Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

İlki reglden önce 85 regl 7 gün geçti dün 20067 çıktı ama kese görünmedi 2 haftaya tekrar özele gidicem bakalım ben hamileyim o kesin hissediyorum da korkuyor insan kese kalp atışı vs
Canım bu değer 2000 küsür mü yoksa 20 bin mi anlamadım iki binse vajinal görünür karından görünmüyordu ama 20 binse eğer çoktan görünmesi gerekirdi

merhabalar
benim bat 25-26 temmuzdu, 24ünde hcg 30 çıktı. 26sında da80 çıktı. doktorum gayet iyi dedi ultrasonla da bakıldı. daha öncesinde bir kaybım oldu 6 haftalıktı, hcg düzgün artmıyordu çok kafama taktım. o nedenle çok erken dönemde hcg'yi takmak moral açısından da mahvediyor insanı. şu anda da sonuçlarıma bakınca düşük geliyor bana ama doktorumu dinleyip ümidimi kırmayacağım, sizler de kırmayın.. Allah hepimize hayırlısını nasip etsin..

20067 karından ultrason göremedi alttan bakmadı yarın gel dedi ben haftaya gideceğim
Canım bence bu değerle haftaya birakma karından görmesi gerekirdi 20 binlerde çok yüksek değer dış gebelik ihtimali sıkıntı olur allah korusun özele gideceksen bile yarın gitmeni tavsiye ederim rabbim yardımcın olsun

Canım bence bu değerle haftaya birakma karından görmesi gerekirdi 20 binlerde çok yüksek değer dış gebelik ihtimali sıkıntı olur allah korusun özele gideceksen bile yarın gitmeni tavsiye ederim rabbim yardımcın olsun
Canim en erken cumartesi gidicem yazarım burdan düşündüğün için çok teşekkür ederim

Merhaba, 19unda beta HCG sonucum 428 çıktı, 22sinde 986, bugün ise 1400 çıktı. Düşük riskim var progestan kullanıyorum. Bugün hafif pembemsi lekem olunca korktum ve doktora gittim iğne yapıldı. Bir hafta sonraya ultrasonla görebiliriz dedi, sizce ilerleme normal mi? İlk gebeliğim kimyasal gebelikti. Şimdi de çok tedirginim bir şey olacak diye:KK43:
Ben 8 Temmuz da Kimyasal gebelik yaşadım bir hafta sonra Dr gittin 110 da kaldı HCG sonra bir hafta sonra başka Dr gittim 152 çıktı Dr hamilesin dedi durumu anlattım kimyasal gebelik yaşadığım da aşırı sancım ve kanamam olmuştu benden bir parça düştüğümü de gördüm 20 Temmuz da İlişkiye girdim Dr tekrar istediğin zaman hamile kalabilirsin dedi çünkü. Neyse bugün yine HCG baktırdım 175 çıktı Dr çok yavaş ilerliyor dış gebelik olabilir dedi. Cumartesi yine kan vereceğim aynı şekilde yavaş ilerliyorsa iğne ile gebeliğimi sonlandıracağını söyledi.

Gittim gördü keseyi şükür devlette nasıl göremedi bilmiyorum hafta içi kalbini dinleriz testler isterim dedi sen neler yapıyorsun
Maşallah canım rabbim daim eylesin sağlıkla ilersin kucağına gelsin İnşallah ♥️🤲🏻 bende kimyasal gebelik geçirdim ne zaman nasip olur umutla bekliyorum

Merhaba 😊 Uzun zaman sonra kendimi tekrar burda buldum.. Cunku hamile oldugumu ogrendim 😍 Kan sonuclarinda 186 cikti, son adetim 4 temmuzdu kizlar. Bi yorumlasaniz?

Benim de sat 2 temmuz, 4+3 te kan verdim 688 çıktı. Doktor haftayla uyumlu dedim. Cumartesi tekrar gidicem keseyi görmeye, senin bi dahaki kontrol ne zaman?
Ben bugünde kan verdim yarını bekliyorum. Beta takibi yapıyorum suanda. haftaya cuma randevum var kese için inşalah sağlıklı bi şekilde görürüm keseyi🙏🏻

X