Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sülalcim nslsin ? hamilelik nsl gidiyor ananas suyunu mutlaka bende deniycem hele bi kaliyimda allahin izniyle okudum simdi gecmisi kayseri nsl sogudumu oralarda?

yeni ziyaretcilerimiz var hepiniz hosgeldiniz arkadaslar kk da düzelse cok daha iyi olacak bi mesaj yollamak icin bayabi caba harciyoruzz:enbuyukkk:

BKALECİM gözünaydın canım allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kızını inşallah .
buarada maşallah sana normaldoğum yapmışsın bunu duymak çok hoşuma gitti .canım bebişi bizim için kokla tekrardan güle güle büyüt ..

arkadaşlar hepinize iyiakşamlar birkaç gündür uğruyamadım umarım iyisinizdir .ben biraz rahatsızım oyüzden giremedim zaten siteninde hali fena sayfa yenilenmiyo habire kopuyo neyse umarım biran önce yapılır .hepinizi öpüyorum ...

oh nihayet bitirdim arkadaşlar geçmişi ama gözlerim yazıları çift görmeye başladı artıkkkkkkkkkk:bbo:
ravzacım canımmm cok geçmiş olsunn cok üzüldümm allahım sabır versinnn o kötü günlerr gitsinde bidaha geri gelmesin inşlahhhh
kendini toparlamışsın cok sevindim bacımm kendine ii bakk allaha emanet ol öpyrm canım
bkalecimgözün aydın canımm bayağı zor olmuş ama kavuşmuşsun yavruna allah analı babalı büyütsünnn
papatyasüreyyacım hadi canım seninde az kalmışşşş inşlah sende bi sancıyla alıcaksın kuzunu kollarınaaa
büşracımcanımm benimmm yat dinlenn kimseyide kabul etmeee benimde 2 inci düşüğümde cok misafirim oldu bende yok diyemedimm ama inan canım olan sana oluoooooooo
reisdevrimcim ve sülalacim cok şekersiniz canlarımmmmm valla gülerek okudumm geçmişiiiiii
geleveracım inşlahhh calışmalarının faydasını göreceksin hayatımmmm
canderyacımmmmbende kırmızıları gördüm hayatımmm neysee yeni bir ay yeni bir umut diyorummm
krizantemcimm akıntıların iltihaptanda olabilir canımmmmm
aramıza yeni katılan arkadaşlarrrr hepiniz hoşgeldinizzzzzzzzzzz

nergiscimmbende hayıt tohumu içiyorum canım soğan kürüne bende başlayacaktım ama korunmadığım için başlamadımm ilaç biteli 2 ay oldu ama ben hala hamiş olamadımmm allahım ne yapayım yarabbim minik sıpam nerdeeeeee

canım bende 15 kullandım pazartesi günü prolaktinime baktırcam bakalım. bu arada hayıt tohumuna -tatlicadiarzu- devam ediyorum.daha benim çoook işim var..ama aralıkta çalışmalara başlıycaz kısmet...inşallah o zamana kadar senin meleğin karnına konmuş olur...kaydirigubbakcemile5

cnm bende daha olmadim sen benden 4 gün sonra olmustun demi ayyyy bende stres yaptim simdi :1shok:

canımmerak etme ben 52 gün sonra oldum .çok takma.ozamanda gecikiyor.

iyi akşamlar arkadaşlar ben bugün bir markette bayıldım ve kustum normalmidr sizde de oldu mu hiç

çok geçmiş olsun.umarım şimdi iyisindir.

hoşgeldin aramıza.çok geçmiş olsun allahım birdaha yaşatmasın.:Saruboceq:

canım benim .ben aslen adanalıyım.papatyacığım iki sayfa önce yazmış ama ben tekrar edeyim adanada cüneyt beyin üstüne doktor yoktur.sakın başkasına gitme.o çok iyi bir dr.aletleri çok gelişmiş.çok geçmiş olsun.

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.allah bizlerede bu duyguyu yaşatır inşallah.

diğer arkadaşlarım sizlerede sevgiler.a.s.

MELEKCIM artik cok fazla göremiyoruz seni insallah hersey yolundadir kendine iyi bak
Canım sitedeki problem yüzünden doğru dürüs giremedim...İyiyim çok şükür , sende kendine iyi bak canımm...
Canım çok sevindim , sağlıkla bebeiğini büyütürsün inşaallah ...

Şencim , verdiğin bilgiler için çok çok teşekkür ederim , her cümlen benim için çok önemli...Önerilerinin hepsine uyucam...İnşaallah hiç problem olmadan atlatarım bu günleri...Bu konuyu biraz kafama taktım ve stres yapmıştım...Stres önemliymiş madem bundan sonra dediğin gibi relax olucam...

Canımm seni ve kızını kocamannn öpüyorummm...Kendinize iyi bakın...

canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına çok öpüyorum

Melek 76
Canım ya benı bı telas sardı.Sende troıd varmıs.Ben ılk Sınan hocaya gıtmıstım.Bütün testlerımı o yaptırmıstı.Troıd hormonunada baktırdı.Troıd hormonu tsh demek degılmı?Senın kac cıktı.Hamıle kalınca Lütfü hocayla devam etdım.Cünkü Sınan hocaya ulasmak cok zordu.Lütfü hocayada sonuclarımı gösterdım.Bısey demedı.Neden bıze hıc kan testı ıstemıyor?Lütfü hoca senden hıc bı tahlıl ıstedımı?

günaydın kızlar selamlar.......... benimle ilgili mesajlara cevabımı sonra vercem şimdi çok az vaktim var...
şimdi sizden limburg için dualarınızı eksik etmemenizi istiycektim... eşi msn den mesaj yazmış limburg ptsi hastaneye kaldırılmış erken doğum tehlikesi varmış yaa allahım limburgu ve bebeğini korusun inşallah erken doğum olmaz çünkü çok erken... allah yardımcısı olsun allah bebeklerini eşine ve ona bağışlasın

KIZKARRR,
Ben gebelıgımın 4. ayına gırdım.Yanı 14 hafta yarın bıtıyor.Lütfü hoca benden hıc kan testı falan ıstemedı.Normalmı?Sızlerden hangı ayda ıstenmıstı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…