Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Cevabın için teşekkür ederim.İnşallah dediğin gibi olur.Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

amin teşekür ederim sende 2 gün sonra tekrar test yaptır 2 katına çıkmışsa değer normadir bi de kendini yıpratm sakın moral çok önemli

Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?Adet gecikmesinin 3.yada 4.günü beta hcg 60 çıktı.Doktor tam olarak bişey söyleyemeyiz dedi.Sizce çok mu kötü .Aynı şekilde olupta hamileliği devam eden varmıdır?2 gün sonra tekrarlanacak kan testim

cnm hayırlı olsun çünkü benim adet 7 gün geçince 31 çıkmıştı şu an 8 haftalığım allah tamamına erdirsin inş

cnm hayırlı olsun çünkü benim adet 7 gün geçince 31 çıkmıştı şu an 8 haftalığım allah tamamına erdirsin inş

canım adetime 6 gün kala kan testi yaptırmıştım sonuç <1,00 çıktı yani negatif adete 6 gün kala çıkan sonuç kesinmidir sence yoksa umudumu kaybetmelimiyim yarın adet olmam gerek ama hiç adet belirtim yok sadece göğüslerim çok ağrıyo ve damarları belirginleşti seni bu konuda bilgili gördüm o yüzden sana soruyorum canım

amin teşekür ederim sende 2 gün sonra tekrar test yaptır 2 katına çıkmışsa değer normadir bi de kendini yıpratm sakın moral çok önemli

Bak işte onu yapamıyorum stres içinde sürekli gerginim.9 ay öncede 6 haftalık bebeğimi kaybettiğim için kürtaj olmuştum.Yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.

canım adetime 6 gün kala kan testi yaptırmıştım sonuç <1,00 çıktı yani negatif adete 6 gün kala çıkan sonuç kesinmidir sence yoksa umudumu kaybetmelimiyim yarın adet olmam gerek ama hiç adet belirtim yok sadece göğüslerim çok ağrıyo ve damarları belirginleşti seni bu konuda bilgili gördüm o yüzden sana soruyorum canım

cnm umudunu kaybetme derim benimde adet belirtim yoktu hiç göğüs üstündeki damarlar belirdi önce onun dışında hiç bişey yoktu adete 6 gün kala hem çıkıyo hem çıkmıyo çünkü döllenmeye bağlı benim geç döllenme olmuş o yüzden adetten 8 gün sonra kanda ancak çıktı acele etme bekle inş bebeğin senledir

cnm umudunu kaybetme derim benimde adet belirtim yoktu hiç göğüs üstündeki damarlar belirdi önce onun dışında hiç bişey yoktu adete 6 gün kala hem çıkıyo hem çıkmıyo çünkü döllenmeye bağlı benim geç döllenme olmuş o yüzden adetten 8 gün sonra kanda ancak çıktı acele etme bekle inş [bebeğin senledir/QUOtşk ederim canım birazda olsa rahatladım işallah hamileyimdir değilsemde hayırlısı başka aya artık

kızlar yarın kontrolümüz var inşallah bi aksilik çıkmaz dua edin benim için kalb nerelerdesin yaa merak ettim seni iyisindir inşallah

bende degerleri yazmak istedim, tüp bebek ve tek yumurta transferi.
acaba yumarta sayısı beta hcg yi etkiliyormu ?
adetten 28 gün sonra beta hcg 5 cıktı , 30 gün sonra 13 çıktı.
transferden 10 gün sonra beta hcg 5 cıktı , 12 gün sonra 13 çıktı.
iki tarihide bilgi olsun diye yazdım.

hayırlı haberle gel cnm kalb ortadan kayboldu resmen bende çok mrk ediyorum inş iyidir

slm canım arkadaşlarım ben buralardayım nette sorun vardı giremiyordum sizi çok özledim nasılsınız neler yapıyorsunuz ben iyiyim çok şükür sizin nasıl gidiyor hamişlik gözde seni çok merak ediyorum yaz canım sonucunu zeycane sen neler yaptın canım

slm canım arkadaşlarım ben buralardayım nette sorun vardı giremiyordum sizi çok özledim nasılsınız neler yapıyorsunuz ben iyiyim çok şükür sizin nasıl gidiyor hamişlik gözde seni çok merak ediyorum yaz canım sonucunu zeycane sen neler yaptın canım

şükür geldin cnm çok mrk ettim bişeymi oldu acaba bu kadar girmemezlik yapmazdı diye iyi olduğuna sevindim bende iyiyim cnm herşey yolunda şu an 1 temmuzda randevum var onu bekliyorum işte ikili tarama yapılcak galiba bakalım hayırlısı

şükür geldin cnm çok mrk ettim bişeymi oldu acaba bu kadar girmemezlik yapmazdı diye iyi olduğuna sevindim bende iyiyim cnm herşey yolunda şu an 1 temmuzda randevum var onu bekliyorum işte ikili tarama yapılcak galiba bakalım hayırlısı

canım çok sevindim ben ya göbiş çıktımı benim çıkmaya başladı bile saklamaya çalışıyorum şu an

canım çok sevindim ben ya göbiş çıktımı benim çıkmaya başladı bile saklamaya çalışıyorum şu an

hemde nasıl cnm herkes diyo iki ayda bu göbek ne böyle diye 6 aylık gibiyim hiç bi kıyafate sığmıyorum yeni şeyler bile aldım bu yüzden son ayları düşünemiyorum bile oturduğum yerden kalkamam galiba :))

merhabalar bende kan testi yaptırdım ama değeriim çok düşükmüş cuma tekrar yaptırıp doktorla görüşecem daha görüşmedim değerim 7.6 çıktı çokta bişi anlamadım cuma tekrar yaptırıp bir doktorla görüşmek istiyorum.kısmet tabi gerçekten çok istiyorum allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inşallah...kafamçokkarıştı

slmm kızlar dün gittik doktora miniğimin kalpa tışlarını duyduk çok şükür hatta 1 günde ilerde çıktı dün 7+3 olması gerekirken doktor 7+4 dedi herlade bu geç döölennmeyi yakalıycak benimki :) ben 3 temmuzda tatile çıkıyorum 15 gün sööledim doktorra bi sorun yokmuş artık döndükten sonra gidicem doktora ailemin yanına gidicem 1 hafta istanbula orda da ii bi doktor bulmuş annemler bide ona görünecem bakalım.kalb sevindim bişey olmamasına zeycanceyle ikimiz seni merak etmiştik öptüm sizi kızlar ben işe gidiyorum kendinize ii bakın...

slmm kızlar dün gittik doktora miniğimin kalpa tışlarını duyduk çok şükür hatta 1 günde ilerde çıktı dün 7+3 olması gerekirken doktor 7+4 dedi herlade bu geç döölennmeyi yakalıycak benimki :) ben 3 temmuzda tatile çıkıyorum 15 gün sööledim doktorra bi sorun yokmuş artık döndükten sonra gidicem doktora ailemin yanına gidicem 1 hafta istanbula orda da ii bi doktor bulmuş annemler bide ona görünecem bakalım.kalb sevindim bişey olmamasına zeycanceyle ikimiz seni merak etmiştik öptüm sizi kızlar ben işe gidiyorum kendinize ii bakın...

cnm çok sevindim bi sorun olmamasına çok farklı bi duygu kalp atışları onu gördükten sonra tekrar göremek için günler geçmek bilmiyo benimkide ilerde gidiyo en son gittiğimde 6+6 olması gerekiyodu 7+3 demişti sağlıklı olsunlarda hiç bişeyin önemi yok bizde seni öptük cnm iyi bak kendinede bebişinede annesi

merhabalar bende kan testi yaptırdım ama değeriim çok düşükmüş cuma tekrar yaptırıp doktorla görüşecem daha görüşmedim değerim 7.6 çıktı çokta bişi anlamadım cuma tekrar yaptırıp bir doktorla görüşmek istiyorum.kısmet tabi gerçekten çok istiyorum allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inşallah...kafamçokkarıştı

hayırlı haberle gelirsin inş geç döllenme olmuştur beşin üstü gebelik diyolar değerin cumaya kadar yükselirse sorun yok zaten doktorunda yükselmezse hayal kırıklığına uğrama diye bişey dememiştir benim 30 çıktığı halde bişey diyemem şu an demişti iki gün sonra 200 olmuştu hakkında hayırlısı cnm

X