Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

:teselli:

Seydamcım ve ozporcum , gözünüz aydın , adet olmuşsunuz...Bir kaç aya kadarda hamile kalırsınız inşaallah...
insallah melekcim su sonuclarim bi ciksin ins beklemiycem rabbim ne verirse hayirlisini versin sen nasilsin hamilelik:CüvCüv: nsl gidiyor?

aliba
teyzem de aynı şeyi yaşadı bu doğuştan gelen bişey rahim duvarı çok ince taşıyamıyor
erken doğum sebebi servikal yemezliktir bir daha ki sefere cerrahi m kücük iki dikiş atılıyorr bidaha böyle bişey olmaz inş. bildiğim kadarıyla bu ancak böyle kötü bi tecrübeyle fark ediliyo

şimdi diyeceksiniz :hulya: kız hemşire hemde bize soruyo.... ama ben burada normal dr sıkıntımı anlatmıyorum çünkü anlamıyooo möööö gibi suratıma bakıyo. o yüzden yaşayan birine sormak istedim:kedi:

Ravzacım aklıma takılan birşey var...Biliyorsun bende bebeğimi 38. haftada karnımda kaybetmiştim...Gittiğim doktorlardan birisi ,'' istersen doğuma yakın ciğer geliştirici iğne vurulur ve bebeğin biraz erken alınır , küvözede girmez '' demişti...Canım , sanırım senin doğumların 20 li haftalarda oluyor...ıkiz , üçüz bebekler filan 30. haftada doğduklarında yaşıyorlar genelde , bu ciğer geliştirici iğneyi vuruldukları için...Acaba sana önlem amaçlı olarak bu iğneyi vuralım demişlermiydi...Yada doktorunun böyle bir önerisi olmuşmuydu canım...

NERGıZ canım eğer rahim filmi çektirdiysen ordan anlaşılır ama kalteli ve düzgün bi yerdede çektirmek önemli ben ilk çektirdiğimde çeken kişi düzgün çekmemiş yeniden çektirmiştim ama genelde anlaşılıyo canım

dogru söylüyorsun cnm acilarimizi birbirimizle paylastikca azaltiyoruz ben kürtajimdan hemen sonra girmistim buraya gercekten okudukca yazdikca diger kayiplarima göre hemen toparlandim iyiki varsiniz ins bundan sonra güzel haberler aliriz rabbim kucagimizi bos koymasin :1hug:

insallah melekcim su sonuclarim bi ciksin ins beklemiycem rabbim ne verirse hayirlisini versin sen nasilsin hamilelik:CüvCüv: nsl gidiyor?
Canım benim şu an için iyi gidiyor.Yalnız dün yürürken düştüm , yere oturdum resmen...Biraz endişelendim ama ağrım filan olmadı çok şükür...

Bencede sonuçların çıkar çıkmaz başla çalışmalara , Allah istediğinde bebiş geliyor zaten...İnşaallah sağlıklı ve güzel mi güzel bir kız bebeğine sahip olursun canım...

MELEKCıM evet doğru sölüyorsun bunu benim doktorum hiç sölememişti meğerse benim gibi erken doğum yapan yada bu risk grubunda olanlara yapılıyormuş ben doğum yapmadan 2 saat öncesi vurdular bana bende sordum bebeğime etkisi olurmu 2 saat içinde sezeryana alacaklar dedim faydası olur dediler ama bu iğne 7.ci ayıma girdiğimde vurulsaymış bebeğimin yaşama şansı daha yüksekmiş sana vurmuşlarmıydı

cnm dikkat et allah korusun kolay bulunmuyor bu yaramazlar allah esirgesin seni ve bebegini ins cnm bende bitane kizim olmasini okadar cok istiyorumki ama önce allahim hic olmayanlara versin sonrada bana versin ins :1hug:

MELEKCıM canım geçmiş olsun dikkat et canım nasıl olduda düştün sen başın falanmı döndü

Canım bu benim ikinci hamileliğim...İlkinde sonuna kadar sağlıklı giden bir hamileliğim vardı ...Erken doğum değildi benimkisi ama 37+5 te sebepsiz kalp atımı durmuştu bebeğimin...İkinci hamileliğim için bir doktor böyle bir şey önerdi bana.Lütfü beye sormadım henüz , bakalım o ne diyecek...
Bana bunu söyleyen bayan bir doktordu , düşününce mantıklı geldi bana...Bence erken doğum tehlikesi olanlara yapılmalı bu iğne...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…