Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Evet benimde moralim bozuk kocis hemen anladi ne oldu niye moralin bozuk diye sordu. Uffff yaaa

Canim Hosgeldin , arkadaslarimizin kaybi oldu onun icin herkesin morali bozuk

limburgu duyunca eşimi aradım hemen eve gel diyeee. ravzanın durumuna hala neden olmuş diye soruyo eşim... çok üzüldüğümü görünce artık girme istersen diyo ama ben burayı çoooook seviyorum..ve çok şey öğreniyorum...
limburgun yazdığını okuyodum ama önce tickerinın olmadığını görünce gözlerimden yaşlar akmaya başladı:gitme:

seydamcım nasılsın kız.bende seni soruyodum çalıkuşuna acaba adet oldumu diye ben,bugün oldum canım.
iyim cnm bende sana özelden yazmistim simdi sende sabah olmussun galiba bende uyandigimda olmustum simdilik yirttik hamilelikten bikac ayy sonrada hamile kalsakta adet olmasak diye stres yapariz artik off cok garip cok gecmisi okuyum dedim keske okumasaydim limburgun haberini aldim dizlerim tutmuyor yemin ederim allah sabir versin

KAHVELOKUM canım senin yüreğin o kadar güzelki yüce rabbim senin bu güzelliğinin mukafatını verecek ben buna canı yürekten inanıyorum
böle bi acıya dayanmak çok zor ben yüce rabbime dayandım sabır ve tevekkülle bekliyorum ve inanıyorumki hepimizde bir gün anne olacaz bu mutluluğu hepimiz yaşıycaz şimdi olmasa yarın yarın olmasa seneye ama işallah bir gün gelecek o güzel günler

evet canım ya bende üzüldüm artık bende daha çok korkmaya başladım.bu seferde böyle bebek kayıplarımız oluyo.eşim de artık girme diyo.bende onlarsız yapamam diyorum.bende acılarımı burda sizlerle paylaştıkca yeniyorum.yerimseniben

arkadaşlar saretmekten başka çare yok bir de şuna çok inanıyorum çocuk işi gerçekten nasip kısmet ne yazılmışsa onu görüyoruz belki bizim sınavımız da budur

eskiden düşükten korkuyordum ama artık şimdi daha farklı şeylerden korkmaya başladım.erken doğum..... bence nazar değdi bize yaaaaaa

kızlar ya eğer benim rahimde bozukluk varsa eğer rahim filmi çekindiğimde o gürünür ya... işte acaba o sorunu gidermek için ayrı bir işlemmi yapılıyo yoksa o esnada müdahale edilebiliyomu?
bilen varmı aranızda???

Canım bende günde 1 er kez folbiol + 100mg asprin+0,3ml fraxiparine kullanıyorum...Lütfü bey , sizin durumunuzda olanlara 16. haftaya kadar folbiolü bıraktırmıyoruz dedi...Bu ayda kullanalım dedi...
Bir sonraki kontrolüm bayram haftasına denk geliyor benim...Lütfü bey , bayramdan 2,3 gün önce gelki istediğim tetkikler için gün kalsın dedi...Demekki 16. haftada bazı testler yaptıracak canım...

anlayamdım ben erken doğumun sebebi pıhtılaşma sorunu mu yoksa başka nedeni de mi var

sanırım dr lar bişey diyemiyo.... ama lımburg toparlanınca eminim sebepleri üzerinde duracaktır.ve bunları paylaşır....bir daha bu acıyı yaşamamak için elimizden gelenleri yapmaya çalışırız

çalıkuşum,kahvelokumum,ve diğer arkadaşlar sizler neler yapıyosunuz.benim koca maç var dedi.beni bilg.odasına sepetledi.
Bende oturuyorum canim senden ne haber

Allah yardimcisi olsun elimizden malesef baska birsey gelmiyor:çok üzgünüm:

arkadaşlar görüyorumki herkes daha benim meleğimin ölümünün etkisinde benim acımı kendi acınız gibi yaşadınız daha bunu atltmadan üstüne bide limburg kardeşimizin acısı geldi bana nasıl destek olduysanız en dar zamanımda bana umut verdiyseniz benim yanımda olduysanız limburg kardeşimizide yalnız bırakmayacaksınız ve inanın bana bu insana o kadar iyi geliyoki yalnız olmadığını bilmek seni düşünen birilerinin olduğunu bilmek inanın beni çok rahatlatmıştı iyiki varsınız iyiki burdasınız ve iyiki birbirimizi önemsiyoruz sizleri çok seviyorum benim hiç kızkardeşim yok ve bunun yokluğunu çok çekiyordum ama şimdi biliyorumki beni düşünen beni önemsyen bir sürü kardeşim var

Seydamcım ve ozporcum , gözünüz aydın , adet olmuşsunuz...Bir kaç aya kadarda hamile kalırsınız inşaallah...

baharplt aramıza hoşgeldin hamileymişsin yüce rabbim sonuna kadar sağlıklı bi şekilde hamileliğini ve bebişini kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…