Kan pıhtılaşması ve pozitif doğum hikayem

Duam seninle canım benim. Her şey gönlünce olsun inşallah
Merhaba keseyi gördük size de yazmak istedim beş haftalık dedik yer güzel haftasına göre de kese boyutu iui dedi iğne verdi 2 hafta sonra gel dedi ama ben hep keseyi görüp düşük yapıyorum inşallah bu sefer sağlıklı ilerler

Benim de öyle oluyordu gelişmiyordu. İğneler kan akışını düzenlediği için gelişim gösterecektir stres yapmamaya çalışın hayırlısı olsun. Yine haber verirseniz gelişmeleri sevinirim

Benim de öyle oluyordu gelişmiyordu. İğneler kan akışını düzenlediği için gelişim gösterecektir stres yapmamaya çalışın hayırlısı olsun. Yine haber verirseniz gelişmeleri sevinirim
Çok teşekkür ederim abla kese boyutu diğerler ile aynı çıktı yine ona takıldı kafam

Bende 2 düşük yaptım şuan hamileyim yarın keseyi görmeye gidicez ama koekuyorum
Çok kese gözükürse iğneye başlayacakmışım
Bende şuan sizinle aynıyım 4 haftalığım haftaya keseyi görmeye gidicem inanın korkmayın ben hemen başlasınlar istiyorum hatta daha önce başlanır mıydı diye düşünüyorum

Bende şuan sizinle aynıyım 4 haftalığım haftaya keseyi görmeye gidicem inanın korkmayın ben hemen başlasınlar istiyorum hatta daha önce başlanır mıydı diye düşünüyorum
Ben de sizin gibi düşünüyordum fakat doktorunuza güvenin çünkü ben çok tedirgin oldum doktoruma sordum bana dedi ki ben bu şekilde tedavi uyguluyorum eğer kese görmeden dış gebelik gibi bir ihtimale karşı yanlış yaparız dedi ama için rahat etsin istersen kullan dedi kullanmadım keseden sonra başladım korkmayın dicem ama ben hala korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…