
Hadi ya çok geçmiş olsun ben daha çok tevruesizim ne yapacağı bilmiyorum. Ya çok ağır yasarsa rotayi kaptığı zaman o da var...

Hadi ya çok geçmiş olsun ben daha çok tevruesizim ne yapacağı bilmiyorum. Ya çok ağır yasarsa rotayi kaptığı zaman o da var...
Yani vebal alamam. İlk kızımda aşı sayesinde rotayı hafif geçirdi. Ama ikincisinde de alerjiye neden oldu. Aylardır kanlı kakalarla diyetlerle uğraşıyorum. İyi araştırıp karar verin

Gizli kan varsa alerjiniz var.Ben 2.rotayı yaptırtmayacağım mesala.Alerji uzmanımız yaptırtmıyor.Siz bi de her alt açısınız da şimdi neyle karşılaşacağım korkusunu bi bilseniz keşke süt ve süt ürünlerini tüketmemeyi zaten kabul ettim

yya vallahi ben sanki benegim alerji. Degil diyorum ne bilim yada kemdimi. Buna inandırıyorum bana göre o kafat diywt emzirmemek daha tehlikeli atlatacak bebege bile örn annesinekatı diyet yaptırılıyor bebek hiç atlatamıyor bizde sadecemukuslu bez var rengi normal arada yeşil gibi olur burunda hafif hırıltı ama uyur huysuz degil karnında bazen ses olur rahatszı edici degil zaten 18 gün kuvezde kaldı enfeksiyon dan dolayı bir tuhafım umarım degildir amin

Gizli kan varsa alerjiniz var.Ben 2.rotayı yaptırtmayacağım mesala.Alerji uzmanımız yaptırtmıyor.Siz bi de her alt açısınız da şimdi neyle karşılaşacağım korkusunu bi bilseniz keşke süt ve süt ürünlerini tüketmemeyi zaten kabul ettim
Bende korkuyorum zatennhanfendi

Merhaba kızlar bende rotayı yaptırmayacağım sanırım 3 aylik oldu oğlum devlete götürdüm alerji için kanda yumurta çıktı süt çıkmadı fakat deri testi var 22 temmuzda gizli sut alerjisi de olabilir genede bebeğimin kkakasinda sümuklenme var biraz fakat puturlu yapiyor. Bizim egzamamiz sıkıntı tavuk ve dana etide dokunuyor. Ayrıca hiriltili solunum oluyor bunlardan birini tüketsem rota konusunda çok kararsızım ama yaptirmicam daha çok alerji yapacak diye korkuyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bebeğim bir buçuk aylıkken kakasında mukus ve kan şikayeti ile doktora gittik süt alerjisi dendi fakat süt,süt ürünleri ve paketli ürünleri kesmemize rağmen şikayetimiz geçmedi. Sonraki süreçte Yumurta, tavuk, dana eti ,kuruyemiş, domates ,pirinç, balık gibi şeyleri de kestik. Şu an bebeğim üç buçuk aylık. Alerji ve kanlı mukuslu kaka sebebiyle rota virüs aşısı önermedi doktorumuz. Yaklaşık 1 hafta önce klaire labs probiyotik başladık ve ilk defa 1 haftadır kakasında hiç kan yok. Bebegi çoklu besin alerjisi olup rota virüs aşısı yaptıran oldu mu?
Klaire labs i 6 aylıktan önce onermiyor satıcısı sizin bebeğiniz kaç aylık bende almak istedim alerjinin asıl sebebi bagirsak florasinin bozuk olmasından dolayı oluyormus klaire labsta 10 tane yararlı bakteri varmis

Klaire labs i 6 aylıktan önce onermiyor satıcısı sizin bebeğiniz kaç aylık bende almak istedim alerjinin asıl sebebi bagirsak florasinin bozuk olmasından dolayı oluyormus klaire labsta 10 tane yararlı bakteri varmis
Biz doğumdan sonra enfeksiyon sebebi ile damardan antibiyotik aldık ben ona bağlıyorum alerjiyi. Antibiyotikden sebep bağırsak florası bozuldu diye düşünüyorum zaten alerji de m de etkilemiştir diyor ne esimim ailesinde ne de bizde alerjili biri var çünkü.Sizin testte de çıkmış.Mama işe mi ilerliyorsunuz süreci

Biz doğumdan sonra enfeksiyon sebebi ile damardan antibiyotik aldık ben ona bağlıyorum alerjiyi. Antibiyotikden sebep bağırsak florası bozuldu diye düşünüyorum zaten alerji de m de etkilemiştir diyor ne esimim ailesinde ne de bizde alerjili biri var çünkü.Sizin testte de çıkmış.Mama işe mi ilerliyorsunuz süreci
Hayır anne sütü aliyor bize probiyotik kullanın demedi süt ve yumurta beyazi ciltte çıktı fakat kanda süt negatifti

X