Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım mrb, öncelikle bende adanadayım. bende burdaki birçok arkadaşımız gibi 2 defa kötü sonuç yaşadım.bende mtfhr 677 heterezigotum.bunun yanında troid var.anlayacağın yok yok.benim dr umda prof.dr. cansun demir oda iyi.ama ben bu formda hiç ismini duymadım şimdi kafamda şüphe oluştu.senin bilgin varmı? şimdi gebelik için uğraşıyorum ama içimde korku var.inş. yine aynı şeyleri yaşamam. allah herkesin gönlüne göre versin....forma yazmasam bile bende alışkanlık oldu hergün boş zamanlarımda girip sizleri takip ediyorum bana moral oluyor.yalnız olmadığımı anlıyorum. hepinizi öpüyorum...inşallah birgün anne olacağız...

günaydın kızlar cuma günü doktorumuza gittik ve kızımız olacağını öğrendik.çok şükür sağlıklı bir bebek.o gün 4'lü test yaptırdık,sonuçları bu cuma çıkacak.17 haftalık olmamız gerekirken bebeğimiz 18 haftalık göründü.daha önce sadece 2 gün ilerdeydi bu sefer 1 hafta daha önce gelişmiş.kan akışımıza bakıldı ultrasonda dr. gayet iyi oldupunu söyledi.domuz gribi aşısını kesinlikle olma dedi.yeni bir aşı gelicekmiş o belki olabilirmiş,yani gelince söylücek olmam gerekirse.bol mandalin,kivi,brokoli,roka yani c vitaminini bol yemem gerektiğini söyledi.ben hamile kaldığımdan beri hiç brokoli yemedim.bu metionin diyetinden dolayı.ama bir tek brokoli,bezelye,çikolata yemedim,geri kalanlarda dikkat etmedim.doktora sordum diyeti,saçmalamışım gibi baktı yüzüme ve yediğim şeylerin kanıma etki etmeyeceğini söyledi.bilmiyorum belki de sırf mthfr heterezigot olduğum içindir.2 hafta sonraya organ taraması için randevu verdi tekrar.bizden haberler böyle kızlar,allahım isteyen herkese nasip etsin.

Son düzenleme:
oyoyoyy yeni okudum canım yaa anlatmışsın zaten tedirgin olmak yokk konuştuk seninle defelarca bu nodül işini takılıcak bişi değil genel sağlık durumun için takip ettirmen lazım bi güncük gidip biopsi vericeksin sonra sonuç alıcaksın ki eminim ben sorunsuz çıkıcak ondan sonra kocişle çalışmalara başlıyacaksınız bu arada tiroid için sintigrafi filan çektirmiştim ben sen çektirdinmi saç filan boyuyosan bir ay sonra gün veriyorlar aklında olsun şu biopsi işini allet kocişle çalışmalara başlayıverin kardeş oluna kadar devam :kedi: bu arada kızlar bi süre önce okuduğum kitaba yine başladım adı "the secret" aklınızda olsun okumayı seviyorsanız alıp okuyun bak çok iyi geliyor

Arkadaşlar geçen ay çatlatma iğnesi oldum. 9 Kasımda adet günüm heyecanla bekliyorum . Umarım hepimiz için hayırlısı olur.
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım...

Canım öncelikle çok teşekkür ederimmm...
Canım , lütfü bey tomris hanıma yönlendirdi beni...Şen, bana Alper hocayı önermişti , maalesef ona gidemedim , ulaşamadım...Belkide yurt dışındaydı...Tomris hanımında muayenesi 280 tl canım ve hiç bişey yapmadı...Tsh ıma tekrar baktırcak bu cuma , sonra tekrar görüşürüz dedi...Alper hocanın ultrasonu varmış muayenehanesinde , tomris hanımın yok...Tomris hanım ultrason gerekirse hacettepeye yönlendiriyormuş...
Valla inşaallah iyi çıkarda gerek kalmaz tekrar gitmeme...
Canım inşaallah senin nodülünde problem yaratmaz , stres yapma kendine lütfen , sen rahat olki bebişinde rahat rahat gelsinn...

haklısınız kızlar...................aslında beklentisiz bir hayat yaşamak en güzeli herhalde.....

kesinlikle kızlar bencede öyle olunca daha rahat olucak.bakın benim iki aydır tutmuyor...ki benim hemen tutardı.sitresten olmadı bence

evet canım kalp atımının durması ve düşük ayrı şeyler .benimde 2.de kanamam oldu yani düşük yaptım.3.de kalbi durdu kanama olmadan.

merhaba
clexane iğne ya da muadilini kullanıp kanaması olan var mı?
benim hafif kanamam oldu ve doktorum coraspin ve iğne kullanan bazı hastalarda olabilir normal dedi?
tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

canım benim 11 haftalık kalbi durmuştu ve o hamileliğimin 7. haftasında hafif kanamam oldu..sanırım iğnedendir.ama o gün kesilmişti kanamam.

elifçim inşallah hamilesindir sağlıkla alırsın bebeğini kucapına
dendencim inşalah sen de sağlıkla alırsısn bebeğini
inşallah allah bekleyen hekese bebek verir...

Canım her şeyin yolunda gitmesine sevindimm...Güzel prensesimiz sağlıkla gelir inşaallah...Benim doktorumda 1 ay sonra gelecek iğne için olabilir demişti canımm...

simgecim masallah büyümüşünüzde 18haftalık olmusunuz allah senınde bebegınınde saglıgını bozmasın ınsallah hep bole ıyı devam edın bende heterozıgotlarda dıyet olmadıgını bılıyorum ama sen yınede ye c vıtamınıne hamıelerın daha cok ıhtıyacı oldugunu duydum bu grıp yuzunden sen yınede kendıne dıkkat et.

Arkadaşlar ben yeniyim bu sitede. Ama çok doğru bir yerde olduğuma inanıyorum Herkesin sorunu aynı . Zaten başka kimsede dışarıda seni anlamıyor. Yazılarını okuyoruk yavaş yavaş sizi tanımaya çalışıyorum

melekcim
dinamiscim
sülalcim
kızlar verdiğiniz moral için hepinize çok teşekkür ederim. ama biyopsi yaptıracak ve tekrar bu stresli tahlilin sonucunu bekliycek gücüm yok benim artık(( çok korkuyorum ya kötü bir şey çıkarsa benim bunla savaşmaya gücüm yetmez gibi geliyo. osman hoca ısrarla gitmem gerektiğini genel sağlığım için bunun şart olduğunu nodülüm büyük ve tek olduğundan risk gurubunda olduğunu falan söyledi. büyük ihtimalle birşey çıkmaz ama tıpta ihtimaller yoktur kesin sonuç vardır. bebek düşünmeseniz ameliyatla aldırıp kurtulun derdim diyo. cerraha göndersem hemen ameliyat der ama seni endokrolojiye yönlendiriyorum bir görsün alper hoca dedi. baktırıp emin olucaz diyo. offff inanın hiç hazır değilim böyle birşeye. şuan ceviz suyu içiyorum ve dereotu yiyorum nodülü küçültüyomuş bir böyle deneyim 3 ay diyorum tekrar ultrason çektiriyim ondan sonra gideyim diyorum hem biraz hastane ve doktor psikolojisindende kurtulmak istiyorum. böyle işte canlarım

Simge cim tebrikler canım..
Dilerim ki hep böyle güzel haberler verirsin.
Seni tatlı kızını da öpüyorum çokçaopuyorumnanaktan

KIZLAAAAAAAAR.
BEN OVÜLASYON TESTİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
KULLANAN VAR MI??
GEÇEN AY Kİ GİBİ KASMICAM GER4K YOK.TAHLİLE GÖRE OVÜLASYON GÜNÜNDE ÇALIŞMALARI YAPICAMopuyorumnanaktan

Reis tatlım eminim ki kötü birşey çıkmayacak, lütfen korkma kontrol ettirmekten ...Ama senin de dediğin gibi allah korusun kötü bişi olsa 6 yıldır mutlaka ortaya çıkardı.
Ama tabii ki de karar senin, biraz dinlen, kendine süre ver sonra hamile kalmak için korunmayı bırakmadan önce kontrolünü yaptır ama e mi güzel arkadaşım benimmmvereliniortak

Melek 76,
Canım sımdı doktorun muayenesını aradım testten bakarmısınız hcgd degerıne dıye ama hemsıreler 12 gelıyormus.Düzen bana hıc ınternetten bak falan demedı bı sansımı deneyım acaba görebılırmıyım?

Canım seni çok iyi anlıyorum...Bende doktor doktor gezmekten bıkmış durumdayım...Bu hafta kafam dağılsın diye güzel bir kitap okumayı düşünüyorum ...Sende , seni mutlu edecek bişeylerle uğraş bence , şu psikolojiden uzaklaşalım biraz...Senin canını şu an sıkan belirsizlik bence , sonuçlarını aldığında çok rahatlayacaksın canımmm ,hep olumlu düşün şekercim benimmm ...

Simgeciğim canım sanırım bu kilo olayı herkes için geçerli değil, değerler daha belirleyici bence.
Bende hamileliğe 66 kilo ile başladım, gerçi boyuma göre kilolu değilim (boy 177 cm) ama yine de kilo 66 idi. Hani bu kilonun boy ile orantısına bakıyorlar mı onu da bilmiyorum ama ..Benim iğnem 0,2 lik clexane allah şükür de 24. haftaya geldik işte.
Üstelik ben 7. haftamda aspirini de bıraktım, kanamam olduğu için. Geri de başlamadık, doktorum gerek yok dedi.

Son düzenleme:
kuşum benim nie sesin çıkmıyo anlat acık kız şu yazının yanındaki görünen resmini demedim ben albümlerinde bi resim vardı onu sordum sen misin die kaydirigubbakcemile3
reisdevrim aynen katılıyorum dinamisse yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…