Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Amin inşallah değildir pozitif dedi ve belirtilerin hepsi var iki gündür başım felaket ağrıyor göğüs hassas ama bu değeri anlaamdjm kaç haftalık 8.31 ne demek

Eklentiler

• Screenshot_20220107-230825_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20220107-230825_e-Nabz.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 912
Amin inşallah değildir pozitif dedi ve belirtilerin hepsi var iki gündür başım felaket ağrıyor göğüs hassas ama bu değeri anlaamdjm kaç haftalık 8.31 ne demek
Tekrar test yaptirdin mı canım adet günün geçti mi normalde gecmediyse normal olabilir ama geçtiyse bu değer sanki biraz düşük bi değer geldi bana

Henüz yaptırmadım yarın yaptıracağım adetime daha 5 gün var oylesine zaten 0.100 çıkar diye yaptırmıştım Allah'ın işi şükürler olsun bu çıktı inşallah yükselir

Henüz yaptırmadım yarın yaptıracağım adetime daha 5 gün var oylesine zaten 0.100 çıkar diye yaptırmıştım Allah'ın işi şükürler olsun bu çıktı inşallah yükselir
Aa daha 5 gun varsa değerin iyi canım yükselme olur o zaman İnşallah 😍

Günaydın hanımlar,
Reglim 1 gün geçti silik bir çizgi sonrası kan testi yaptırdım. Resimdeki gibi çıktı değer normal mi, 2 gün sonra tekrar kan testi vereyim mi?
Screenshot_20220120_125112_com.android.chrome_edit_14024933926505.jpg

Günaydın hanımlar,
Reglim 1 gün geçti silik bir çizgi sonrası kan testi yaptırdım. Resimdeki gibi çıktı değer normal mi, 2 gün sonra tekrar kan testi vereyim mi? Eki Görüntüle 2992377
Öncelikle hayırlı olsun inşAllah🥰 Yaptırmanızda fayda var çünkü bhcg değerinizin 2 kat artmış olması gerekiyor. Benimde reglim bir gün gecikti belirtileriniz nelerdi acaba😊

Hanımlar günaydın. Ben bugün 2.kez kan tahlili yaptırdım. Perşembe günü 64 çıkmıştı bugün 188.doktor iyi gidiyor dedi. Sizce bundan sonra düşüş olur mu iyi midir değer. Reglim gecikeli 4.gün oldu diyebilirim.

Günaydın kızlar, size hikayemden bahsetmek istiyorum herkese örnek olabilecek bir vaka çünkü.
Ben 18 Aralık'ta hamileyim, beta HCG 5 çıktı sonra 190'a kadar gayet düzenli ve hızlı yükseldi. Sonra kanamam oldu ve HCG 100'e düştü. Daha 4+3 gün olmuştu , doktor düşük bile değil bu sadece tutunması gibi düşün dedi.Mudehaleye gerek yok dedi. Dış gebelik riski görmüyorum çünkü değerlerin başta gayet iyi arttı dedi.
Benim zaten reglimden 3 gün sonra kanamam başlamıştı yani hamile olabileceğim aklıma gelmeseydi zaten farkına varmayacaktim!
Neyse aradan 3 hafta geçti kanamam azaldı baya ama çok az devam ediyor günlük ped bile dolmuyor o sekilde.
Cumartesi sabah feci bir ağrı ile uyandım, inledim resmen. Hemen acile geldik, doktor HCG yaptı 380 çıktı, dış gebelik ve sol tüpü ani bir ameliyatla aldılar.
Ameliyat 1.5 saat sürüyor ve cidden sonrası ağrılı.Ben sezeryanda bu kadar yorumlamıştım...

Siz siz olun beta HCG de sıfırı görene kadar test yaptırmaya devam edin ve gebelik riskiniz varsa bence beklemeden de test yaptırın ve takip edin. Dediğim gibi benimki basireti bağlanmış gibi, çok çok sinsi ilerledi ve bugün bu haldeyim...

merhaba benimde adetim 3 gün gecikmişti. Beta hcg de değerim 848,52 çıktı ultrasonda gözükmedi ama rahim kalınlaşması var dedi bu değer normal mi sizce yarın randevum var

Günaydın kızlar, size hikayemden bahsetmek istiyorum herkese örnek olabilecek bir vaka çünkü.
Ben 18 Aralık'ta hamileyim, beta HCG 5 çıktı sonra 190'a kadar gayet düzenli ve hızlı yükseldi. Sonra kanamam oldu ve HCG 100'e düştü. Daha 4+3 gün olmuştu , doktor düşük bile değil bu sadece tutunması gibi düşün dedi.Mudehaleye gerek yok dedi. Dış gebelik riski görmüyorum çünkü değerlerin başta gayet iyi arttı dedi.
Benim zaten reglimden 3 gün sonra kanamam başlamıştı yani hamile olabileceğim aklıma gelmeseydi zaten farkına varmayacaktim!
Neyse aradan 3 hafta geçti kanamam azaldı baya ama çok az devam ediyor günlük ped bile dolmuyor o sekilde.
Cumartesi sabah feci bir ağrı ile uyandım, inledim resmen. Hemen acile geldik, doktor HCG yaptı 380 çıktı, dış gebelik ve sol tüpü ani bir ameliyatla aldılar.
Ameliyat 1.5 saat sürüyor ve cidden sonrası ağrılı.Ben sezeryanda bu kadar yorumlamıştım...

Siz siz olun beta HCG de sıfırı görene kadar test yaptırmaya devam edin ve gebelik riskiniz varsa bence beklemeden de test yaptırın ve takip edin. Dediğim gibi benimki basireti bağlanmış gibi, çok çok sinsi ilerledi ve bugün bu haldeyim...

Çok geçmiş olsun en kısa zamanda güzel haberler alırsın inşallah amin

X