Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ayyy maşallah ne güzel 🤗 Bende pazartesi baktıracam çünkü geçmiyor gun bana.regli sancım var ha oldum ha olacam gibi çok karmakarışığım 🙄 Sende Nasıl belirti olmuştu
Çok ağrm oldu benimde korktum hep olcam diye ama şimdi geçti 😊 günler geçmiyo keseyi görsekte rahatlasak

Yaa cok sevindimm sizin adınıza inşallah cifter cifter artar 😍😍 benimde bata 5 kala testim 5.61 çıktı ne düşünmeliyim bilmiyorumm
Yükselebilir 5 üstü bence, benim ilki 9.1di ve doktor negatif dedi ben sonucu görünce ama dedim ( sağlıkçı olunca) tekrarla haftaya dedi. bi kaç gün bekleyin bir daha Kan vermek için ve bu süreçte ağır kaldırmayın, kendinizi yormayın umarım bebeğiniz sizinledir🙏🏻

Kizlar merhaba ilac kullanicaktim emin olmak icin kan testi yaptirdim bata 7 gun var 6.00 cikti sizce hamile olma ihtimalim nedir. Idrar tabiki negatif bu arada.

Kizlar merhaba ilac kullanicaktim emin olmak icin kan testi yaptirdim bata 7 gun var 6.00 cikti sizce hamile olma ihtimalim nedir. Idrar tabiki negatif bu arada.
Evet canim, 5in ustunde cıkmış degerin muhtemelen cok yeni oluşuyor.
2gun sonra tekrar test yap değerin iki katına çıkarsa hamilesindir.

Kızlar merhaba hamile olanlara hayırlı olsun şimdiden :) ben yaklaşık 4 ay önce bir kimyasal gebelik yaşadım. Şimdi adetime 1 hafta kala test yaptım ve silik bi çizgi çıktı. Kan testimde de beta hcg değerim 37 çıktı :) ama adet olacakmışım gibi hissediyorum. Yine kimyasal olmasından çok korkuyorum. Başına benzer durum gelen var mıdır diye paylaşmak istedim.

X