Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Çok iyi O zaman kese olusmus olabilir doktorla görüştünüz mü
Dün gittik doktora karından baktı ama benim rahim ters olduğu için kese arkada kalmış dr alttan bakmak istemedi bekleyelim dedi ben yine de özel olarak pazar günü test yaptıracam korkuyorum çünkü 2 düşüğüm var

Arkadaslar merhaba ne olur yardim edin fikir verin

18 ekimde keseyi gormek icin doktora gitmistik bebek 5+4 gunluktu doktor alttan bakti keseyi goremedi tekrar beta hcg istedi 1198 cikti ve 22 ekim sali gunu tekrar cagirdi

Cunku beta hcg artisini olumlu yukselis seyretmedigini soyledi beklenenin altinda dedi

7 ekimde ilk kanda beta hgc degerim 143
11 ekimde 543
15 ekimde 995
18 ekimde 1198

Kizlar sizce artis cokmu dusuk kimyasal yada dis gebelikmi yasiyorum ?

Merhaba,

Adetim yaklaşık 4 gün gecikti, idrar testi yaptım negatif çıktı bugün de kan testi yaptırdım 8.49 çıktı sonucum, laboratuvar 2 gün sonra tekrardan yaptırın dedi. Sizce hamile miyim ? Çok kafam karıştı benim yardımcı olabilir misiniz acaba :)

5 üstü olunca hamile deniliyor canım iki günde bi tekrarla değerin sağlıklı bi şekilde artarsa kesinleşir o zamanda böyle düşük değerler çoğu kez kimyasal oluyor malesef inşallah senin artar bi arkadaşın 9 çıkmıştı sonra değeri gayet güzel arttı

Bugün kan verdim bugün ya 1 gün geçmiş yada bat günü olması lazım 43.87 çıktı çarşamba tekrar kan verip doktora gidicem ama ya atmazsa diye korkuyorum

Teşekkür ederim mesaj için, dayanamayıp evde de idrar testi yaptım silik çıktı ama gözüküyor ciddi ciddi. Doktoruma sordum 1-2 gün sonra tekrarlayabilirsin kan testini dedi. Ben dayanamayıp yarın yaptırsam ne olur, valla hi sabredemem 2 gün :))

Çok merak ediyorsan tekrarla canım sadece çok fazla bi artış olmaz en sağlıklısı 48 saatin geçmesi diyorlar inşallah seninde sağlıklı bi şekilde artar bende 29 değerle ilk öğrendim

Kizlar benm adetim 2 gün gecikti. İlişkiden 1 hafta sonra yaptırmıştım 0.09 çıkmıştı erken yaptirmissin dediler sizce bekleyim mı meme hassasiyetimde var anlamadım valla

Kizlar benm adetim 2 gün gecikti. İlişkiden 1 hafta sonra yaptırmıştım 0.09 çıkmıştı erken yaptirmissin dediler sizce bekleyim mı meme hassasiyetimde var anlamadım valla
Benm adetimin 6 gün gecikince yaptrmıştım sonuç olumlu çıkmıştı biraz daha bekle canm bazılarının 10 günden sonra belli edebiliyormuş

arkadaşlar merhaba banada yardıcı olursanız sevinirim pazar günü tahlil verdim 420 çıktı kese görülmesi için bu değer kaçlarda olması gerekir haftaya pazartesiye gün aldım o zaman görülür mü acaba diye endişeliyim.

Binlerde olması lazım kese için 5 haftalıkken gözüküyor genelde

Biraz acele etmişsiniz görünmeyebilir ama görünmezse korkmayın 2400 küsürlerde betahcg değerimde bile karından görünmedi anca alttan ultrasonda mercimek kadar bi kese göründü . Stres yapmayın içinizi ferah tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…