Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba hanımlar ben 2 Nisanda kürtaj oldum 10 günde bir doktora gidiyorum beta hgc düştü mü diye bakıyorlar dı 10000 lerden 42 ye kadar düştü ama enson tahlil verdiğimde sonuç 83 çıktı yani düşerken tekrar yükseldi aranızda böyle bir durum yaşayan var mı

erhaba hanımlar ben 2 Nisanda kürtaj oldum 10 günde bir doktora gidiyorum beta hgc düştü mü diye bakıyorlar dı 10000 lerden 42 ye kadar düştü ama enson tahlil verdiğimde sonuç 83 çıktı yani düşerken tekrar yükseldi aranızda böyle bir durum yaşayan var mı

erhaba hanımlar ben 2 Nisanda kürtaj oldum 10 günde bir doktora gidiyorum beta hgc düştü mü diye bakıyorlar dı 10000 lerden 42 ye kadar düştü ama enson tahlil verdiğimde sonuç 83 çıktı yani düşerken tekrar yükseldi aranızda böyle bir durum yaşayan var mı

Ben yaşadım. Oluyor arada dengesizlik. Korkacak bir şey yok. Bir sonraki tahlilde sıfırlanmış olabilir. Bazen inatla sıfırlanmıyor malesef..6 gebelik kaybım oldu, hepsi türlü türlü 😊

Kizlar merhaba ben 2 Nisan'da düşük yaptım kimyasal gebelikti üstüne hiç adet olmadım geçtiğimiz hafta perşembe günü kan verdim sonuç 15 çıktı pazartesi günü yani iki gün sonra tekrar kan verdim sonuç 8 çıktı sağlık ocağı doktoru yine kimyasal olabilir dedi ama hala gelen giden yok hiç bı şekilde kanamam olmadı lekelenme bile olmadı başına böyle bişey gelen varmı sizce değer yükselmiş olabilir mi ?

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

Kizlar merhaba ben 2 Nisan'da düşük yaptım kimyasal gebelikti üstüne hiç adet olmadım geçtiğimiz hafta perşembe günü kan verdim sonuç 15 çıktı pazartesi günü yani iki gün sonra tekrar kan verdim sonuç 8 çıktı sağlık ocağı doktoru yine kimyasal olabilir dedi ama hala gelen giden yok hiç bı şekilde kanamam olmadı lekelenme bile olmadı başına böyle bişey gelen varmı sizce değer yükselmiş olabilir mi ?

Canım çok geçmiş olsun eğer hiç adet olmadıysan hcg sıfırlanmamış demektir hcg nin sıfırlanması zaman alıyor. Değerlerin o yüzden öyle çıkmış. Rabbim tez vakitte yerini sağlıklısıyla doldursun 🙏

Kızlar ben geçen ay 18 Nisan’da regl oldum 28 günde bir olurum net hiç şaşmadı bugüne kadar bu ay olmadım idrar testi negatif bi kaç kez yaptım sabahları cuma günü yani 17 mayısta kan verdim 0.25 çıktı beta hcg ne önerirsiniz dr tekrar gideyim mi bi adet belirtisi hiç yok bende değişik bir kasık ağrısı ve akıntı yaşıyorum. Bekleyeyim mi ne zaman kan vereyim hesap edip yarrımcı olurmusunuz :dua:

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?
Canım söz etmiş olduğun belirtiler hamileliğinin ilk hafta belirtileri. Hayırlısı olur inşallah
bende bu belirtileri yaşadım. Görmüş olduğun lekelenme ise yerleşme kanaması.
Bat gününde mutlaka kan testi yaptırıp hcg değerini öğrenmelisin

Bence eczaneden bir test alıp bakın derim 🤗

22'sinde bir tahlil daha yaptırdım. 20'sinde 51.4'tü. Farklı bir hastaneye gitmek zorunda kaldım ve bugün de 158 çıkmış. Normal mi bilemedim çünkü iki doktor da çok muallakta konuştu. Resmen cımbızla laf alacaktım. 1 haziranda yeniden gel dedi. Referans değerlerine bakınca 1 haftalık gibi gözüküyor ama imkansız çünkü son adetim 23 nisandaydı ve 20'sinde yaptırdığım testte 4 haftalık gözüküyordu. Bilen birileri yorum yapabilir mi rica etsem.

22'sinde bir tahlil daha yaptırdım. 20'sinde 51.4'tü. Farklı bir hastaneye gitmek zorunda kaldım ve bugün de 158 çıkmış. Normal mi bilemedim çünkü iki doktor da çok muallakta konuştu. Resmen cımbızla laf alacaktım. 1 haziranda yeniden gel dedi. Referans değerlerine bakınca 1 haftalık gibi gözüküyor ama imkansız çünkü son adetim 23 nisandaydı ve 20'sinde yaptırdığım testte 4 haftalık gözüküyordu. Bilen birileri yorum yapabilir mi rica etsem.

48 saatte ikiye katlaması gerekiyor canım. 20 mayısta 51 22 mayısta 158 çıkmış. Artışın gayet güzel. 1 haftalık gebelik diye birşey yok kuzum gebelik en son adet tarihinin başladığı günden hesaplanılır. Doktorlar kalp atışı duyana kadar pek umut vermiyorlar sen içini ferah tut .

canimm cok sagol, insallah benimde senin gibi olur,bu mubarek ayda Allah nasip eder insalla tum isteyenlere:anneadayı: :KK36: :KK36:
Aminn canım rabbim kimseye aratmasın.
seni fazla umutlandırmak istemiyorum ama sen gerçekten hamilesin sabaha karşı saat 5 ila 7 arası WC gitmenin başka açıklaması olamaz.
Ben içtiğim kahveden sanırdım meğer hamilelikten kaynaklanıyormuş :KK48:

Canım 20’sinde yaptırdığın test’te mümkün değil 4 haftalık olman.
Bak canım aynı dönemlerde sat günümüz ve ben 2 gün önce ultrasona girdim kese dahi görünmedi.
Hesabımı yaptığımda ise benim yumurtlama günüm ayın 4’ü ve 5’i hesabı o şekilde yapmalısın. Ben yarın dr gidicem ve son durumu öğrenicem benim tahminim 5. Haftaya yeni girdiğim değerim ise Çarşamba günü yapılan tahlil sonucu 1185’ti.
Senin muhtemelen geç döllenme olmuş değerine bakıldığı zaman.
Benim bat günüm 20siydi kan tatilli yaptırdığımda değerim 446.58 çıktı

Son düzenleme:
48 saatte ikiye katlaması gerekiyor canım. 20 mayısta 51 22 mayısta 158 çıkmış. Artışın gayet güzel. 1 haftalık gebelik diye birşey yok kuzum gebelik en son adet tarihinin başladığı günden hesaplanılır. Doktorlar kalp atışı duyana kadar pek umut vermiyorlar sen içini ferah tut . :KK48:

4.haftaya giriyorum dicektim yanlış yazmışım 5 diye

X