Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar merhaba lütfen yardım edebilir misiniz adet tarihim mayısın 29 u ve eşimle Haziran 9 unda birliktelik yaşadım. Ardından ayrıldık şu an boşanmayı düşünüyoruz. Temmuzun 3 ünde test yaptırdım ve hcg değerim 0.100 çıktı. Söktürücü kullandım ve hala regl olmadım. Hayatta şaşmazdı. Sorum şu ki: geç döllenme için ileri tarihte ilişki mi gerekiyor yoksa ayın 9 undaki geç döllenme olmuş mudur. Olsa çıkar mıydı? (((

Merhaba hanimlar,
Ayni sorun bende de var.
İlk Tup bebek tedavim
22 haziran : yumurtam toplandi
27 haziran : transferim yapildi (5.gun blastokist)
6 temmuz ilk kan testim : 221,64 cikti
8 temmuz kan testim : 376,50 cikti

bunu tup bebek hastanesine bildirdim,
Ayrica kadin dogum uzmanima bildirdim.

kadin dogum uzmanim; guzel yukseliyor, cok iyi dedi.

Tup bebek hastanesinden aradiklarinda ; % 100 artis olmamis sinirin ustundesin 10 temmuzda yine kan testi yaptir sonucu bildir dedi.

Hesabima gore % 70 artis olmus.

hanimlar size soruyorum asagida yazdiklarimin etkisi olur mu?

1- farkli hastanede yaptirdim.
2- ilk testi saat 12 ye dogru , ikinci testi sabah 9 a dogru verdim. Arasinda 2-2,5 saat oynuyor,

nasil yorumlarsiniz hanimlar

Yarın tekrar aynı hastanede aynı saatte yaptır canım benim 5 Temmuz adet günüm de geçti 6 Temmuz da 193 çıktı 8 temmuzde 396 çıktı 47 saat farkı var iki test arasında doktor bi daha gerek yok yeterli dedi inşallah sağlıkla gelirler Bebişlerimiz

Masallah senin degerin 2 kat artmis, saglikli hamilelik gecirirsin insallah. Benim istenilen kadar artmayinca cok uzuldum, yarin gidip yaptiracagim son yaptirdigim hastaneye, insallah 2 kati cikar

Masallah senin degerin 2 kat artmis, saglikli hamilelik gecirirsin insallah. Benim istenilen kadar artmayinca cok uzuldum, yarin gidip yaptiracagim son yaptirdigim hastaneye, insallah 2 kati cikar
Yaptır canım zaten bi kere iki kat artınca istemez doktorun inşallah son kan verisin olur

Mrb bende yeni katildim benmde temmuz 6 da bthcg 736 idi ozmn 3.5-4 haftalik demisti doktor ama henuz muayene olmadm cuma ilk kontrole gidicm acaba kac haftalik olduk bende cok mrk ediyorm
Muhtemelen 6.haftaya girmişsinizdir. Alttan ultrasonla keseniz gözükür herhangi bir sıkıntı yoksa değerleriniz zaten artmıştır. Doktora gitmenizi tavsiye ederim

Sonucun neydi bende şimdi aynı durumdayım cevap verirsen çok mutlu olurum

Benim testin öle çıktığında doktor gebelik yok demişti. Sonra aşılama yaptık zaten. Tuttu şükür ama 11.gun 1.6 çıkmıştı sonra artmış insan çok üzülüyor biliyorum iki yıldır aynı süreci yaşıyordum bende testler tahliller aman aman Rabbım kimseye aratmasın. Yorucu ve hirpalayici bir dönem. Benim psikolojim çökmüştü resmen

Merhaba geçen hafta pazartesi hcg değerime baktirdim305 cıktı cuma günü gine kan verdim 1614.9 cıktı sizce fazla yüksek değil mi eşim ikiz olabilir diyor dört günde bu kadar yükselmez dedi sizce nedir ikiz olabilme olasılığı var mi acaba

Olsa
Çıkardı testiniz negatif rahat olun

Sağlıklı
Ben bir değer böyle artar zaten benim tek gebeliğim ve bundan daha yüksek çıkmıştı 5. Haftada.

İöi
İçinizi rahat tutun diyecektim ki imzanızı görmüşüm. Tüp bebek te değerler farklı olabiliyor. Ama zaten gebeliğiniz kesinleşmiş. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim

Merhaba bende kan testi verdim 451 çıktı aradan 5 gün geçti tekrar yaptım 2170 çıktı sizce normal mi

İöi

İçinizi rahat tutun diyecektim ki imzanızı görmüşüm. Tüp bebek te değerler farklı olabiliyor. Ama zaten gebeliğiniz kesinleşmiş. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim
cok sükür, tekrar kan testi yaptırdığımda %100 ün biraz üzerinde artış oldu. yarın ilk kontrolüme gideceğim.
kese görmeye, cift embriyo idi. bakalım tek mi cift mi tutmuş, hayırlısı olsun insallah.
Rabbim İnsallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder. tüm hamilelere ve bize insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…