Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba değerinizde bir değişiklik oldu mu sonradan ? Aynı durumdayım bende
Merhaba, iki gün sonra iki katına çıktı ancak bir hafta içinde kimyasal gebelik olarak son buldu maalesef.
Çok araştırdım, bu durumda olup sağlıkla ilerleyen bir sürü insan olmuş. Bu yüzden moralinizi yüksek tutun.
Kaç çıktı değeriniz? Adete ne kadar vardı baktığınızda?

Adetten 2 gün önce kan testi yaptırdım 22 çıktı . Bat yarın . Tekrlarlamayı düşünüyorum tahlili. Ama korkuyorum da . İnşallah hayırlısı olur

Geçen ay beta hcgm 0. 5 çıkmıştı benim vitamin değerlerim genel olarak düşük çıkar ve tedavi görüyordum doktor test isterken gebelik var mı dedi yumurtalanma dönemimden 5 gün geçmesine rağmen şüphem var dedim beta hcgm 0.31 olmuş sizce bir ihtimal hamile olabilir miyim biliyorum. Yaptığım pek mantıklı bir davranış değil ama çocuğum olsun çok istiyorum.. Bu ayın 15inde kadın doğuma tekrar gidicem mantar enfeksiyonumda çıktı sizce tekrar test istemeli miyim.. Lütfen ön yargılı cevap vermeyin sadece çok sabırsız bir anne adayıyım..

Merhaba kızlar. Adetim 5 gün gecikmişti ve ben kan verdim o gün. Beta hcg sonucum '0' sıfır cıktı. Doktor bir hafta sonra tekrar kan verebilirsin dedi. Bu durum başına gelen kimse var mı ? Göğüs uçlarım belirdi ve çok ağrıyorlar.

merhabalar arkadaşlar 6-7 eylülde regl olmam gerekiyordu ben 4 eylülde kan testi yaptırmıştm 55.6 çıkmıştı 7 eylülde tekrarlarım 166 çıktı 9 eylülde 570.6 çıktı sizce herşey normalmi .ve kaç haftalık sizce şuan.(doktora gittim 10 gün sonra tekrar görüşelim çok küçük şuan birşey göremeyizz dedi)

Kan da baktılar dün bugün sonucu aldım 256 çıktı cuma tekrar bakalim dedi sağlık ocağı daha çok küçük dedi acaba gebelik var mı

Merhaba bende 28.08.2019 da adet olmam gerekiyordu adetin uzerinden 10 gun gecince kan testi yaptirdim 187.1 cikti 1 gun sonra 281.9 ve bugun 501.9 dr gayet guzel ilerledigini.soyledi ama gebelik haftasi hesaplamama.gore 6 jaftalik bebek.olmasi gerekirken suan 3/4 haaftalik.dedi haftaya gel.keseyi gorelim.dedi sizce.normal mi?

Arkadaşlar merhabalar ben bu konu başlığına ilk kez yazıyorum :) Gebeliğimi dün öğrendim. Bugün adet tarihim aslında ben dün erken gebelik testi yaptım silik çıktı. Ardından hastanede kan testi yaptırdım 62,3 çıktı.

Dün gece kasıklarıma çok şiddetli girip çıkan ağrılarım, kramplarım oldu. Bu normal mi sizce, böyle bir şey yaşayan var mı ?

Bana aynısını dediler adet durumuna göre hesaplayınca 6 haftalık ama doktorum 4 haftalık kese dedi

Bebek yerleşmesinde olabiliyor o Kesenin oluşması için kimilerinde hafif kan da olabiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…