Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaşlar benim de adetime 7 gün var beta HCG değerim 11.78 çıktı sizce bu hamilelik belirtisi mi

Arkadaşlar benim de adetime 7 gün var beta HCG değerim 11.78 çıktı sizce bu hamilelik belirtisi mi
Hamilesin ama sana tavsiyem 2 günde bir ölç bak düzenli artıyor mu yoksa benim gibi dış gebelik geçirme Benimde ilk 7.72 çıktı arttı ama dış gebelikmiş sana tavsiyem 2 günde bir ölç

Artar ama düzenli artmaz mesela ilk baktın 200 çıktı 2 gün sonra 400 lerde bir değer çıkmalı eğer 300 artmışsa bir terslik var

Benim hep iki katı arttı ben istisnayım dış gebelikte normalde iki katı artmaz bende hep arttı bilemedim ta ki 2000 lerde kese görünmeyince terslik anlaşıldı geç kaldım tabiki 2 gün hastanede yattım değerim düştü yükseldi sonra iğne yaptılar düşmesi için bekliyorum tabi hayati riskim var heran tüpüm patlayabilir çünkü kese şuan da sağ tüpümde eğer iğneyle düşmezse Salı günü bir doz daha yapılacak oda düşürmeZse ameliyatla sağ tüpüm alınacak rabbim bir bildiği vardır kimseye yaşatmasın ama çok zor bir durum

Çok geçmiş olsun en kısa sürede bu durumu atlatıp sağlıklı bir bebek sahibi olursunuz inşallah

Nasıl oldu durumunuz netleşti mi? Ameliyata ihtiyaç olmamıştır inşallah

Arkadaşlar merhaba benim önceden beta 0.46ydi bu ay klomen kullandım ve adetim geçti kis yokmuş çok şükür beta 1.2 çıktı sizce bu nedir daha yeni dollenme olabilir mi çünkü öbürüne göre yükselmiş yardım eder misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…