Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Diğer bir kaç başlıkta yazmıştım dün adet bekledigim gündü olmayınca test yaptırdım. 36.14 çıktı değerim yarın bir daha yaptıracağım acaba bir sorun olursa hevesim yarim kalır mi diye korkuyorum :KK43:

Kizlr merhaba bir hafta oncee adetim gecikmeden kan vermistim deger 60.79 du bugun trkrar verdim 1683 cikti ddegerim doktor gitmisti sizce normalmi artis ?

Merhaba bayanlar aranızda yeniyiim peki benim gibi saçma durum yaşıyan varmı adetine 10 gün kala idrar yolu iltihabı için doktora gittim alttan muayne etti ve çok küçük gözle bile zor gördü kese gördü btgcg istedi sonuç 0.1 ☹️agliyarak çıktım sevinçten sonucu görünce yine ağladım yani bı doktor keseyle gördüğü artık neydiyse nasıl ayrıt edemez okadar umutlandırdı yine beni buay umutsuz bakıyorum desemde muhtemelen kese dedi şimdi adetine 5 gün var .artık gitmiycem doktorlara sonuç negatif negatif negatif görmekten bıktım mm umutlarım hayallerim kırıldı yani dertleşmek istedim tabi unutsuz vaka olduğunu biliyorum adetini bekleyip bidaha ki ay inşallah diye umud sdiyorum sağolun arkadaslr

Bu arada arkadaşlar ben detaylı hormon tahlili yaptırdım demir B12 kansızlık çok çıkmıs ilaç verdi

Merhaba bayanlar aranızda yeniyiim peki benim gibi saçma durum yaşıyan varmı adetine 10 gün kala idrar yolu iltihabı için doktora gittim alttan muayne etti ve çok küçük gözle bile zor gördü kese gördü btgcg istedi sonuç 0.1 ☹️agliyarak çıktım sevinçten sonucu görünce yine ağladım yani bı doktor keseyle gördüğü artık neydiyse nasıl ayrıt edemez okadar umutlandırdı yine beni buay umutsuz bakıyorum desemde muhtemelen kese dedi şimdi adetine 5 gün var .artık gitmiycem doktorlara sonuç negatif negatif negatif görmekten bıktım mm umutlarım hayallerim kırıldı yani dertleşmek istedim tabi unutsuz vaka olduğunu biliyorum adetini bekleyip bidaha ki ay inşallah diye umud sdiyorum sağolun arkadaslr
Folikül kisti olabilir, o da kese gibi görünüyor. Doktorunuzu değiştirin ileride çok yanlış yönlendirebilir sizi.

Adetiniz gecikince de kan testi yapin eger 2 kati yukselme varsa hamilelik normal seyrinden demektir su an degeriniz gebelik olabilir normal yukselmeye devam eder insaAllah
Evet aslinda bunu biliyorum daha önce de yaşadım ayni kaygıları ama insan kendine anlatamıyor. Çok teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığın için. Bütünü idrar testi yaptim daha koyu çıktı dünkinden hemde ilk sabah idrari değildi

Kizlar Merhaba, 3 ay once kimyasal gebelik gecirdim. Gecen haftadan beri kasiklarimda ara ara igne batmasi gibi bir his ve acayip derece de uyku hali var uuzerimde.Son adet tarihim 26 Eylul. Cuma gunu suphelenip idrar testi yaptim ve sonuc pozitifti ve adet gunumde bugun. gunun gecmesini beklemeden sabah acilde kan verdim ve beta 691 cikti. Sizce suan kac haftalik olabilir ?

MErhaab sizin iğneden dolayı kaç çıkmıştı değeriniz acaba
İğneden sonraki 9. Gün 6.51 çıkmıştı. 10. Gün ise 2.7 :KK43: bu ay yine vuruldum şuan yine 10. Gün . Dayanamayıp idrar testi yaptım 3 gündür ikinci çizgi silik çıkıyor. Dün kan verdim 4.13. Beklemedeyim yine çaresizce

İğneden sonraki 9. Gün 6.51 çıkmıştı. 10. Gün ise 2.7 :KK43: bu ay yine vuruldum şuan yine 10. Gün . Dayanamayıp idrar testi yaptım 3 gündür ikinci çizgi silik çıkıyor. Dün kan verdim 4.13. Beklemedeyim yine çaresizce
ÜAsla güvenip test yapma arkadaşım benim düştü değerim iğne çok yanıltıyor sabır zor ama bekle ben yıkıldım kan testim düştü iğnedenmiş

Benim adet gunumde negatif cikti adet olmadigim icin adeti 10 gün gece yaptim degerim 188 idi doktor degeri dusuk buldu benim gibi olan varmi acaba 188 320 512 olarak ilerliyor suan

X