Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Allahım hepimiz için hayırlısını versin. Bende Az önce yine yaptım bu sefer ikinci çizgi hiç çıkmadı :KK43:
Her olumsuz sonuç negatif iğnenin 8. Günü yaptım 5 küsür çıktı bi gün ara ile yaptım 2 altına düştü bat 1 kasım bekliyorum göğüslerim sızlıyor herşey Umut artık düşünmek istemiyorum

kizlar birsey sormak istiyorum size, ben asilama oldum ve asilamanin 10.günü kanda hcg baktirdim. sonuc 8.00 cikti. yorum yaparmisiniz ltf? ignenin üzerinden 1o gün gecmisti. aceba ignenin etkisi devam edebilirmi?

İnşallah yükselir seninki. Benim düşüyor tekrar yükselmez adet olmayı bekliyorum 4gün n geçti
insallah canim rabbimden hayirlisi neyse onu bekliyorum. benim reglme yaklasik 8 gün var daha.bakalim allahtab hayirlisi neyse o olsun hepimiz icin

kizlar birsey sormak istiyorum size, ben asilama oldum ve asilamanin 10.günü kanda hcg baktirdim. sonuc 8.00 cikti. yorum yaparmisiniz ltf? ignenin üzerinden 1o gün gecmisti. aceba ignenin etkisi devam edebilirmi?
Canım benim gecen ay 9. Gün 6.51 di 10. Gün değerim 2.7 ye düşmüştü. Bence hamile olabilirsin. Kan testini trkrarla bence. Suan ben de iğnenin 12. Günündeyim idrar testlerinde 1 saat sonra silik çizgi çıkıyor. Aklım karıstı
Her olumsuz sonuç negatif iğnenin 8. Günü yaptım 5 küsür çıktı bi gün ara ile yaptım 2 altına düştü bat 1 kasım bekliyorum göğüslerim sızlıyor herşey Umut artık düşünmek istemiyorum
bugün kan verdim 0.7 :KK43: moralim çok bozuk bu ayda hayallerim yıkıldı :KK43:

bbugün aksam yine kan verecegim. insallah yükselis olur, tabi en cok hayirlisini istiyorum rabbimden. hayirliysa ins olur. rabbim büyüktür, hepimizin yüzüne baksin. moralinizi bozmadin kizlar, evt söylemesi basit geliyor gibi olabilir ama bunu hepimiz yasadik ve ne kadar üzülsek bos.
bundada var bir hayir degip bir dahaki ay icin hazirlandik hep.

M MerveMerve33 canim idrar testinde 5 dk sonrasini degerlendirmemek gerekiyor diye biliyorum. ama 5 dk icerisinde yine cok azda olsa silik cikiyorsa, umut vardir. insallahta yükselir. sen asilamami oldun?

Kizlar adet gununde pazar sabahi beta 690 iki gun sonra bu aksam 1850 artis normal degerlerde mi sizce ve 3 gun gecikme icin ddegerle normal mi

M MerveMerve33 canim idrar testinde 5 dk sonrasini degerlendirmemek gerekiyor diye biliyorum. ama 5 dk icerisinde yine cok azda olsa silik cikiyorsa, umut vardir. insallahta yükselir. sen asilamami oldun?
Klomen artı çatlama iğnesi ama artık umudum kalmadı :KK43: bu ay doktor bile çok umutlu konuşmustu. 5 tane yumurtam oluşmuştu. Ama yine nasip olmadı. Adetime 3 gün var daha yükselmez sanırım

Klomen artı çatlama iğnesi ama artık umudum kalmadı :KK43: bu ay doktor bile çok umutlu konuşmustu. 5 tane yumurtam oluşmuştu. Ama yine nasip olmadı. Adetime 3 gün var daha yükselmez sanırım
Hayirlisi olsun insallah hakkinda.üzülmemeye calis önünüzdeki süreci düsün.insallah hayirlisiyla gelir bebegin

hanımlar merhaba SAT 30 eylül, 27 ekimde 66,5 30 ekimde 181.1 beta değeri çıktı henüz doktora görünemedim. artış az galiba ilk gebeliğim olduğundan tam bilemiyorum, sizce az mı bu değer?

X