Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

geleveracım inşallah yarın kolayca olur biter kürtajın. yaş konusunda çok karamsarsın be tatlım, millet ilk bebişini 36 larda bile doğuruyor allahın izniyel. benim kayınvalidem 72 yaşında. bundan seneleeer önce benim kocişi 37 de doğurmuş allahın izniyle )

dua edin kızlar yarın kürtajım sorunsuz geçsin. hassas bir bölge malum korkuyorum birde dr vakumla yapmıycakmış o yüzden birazdaha endişeleniyorum.. dualarınızı eksik etmeyin... sevgiler

korkma geleveram, vakumla yapmasa da çok şey farketmez sen merak etme. o eskidenmiş öyle çok kazımalar falan filan...hijyenik şartlarda olduğun sürece korkma bitanem, yani hastanede poliklinikte falan olunuyor artık zaten. o eski türk filmlerindeydi...e biz de o neslin çocuğuyuz, yer etmiş korkusu

lidyacım işte 36 larda 38 lerde doğurmak bana çok anlamsız geliyor.. o ilkokula giderken biz babannesi anane yaşında oluyoruz çocuk utanır be 45 50 yaşında bir annesinden..

canım ben ameliyathanede olucam... sürekli gittiğim doktorum mayenehanesinde yapacağını söyledi ben korktum problem olur diye.. o yüzden hastaneye gittim ameliyathanede olucak mafoldumben

GELEVARA canım dualarım seninle yüce rabbim kolaylık versin canım şimdi seni bi uyutuyolar uyanıyosun ve her şey bitmiş ben son kürtajımı öle olmuştum hiç bişey hissetmiyorsun canım işallah sağ salim bunuda atlatacaksın canım ne diyeyim dualarım seninle

ayyyyy pardon burada herkesin yaşınıbilmiyorum yaa böyle sıkıntıdan stresten sarmış durumdayım yaş konusuna herkesten özürdilerim... vala üzüntüme verin arkadaşlar helaledin hakkınızı......

LıDYACIM bende iyiyim kendimi oyalamaya çalışıyorum bi yandanda neden erken doğum olduğunu internetten araştırmaya çalışıyorum neler bulduğumu tahmin bile edemezsiniz kafam iyice karıştı ne yapacağımı bilmiyorum

geleveram tatlım girene kadar zor biliyorum o heyecanı korkuyu. ama ravzamın dediği gibi bi uaynıyorsun bitmiş..allaha emanet ol.

teşekkürler ravzacım. daha öncede kürtaj oldum boşgebelikti o yüzden rahattım hani bunda fetüs olduğu için endişelendim. inş herşey yolunda gider.... ve yaşadığım son üzüntü olur inş.

ravzam merak ettim şimdi, anlatsana biraz tatlım eğer içinden geliyorsa tabii...uyku beklesin beni biraz daha...

LıDYACIM canım şu an bana en yakın olanı ve en çok düşündüğümü anlatayım rahim ağzına dikiş atılıyo ya hani benim 3.cü gebeliğimde atılmıştı ona rağmen doğum olmuştu şimdi ise aynı sezeryan gibi göbek kısmından açılacak ve ordan rahim yukarıya doğru dikilecekmiş doktorla görüştüm sizin 5.ci gebeliğinizde bittiği için rahim ağzına atılan dikiş tutmaz bu yöntenmi uygulamak lazım dedi ama bunu her doktor yapmıyormuş ehlini bulmak lazım dedi anlayacağın bana bir kere daha bıçak yolu gözüktü ama korkuyorum

GELEVERA canım hiç endişe etme yüce rabbim kolaylığını verecektir dediğin gibi bu acılarımız son olur işallah

selam kızlar geçmişi ancak okuyabildim.. ben iyiyim şükürler olsun.bu gün prolaktinimi ölçtürdüm.normalden aşağıyabile düşmüşzemuszemus çok mutluyum... ama hala adet olmadım adetim 5 gün geçti...:hulya: neden böyle oldu anlamadım.
ravzacım erken doğum la ilgili neler buldun?

ravzacım haklısın bacım korkmakta, ama merak etme herşeyin çözümü var allah izin verdikten sonra..en azından yeni bir yöntem öğrendin, ehlini bulur onu da yaptırırsın tatlım. yeter ki ümidimiz daim kalsın, allah içimizden ümidi inancı almasın tek.

bu arada lütfü beyden mailime cevap geldi. gerekn herşeyin yapıldığını bir tek gebelik öncesi ve gebelikte folic asit almamı ve yeniden denememi öneriyor.ama ben rahim filmi çektirmeyi istiyorum aklımda kalmasın.. bi adet olsaydım.. sonrasında çektircem hastaneylede görüştüm..
eğer bi aksiilik olmazsa bende bu adetimden sonra artıkım bebiş çalışmalarına başlıycamkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…