Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba
Benim değerimde aşağıdaki gibi. Herhangi bir kanamam yok acaba dış gebelik olma ihtimali var mı. :KK43:
17 mart 39.95
22 mart 238,5
27 mart 349
29 mart 255

Merhaba
Benim değerimde aşağıdaki gibi. Herhangi bir kanamam yok acaba dış gebelik olma ihtimali var mı. :KK43:
17 mart 39.95
22 mart 238,5
27 mart 349
29 mart 255
Canım benimde bu değerlere yakındı önceki gebeliğim. Diş gebelikten şüphelendiler ama sonra doktorum önce kürtaj yapalım düşmezse dış gebelik iğnesi yaparız dedi.kurtaj ile sonlandı yoksa o dış gebelik iğnesi yapılacaktı.kurtaj sonucunda da ne iç ne dış gebelik olduğu belli olmadı sağlıksız bir gebelikmis.simdi kürtaj dan 2 ay sonra tekrar hamileyim inşallah sağlıklı ilerlerse şuan 5+5 🤲😍

Canım benimde bu değerlere yakındı önceki gebeliğim. Diş gebelikten şüphelendiler ama sonra doktorum önce kürtaj yapalım düşmezse dış gebelik iğnesi yaparız dedi.kurtaj ile sonlandı yoksa o dış gebelik iğnesi yapılacaktı.kurtaj sonucunda da ne iç ne dış gebelik olduğu belli olmadı sağlıksız bir gebelikmis.simdi kürtaj dan 2 ay sonra tekrar hamileyim inşallah sağlıklı ilerlerse şuan 5+5 🤲😍

Kendi kendine düşme ihtimali yok mu peki. Kürtaj olmak istemiyorum ekimdede 7 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj olmuştum

Kaç haftalıktı peki senin benim şuan 5+1 olması gerekiyordu

Kaç haftalıktı peki senin benim şuan 5+1 olması gerekiyordu
Hiç bilmiyorum canım ama adet im 10 gun felan geçtiğinde falandı kürtaj oldum.haftasini bile hesaplayamamıştım ilk andan itibaren değerler kötü ilerleyince.doktorum biraz bekledi zaten kendiliginden düşsün diye ama artık çok da beklemenin alemi yok dedi bilmiyorum belki beklesek kendiliğinden düşerdi de kürtaj oldum.benimde ilk gebeligimdi çok korkmutum ama sagliksizdi böyle olması gerekiyordu

aaa aynıyız hemen hemen içim rahatladı vallahi son adet tarihim 28 ocak 2019 ben herhangi bir belirti yasamadım 02.03.2019 da test yaptım belli belirsiz bi çizgi gördüm daha sonra tekrar yaptım onda negatıf cıktı neyse dedım hamıle degılım herhalde sonra 08.03.2019 da tekrar test yaptım direk çift çizgi çıktı doktora gittim kese göremedi kan değerim 133 çıktı bugün sabah tekrar kan verdim sonuc beklıyorum bende
Benim de Sat 28ocak,aynıyız :))

Merhaba bir şey soracağım. Benim beta hcg değerim geçen hafta sıfırdı. Önceki. Ölçümlerde de. Bu hafta mide bulantım kasık karın ve bel ağrım var. Dün ölçüldüm 1.20. Bu artabilir mi sizce. Bu gibi sonuç alıp artan var mı

Merhaba hanımlar benimde adetim 2 gün geciktiginde idrar testi yaptırdım silik ikinci çizgi gördüm kan verdim 3.13 cıktı sizce yükselir mi bu değer

Merhaba. Benim de bir sorum olacak. Ben 1 Nisan da öğrendim hamile olduğumu idrar testin de direk doktora gittim ve kese yi gördü 5 haftalık 10 gün sonra gel kalbini dinleyelim dedi. Kan tahlilleri mi istedi benden salı günü kan verdim bugün aldım her şey normal çok şükür BTHCG 21,546 cikti. Doktor güzel dedi ama benim ilk hamileligim olduğu için değer bana yüksek geldi acaba daha fazla mı gebelik haftam 🤷🙄

benim adetim 6 gün gecikmişti evde idrar testi yaptım cok net cift cizgi cıktı ertesi gün kan verdim 2568 cıktı sonucum cok sukur

Bende bugün öğrendim beta 139çıktı. Bata 3 gün var. Şimdi benimde erken döllenme mi oluyor?

Merhaba hanımlar, benim de adet olmam gereken tarih 31.03.2019, hcg değerlerimse şöyle,

31.03.2019 - 7,35
02.04.2019 - 21.37
10.04.2019 - 183
12.04.2019 - 325
14.04.2018 - 566 (bugün)

Bugün adetimi geçeli tam 15 gün oldu. Bakıyorum normalde insanlar bu değerlere adeti geçer geçmez ulaşıp bir hafta sonra kese görüyor. Biz hala kese bile göremedik. Endişeleniyorum, bu şekilde geç döllenme olup değerleri geç yükselip sağlıklı gebelik geçiren oluyor mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

Hiç bilmiyorum canım ama adet im 10 gun felan geçtiğinde falandı kürtaj oldum.haftasini bile hesaplayamamıştım ilk andan itibaren değerler kötü ilerleyince.doktorum biraz bekledi zaten kendiliginden düşsün diye ama artık çok da beklemenin alemi yok dedi bilmiyorum belki beklesek kendiliğinden düşerdi de kürtaj oldum.benimde ilk gebeligimdi çok korkmutum ama sagliksizdi böyle olması gerekiyordu
Tekrar hamilesiniz sanırım allah bağışlasın. Kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldınız.

Arkadaşlar evde silik çizgi görünce adete bir gün kala Cuma günü beta HCG yaptırdım.. 13.1 çıktı ... Bugün yani Pazar günü adeti 1gun geçti tekrar yaptırdım 36.4 çıktı.. yüksek bir değer değil ama ikiye katlamis görünüyor.. sağlıklı gebeliktir inşallah değilmi?

Kızlar merhaba son adet tarihim 21.03.2019 ama günümü beklemeden bugün kan tahlili yaptırdım ve sonuç 4,6 çıktı sizce hamile olabilirmiyim bu değerim yükselirmi

X