Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhabalar hcg bir ay önce 1.6 ydi dün gece rahatsizlanip Gine baktılar 3.4 hcg çıktı ama doktor kadın doğuma yönlendirdi sizce hamile miyim
Maalesef canim değere göre değilsin ama belki hamilelik de oluşmaya başlamış olabilir.
Kaç gün vardı adete?

hanımlar merhaba. 2 kez tüp bebek denemiş ve başarısız olmuş bir arakadaşınız olarak bu ay kendiliğinden gebe kaldım sanırım. reglim 8 gün gecikti ki normalde saat gibi şaşmadan hep gününde olurdum. pazar günü kan testi yaptırdım 205 çıktı. bugün yani ilk testten 4 gün sonra tekrar yaptım 694 çıktı. bu şekilde yükselmesi normal midir acaba? çok heyecanlıyım görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. sevgiler.

Merhaba 😌
Rabbimin mucizesi işte hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin bende 2 aşılama yaptırdım olmadı sonra baya ara verdim 1 ay önce tüp bebek için tekrar başlamaya karar verdim 2 Mayıs’ta hamile olduğumu öğrendim beta değerim 2640 çıktı şimdi heyecan ile 2 haftanın geçmesini bekliyoruz kalp atışını duymak İçin
Aziz mübarek günler rabbim kimsenin kucağını boş koymasın
Hayırlı ramazanlar olsun

hanımlar merhaba. 2 kez tüp bebek denemiş ve başarısız olmuş bir arakadaşınız olarak bu ay kendiliğinden gebe kaldım sanırım. reglim 8 gün gecikti ki normalde saat gibi şaşmadan hep gününde olurdum. pazar günü kan testi yaptırdım 205 çıktı. bugün yani ilk testten 4 gün sonra tekrar yaptım 694 çıktı. bu şekilde yükselmesi normal midir acaba? çok heyecanlıyım görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. sevgiler.

Bu arada yükselmesi iyi birşey
Yanlış bilmiyorsam düşmesi iyi değil

Kızlar ben yeni üyeyim. Hamile olduğumu öğrendim. Son adet tarihim 8nisan başlangıç 13nisan bitiş. Buna göre 4 haftalık hamileymişim. Adetim hep düzenliydi günü gününe gelir. Mayis ayında gelmesi gereken gün gelmedi aynı gün beta hcgye baktırdım kanda 959 civarında çıktı 2 gün sonra da 2089.0 çıktı ikiz olabilir değerin yüksek diyorlar aranızda böyle bir tecrübe yaşayan var mı acaba :110:

Kızlar ben yeni üyeyim. Hamile olduğumu öğrendim. Son adet tarihim 8nisan başlangıç 13nisan bitiş. Buna göre 4 haftalık hamileymişim. Adetim hep düzenliydi günü gününe gelir. Mayis ayında gelmesi gereken gün gelmedi aynı gün beta hcgye baktırdım kanda 959 civarında çıktı 2 gün sonra da 2089.0 çıktı ikiz olabilir değerin yüksek diyorlar aranızda böyle bir tecrübe yaşayan var mı acaba :110:
Yok canım yüksek değil ideal artış olmuş.. ama düşük değerlerle ikiz olanlar da duydum.. tebrik ederim 😍

X