Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaşlar merhaba. Son adet tarihim 5 haziran. ovulasyon testine göre 16 haziran ovulasyon günüm. dün beklenen adet tarihimdi ama adet olmadım.

bugün yani ovulasyonun 15. gününde yaptırdığım kan testinde beta hcg 163 çıktı. burada yazılanlara baktığımda biraz düşükmüş gibi geldi. daha önce dış gebelik geçirdiğim için biraz da tedirginim açıkçası. cuma günü tekrar kan vericem ama beklenen adet tarihinden 1 gün sonrası için bu değer iyi midir?
Kan verdin mi canım

Vermedim. Hesaplamalarima gore haftaya çarşamba kesenin görünmesi lazim. O gün gidicem. Zaten gorunmezse sıkıntı var demektir. Surekli kan vermek daha cok strese sokuyor.
İyi yapmışsın gerçekten stres oluyor insan ama dış gebelik olursa Allah korusun geç kalınma durumları insanı korkutuyor hayırlı olsun inşallah

İyi yapmışsın gerçekten stres oluyor insan ama dış gebelik olursa Allah korusun geç kalınma durumları insanı korkutuyor hayırlı olsun inşallah
Dış gebelik de olsa en az 5 kere kan verdiriyolar zaten, kucuk degerlerde direkt mudahale edilmiyor. Daha once dis gebelik gecirdigimde 26 aralikta kahverengi kanamam baslamisti, 20 kere kan verdim kurtaj yapildi vs 18 ocakta igne yapildi. Cok yorucu bi surecti. Eger kahverengi kanama baslarsa carsambayi beklemeden giderim doktora.

Dış gebelik de olsa en az 5 kere kan verdiriyolar zaten, kucuk degerlerde direkt mudahale edilmiyor. Daha once dis gebelik gecirdigimde 26 aralikta kahverengi kanamam baslamisti, 20 kere kan verdim kurtaj yapildi vs 18 ocakta igne yapildi. Cok yorucu bi surecti. Eger kahverengi kanama baslarsa carsambayi beklemeden giderim doktora.
Sağlık ile tamamlasın inşallah

Benim dış gebelik 1.5 haftalıkken 162 çıkmıştı aşırı artıyordu kızını hatirlamiyorum 9 yıl geçti

Merhabalar. Son ilişkimin üzerinden 24 gün geçti ve ben beta hcg testi yaptırdım sonuç 0.100 çıktı. Eşimle sonrasında hiç ilişki yaşamadım. Bu şekilde geç döllenme olur mu yoksa geç döllenme için ilişki yaşanması mi gerekiyor? Söktürücü ilaç kullandım adetimin geciktiğini düşünerek. Günüm asla şaşmazdı. Hamile olma ihtimalim var mıdır? Cevap verirseniz çok mutlu olurum çünkü internette bununla ilgili hiçbir bilgi bulamadım :KK43:((

Merhaba bat 25 Haziran
1 temmuz beta hcg 603
5 temmuz beta hcg 878
Kese vs. Hicbisey Görünmüyor
Dr beta HCG kontrolü diyor
İlk gebeligim ne olacak bilmiyorum...

X