Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba kızlar bende yeni hamileyim..13-18 eylül adet tarihi 11ekimdede diğer adet tarihi..adete 5gün varken test yaptım evde pozitif çıktı bugünde kan verdim 42.3 çıktı daha adetime 4gün var değer yükselir değil mi ilk hamileliğim rabbim sağlıkla kucağımıza vermeyi nasip etsin..pek bilgimde yok o yüzden sizin fikirleriniz nasıl acaba teşekkür ediyorum

2 gün sonra tekrar test yapın 2 kat yükselmesi lazım inşallah sevinçli haberler alırsınız

Arkadaşlar merhaba.
adetim 5 gün geciktikten sonra test yaptım çift çizgi çıktı. beta hgc ölçtürdüm 18120 rakamı gördüm. keseyi görmek için uzmana gitmeniz gerekiyor dediler. Sizce kaç haftalık hamileyim? bu kadar yüksek çıkar mı?

Yükselir inş ben adetten 5gün önce 9du bugün test yaptım 3356 olmuş dr haftaya gel keseyi görelim dedi bakalım inş şimdi teknik olarak 4+5 haftalığım inş devam eder allahın izniyle
İnşallah yükselir benimde peki birşey sorucam kasıklarda ara ara ağrı gibide değil değişik şeyler onlardan oluyormu sizde

5 yada 6 haftalık olabilir bu kadar yüksek olması ikizlere de işaret olabilir canım

Kızlar selam bugün idrar testin ve e nabızdan kan sonucuna bakıyorum ama 3 nabızdaki sonuçtan bişey anlamadım, anlayan var mı? Bugün iki idrar testi de pozitif çıktı
yani anladigim kadariyla idrar cift cizgi, fakat beta hcg 5in altinda cikiyor oyle mi? hamilelik takvimi acmişsiniz? sonuc ne oldu? kan testi niye neqativ gosterdi o zaman?

yani anladigim kadariyla idrar cift cizgi, fakat beta hcg 5in altinda cikiyor oyle mi? hamilelik takvimi acmişsiniz? sonuc ne oldu? kan testi niye neqativ gosterdi o zaman?
[/QUOTE]
Eski kan testiymiş e nabıza yenisi düşmemişken bakmışım. O gün değerim 25 çıktı, 3 gün sonra 85 çıktı. Yarın tekrar baktırsam iyi olacak

Eski kan testiymiş e nabıza yenisi düşmemişken bakmışım. O gün değerim 25 çıktı, 3 gün sonra 85 çıktı. Yarın tekrar baktırsam iyi olacak
[/QUOTE]
hayirlin olsun. evet bende yorum yaptikdan sonra dikkat etdim 8ci ayda olmasina. saglikla al kucagina

hayirlin olsun. evet bende yorum yaptikdan sonra dikkat etdim 8ci ayda olmasina. saglikla al kucagina
[/QUOTE]

Amin çok teşekkürler inşallah sağlıkla ilerler henüz çok yeni

Aradan bi 10 sene geçmiş ama buna benzer bi durumum var o yüzden yaziyorum yardimci olurmusunuz. İliskiden 9 10 gün snra kan testi yaptırdım 0-6 çıktı negatif dediler. Araştırdığımda şüpheli olarak geçiyormuş. Belirtiler de var acaba psikolojik olabilir mi?tekrarlamalimiyim testi?

beta hcg degerin 0-6 mi? 0,6 mi?

İnşallah yükselir benimde peki birşey sorucam kasıklarda ara ara ağrı gibide değil değişik şeyler onlardan oluyormu sizde
Bel kasık ağrım hep var yarın dr gitcem kese için bakalım bir hafta önce değerim 3500 lerde öukmıştı inş seninde yükselir bu daha ilk aşamamız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…