Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ya resmi koyamıyom kızlarrrr

ruler-10729.png

kızlar merhaba çok şükür rabbime ki kızım doğayı 27 ekim salı günü saat sabah 2 de dünyaya getirdim. pazartesi sabah 5 te sancılarım başladı tam 21 saat sancı çektim ama çok şükür ki sağlıklı bir şekilde doğumu gerçekleştirdim. bu arada galiba ilk normal doğum yapan da benim. kızım ve ben gayet iyiyiz sağlığımız yerinde. inanın sancı çekerken hep aklımda idiniz. hepiniz için bol bol dua ettim allah herkese yaşamayı nasip etsin. inanın ne sancı ne de başka birşey önemli olmıyor. bu arada doğumu hacettepede yaptım. lütfü hoca gelmedi ama asistanlar doğumu gerçekleştirdi. ve çok çok memnun kaldım ilgi çok güzel hacettepe de tavsiye ederim. bebeği 48 saat gözlem altında tutuyorlar. o yüzden dün akşam ancak evimize gelebildik. geçmişi okuyamadım. beni merak eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır herkes için. kızımdan fırsat bulunca okuyacağım. hepinizi çok çok öpüyorum kendinize iyi bakın.

canım seni çok tebrik edrim allah sana ve bebeğine sağlık ve sıhat versin darısı başımıza.:1rolleyes:

ama laleyide cok severim siyah lale sabır anlamı taşır.meleklerimiziçin sabrediyoruz ya.

benim dört tane meleğim var.onları çok özledim.şimdi ilki yaşasaydı.4 yaşında olacaktı.

limburg canım çok geçmiş olsun işallah ciddi bişey değildir bebişin sana sımsıkı tutunur dualarımla seninle allah yardımcın olsun bebeğini sana ve eşine bağışlasın

smmm06,
Canım ıcım rahatladı.Bende gebelıgın basından berı hıc tahlıl ıstemeyınce merak etmıstım.Ama bızler rısklı gebelerız ya hanı troıd,tsh gebelık öncesı normaldı ama ya sımdı cıktıysa hoca neden bu kadar rahat kı?

MELEK 76,
Canım sagol bılgılendırdıgın ıcın.Daha öncede dedıgım gıbı ben önce Sınan hocaya gıtmıstım gebe degıldım.O tahlıllerımı yaptırdı hıc bır hemotologa yollamadı.Sadece romatolojıye gönderdı.Antıkor oranı yuksekmıs.Gebe kalınca Lütfü beye söyledım sonuclarımı gösterdım.Oda daha hıc romotolojıye gıt demedı bı sonrakı kontrolumde sorayım barı romatolojıye kontrole gıdeyım mı dıye?Ay canım cok yazdım cok vesveselıyım ne olur kusura bakma.

yaa kızlar 1 tane özle mesaj gelmiş okuyamadan silinmiş yaa nie böle oldu kim yazmıştı acaba merak ettim

günaydın kızlar selamlar.......... benimle ilgili mesajlara cevabımı sonra vercem şimdi çok az vaktim var...
şimdi sizden limburg için dualarınızı eksik etmemenizi istiycektim... eşi msn den mesaj yazmış limburg ptsi hastaneye kaldırılmış erken doğum tehlikesi varmış yaa allahım limburgu ve bebeğini korusun inşallah erken doğum olmaz çünkü çok erken... allah yardımcısı olsun allah bebeklerini eşine ve ona bağışlasın
:Saruboceq:limburgcum cnm dualarimiz seninle rabbim bebegini sana bagislasin insallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

seydam merhaba ordamısın.resmi nasıl ekledin yapamıyom.zor değilse anlatsana.yada özele yazsana canım.yapamadım sinir geldi valla.

evet cnm burdayim resim eklemek iyin önce albüm kismina istedigin resmi ekliyorsun sonra ekledigin resmin kopyasini kilo dogum takip var oraya yapistiriyorsun cnm

X