Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Bulunduğum yer köy gibi maalsef doktorlar ankaradan geliyor tek hastane var oda sağlık ocağı resmen . :KK43:
başka doktor var mı peki varsa bir başka doktora görünün ve mutlaka bu şekilde konuşan doktoru da hem sağlık bakanlığına hem de Cimer üzerinden şikayet edin sanki babasının hayrına çalışıyor orda

başka doktor var mı peki varsa bir başka doktora görünün ve mutlaka bu şekilde konuşan doktoru da hem sağlık bakanlığına hem de Cimer üzerinden şikayet edin sanki babasının hayrına çalışıyor orda
tek bir doktor var :KK43: oda bu gittiğim ankaradan geldi 10 gün boyunca da o gelip gidicek :KK43:

Banada kan verim 122 çıktı hafta falan söylemedi
Merhaba, Hafta söylemiyorlar zaten fakat sonucun yanında referans değer aralığı oluyor oradan yaklaşık bakabilirsiniz. aşağıdaki görselde örneği mevcut.

Eklentiler

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 148
merhaba tekrar bugün baktırdım 219,75 çıktı 3 gün ara ile nasıl sizce artış acaba
2 günde 2 katı dersek 60>120 şeklinde ve 1 günü daha eklediğimizde 120+120= 240 olarak çıkıyor 2 katlık artış hesapladığımızda.
Bence değeriniz sağlıklı bir şekilde artıyor. Bu süreçte kafanızdan olabildiğince olumsuz düşünceleri silmenizi tavsiye ederim.
4 gün sonra gittiğinizde değerleriniz yaklaşık olarak 1.000 civarında çıkacak fakat sabır edip 2 gün daha bekleyerek totalde 6 gün sonunda keseyi görebilirsiniz.

2 günde 2 katı dersek 60>120 şeklinde ve 1 günü daha eklediğimizde 120+120= 240 olarak çıkıyor 2 katlık artış hesapladığımızda.
Bence değeriniz sağlıklı bir şekilde artıyor. Bu süreçte kafanızdan olabildiğince olumsuz düşünceleri silmenizi tavsiye ederim.
4 gün sonra gittiğinizde değerleriniz yaklaşık olarak 1.000 civarında çıkacak fakat sabır edip 2 gün daha bekleyerek totalde 6 gün sonunda keseyi görebilirsiniz.
teşekkür ederim bilgilendirmeniz için haftaya cuma çağırdı doktorum. Benim biraz tiroid sorunum vardı oda çok yükselmiş o yüzden açıkcası biraz endişe ettim. Bu arada Bat 18.02.22 idi.

X