Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kanamalı kramplar olmadığı sürece Bi sıkıntı olmuyor Allahın izniyle doktorlarda ilk 3 ay düşük oranı yüksek olunca notr kalıyorlar ne moral bozuyorlar ne de olumlu kınusuyorlar beslenmenize ve kendinize dikkat edin kalp atışı dan sonra daha rahat olursunuz olumsuz yönde düşünmeyin

kanamam hiç olmadı şükür. Ben sadece değerlerimin tam iki katı olmamasından korkuyorum. böyle olup sağlıklı gebelik geçiren var mı acaba

Geç döllenme olabilir canım benimde öğrendiğimde 150 idi. Takibini yapmadan anlayamazsın iki günde bir kan ver ama keseyi ve bebeği görene kadar ümitlenme. Ben keseyi gördüm Cumartesi günü ama hala bebeği görmediğim için ümitlenemiyorum

Arkadaşlar öerhaba bat tarihine 2 gün var evdeki test silik çıkınca kan verdim 9.21 değer çok düşük iki gün sonra bir daha bakalım dedi dr böle düşük değerle devam eden oldu mu

kanamam hiç olmadı şükür. Ben sadece değerlerimin tam iki katı olmamasından korkuyorum. böyle olup sağlıklı gebelik geçiren var mı acaba
Ben adetimin gecikmesinin 6.günü test yaptırmıştım 304 çıkmıstı değerim 2 hafta sonrada kese için gel demişti

Ben adetimin gecikmesinin 6.günü test yaptırmıştım 304 çıkmıstı değerim 2 hafta sonrada kese için gel demişti
Bende kese göründü bu cuma tekrar çağırdı kesenin büyümesine bakalım diye. Değerlerim tam iki katı artmadığı için doktorda net bir şey diyemiyor takip edip göreceğiz diyor

Sizin değerleriniz böyleyken endişe ediyorsabız ben 9.21 beta değeriyle hiç ümitlenmim ozamanartmaz dimi bu

Sizin değerleriniz böyleyken endişe ediyorsabız ben 9.21 beta değeriyle hiç ümitlenmim ozamanartmaz dimi bu
Öyle düşünmeyin lütfen çok arastırma yaptım sizin gibi olup 2 gün arayla 2 katına çıkanları geç döllenmeden kaynaklı olabiliyor değerin düşüklüğü folik asit barındıran yiyecekler tüketin vücüdunuz kendinizi güçlendirsin

Çok teşekkür ederim ben 3 tane kimyasal geçirdim bu sefer içim çok olumluydu değer biraz moralimi bozdu ama yarın yine test yapıcaö çıkan sonuca göre değerlendircez dedi dr bakalım hayırlısıbirde ben hemen anlıyorum hamile olduğumu döllenmeden birkaç gün sonra vucudüm sinyal veriyor hemen dr um bile şaşırıyorsen hamileyim diyorsan hamilesindir diyo adam

İnşallah Bi sıkıntı çıkmaz güzel haberlerinizi bekliyoruz

Güzel haberlerini bekliyoruz canım

2 gün önce tekrar baktırdım 427 çıktı
Birazdan tekrarlayacağım

Merhaba hanımlar. Hcg değerine göre hamileliğin kaçıncı haftasında oldunduğu belli oluyor mu Acaba? Adetim 11 gün gecince 793 cıktı değer. Yani yaklaşık 1 hafta önce

Kızlarrrr bugün beta 61.23 çıktı yarın adet günüm yaklaşık 7 kat artmışşşş hepinize teşekkür ederim inş böşe devam eder hemen ilaç yazdı iğne kullancam
Gözün aydın canım çok sevindim adına Allahın izniyle kalp atışını da duyarsın inşallah

Merhaba hanımlar. Hcg değerine göre hamileliğin kaçıncı haftasında oldunduğu belli oluyor mu Acaba? Adetim 11 gün gecince 793 cıktı değer. Yani yaklaşık 1 hafta önce
5 haftalıga denk geliyor 2 hafta sonra falan kalp atısı dinlenir galiba değer bin olunca kese olusmus oluyor

Gözün aydın canım çok sevindim adına Allahın izniyle kalp atışını da duyarsın inşallah
Teşekkür ederim ama bugün kahve kahve akıntım var reglmi olcam acaba sanırım yine kimyasal artık dr falanda gitmek istemiyorum yarın bir test daha yapcam muhtemelern değer düşmeye başlıcak

Teşekkür ederim ama bugün kahve kahve akıntım var reglmi olcam acaba sanırım yine kimyasal artık dr falanda gitmek istemiyorum yarın bir test daha yapcam muhtemelern değer düşmeye başlıcak
Belki yerleşme kanamasıdır kötü düşünme dua nı et uyu Allahın izniyle güzel haberler olur inşallah

Kızlar selam bugün idrar testin ve e nabızdan kan sonucuna bakıyorum ama 3 nabızdaki sonuçtan bişey anlamadım, anlayan var mı? Bugün iki idrar testi de pozitif çıktı

Eklentiler

• Screenshot_20191005_155255_com.android.chrome.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 362
  • IMG_20191005_161026.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 216
Belki yerleşme kanamasıdır kötü düşünme dua nı et uyu Allahın izniyle güzel haberler olur inşallah
Kesildi bugün yine test yaptım 240 4 kat artmış inş devam çok teşekkür ediyorum ben kalp atışı duyup 3.ayı bitöeden rahat edemem ilk bebeğim karnımda öldü 8 haftalıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…