Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

gelevere,
Dualarımız onunla Rabbım yardımcısı olsun.Insallah üzülecek bı durum yasanmaz.Insallah bir an önce hersey normale döner.Allah yardımcısı olsun.

KIZKARRR,
Ben gebelıgımın 4. ayına gırdım.Yanı 14 hafta yarın bıtıyor.Lütfü hoca benden hıc kan testı falan ıstemedı.Normalmı?Sızlerden hangı ayda ıstenmıstı?

evet canım bendende 24.haftada kan idrar falan istedi o zamana kadar hiç tahlil istemedi bende telaşlanmıştım niye istemiyo diye ama lütfü hoca çok fazla tahlil yaptırmıyo 32.haftama girdim 1 kere kan idrar istedi

limburgcumm
canım dualarım seninlee inşlah hiç bişicikler olmazda yine bebişin göbişinde eve dönersinizzzzz

canım bende 15 kullandım pazartesi günü prolaktinime baktırcam bakalım. bu arada hayıt tohumuna -tatlicadiarzu- devam ediyorum.daha benim çoook işim var..ama aralıkta çalışmalara başlıycaz kısmet...inşallah o zamana kadar senin meleğin karnına konmuş olur...kaydirigubbakcemile5

inşlah canım inşlah ağzından bal damlıyoooo vallaaa
aralıkta senin hbrlerinide okuruz inşlah canımmm allahımmm nooolurrrrr gelsinleerr artık yaaa ben kırmızıları görmek istemiom bidahaki ayyy her ay umutlanmaktan bıktımmsenağlamasenağlamasenağlama

Melek 76
Canım ya benı bı telas sardı.Sende troıd varmıs.Ben ılk Sınan hocaya gıtmıstım.Bütün testlerımı o yaptırmıstı.Troıd hormonunada baktırdı.Troıd hormonu tsh demek degılmı?Senın kac cıktı.Hamıle kalınca Lütfü hocayla devam etdım.Cünkü Sınan hocaya ulasmak cok zordu.Lütfü hocayada sonuclarımı gösterdım.Bısey demedı.Neden bıze hıc kan testı ıstemıyor?Lütfü hoca senden hıc bı tahlıl ıstedımı?

Canım lütfü bey benden kan testi istemedi hiç...Benim troidlerim normaldi , ama tsh düşmüş bayağı...
Hemotoloğum 15 günde bir kan sayımı yaptırıyor bana , o sırada troidlerimede baktırdım...Tesadüfen öğrendim...
Dün hocanın önerdiği endokrin uzmanına gittim...Hiç memnun kalmadım doğrusu...Şenin önerdiği prof.a gitmek istedim fakat ulaşamadım , muayenehanesini aradım kimse bakmadı telefona...Lütfü hoca cumaya kadar mutlaka git diyincede ,mecbur kaldım önerdiği kişiye gitmeye...
Bana gebelikte tsh ın düşebileceğini söyledi endokrin uzmanı...Haftaya cuma tekrar troidlerine bakalım , sonucuna göre tekrar konuşuruz dedi...Ama önemli bişey değil gibi görünüyor dedi...
Canım yaa belkide bazen gereksiz yere evham yapıyoruz...Ben yoruldum şimdiden doktor peşinde koşmaktan...troidler normal çıkarsa ne hemotoloğa nede başka bir doktora gidicem , sadece lütfü beye gidicem...
Canım öpüyorum seni , kendine iyi bak...

Limburgcum , canım benim , dualarım seninle...Her şey yolunda gidecek ve güzel haberlerini alıcaz canım benim...

LıMBURG,
canım canım.iyi haberlerini bekliyoruz.bütün dualar senin için:Saruboceq:

iyiyim canım saol sen nasılsın
Sonuç yok daha canım salı günü çıkacaklmış
bir haftaya daha ihtiyacımız var dediler bakalım bekliyoruz
ınşallah kötü bişey çıkmaz

günaydın kızlar selamlar.......... benimle ilgili mesajlara cevabımı sonra vercem şimdi çok az vaktim var...
şimdi sizden limburg için dualarınızı eksik etmemenizi istiycektim... eşi msn den mesaj yazmış limburg ptsi hastaneye kaldırılmış erken doğum tehlikesi varmış yaa allahım limburgu ve bebeğini korusun inşallah erken doğum olmaz çünkü çok erken... allah yardımcısı olsun allah bebeklerini eşine ve ona bağışlasın

LİMBURGG canım gecmıs olsun ıns heen atlatır eve saglıcakla donersınız dualarımız senınle rabbım senı ve bebeısını korusun.....

[

iyiyim canım saol sen nasılsın
Sonuç yok daha canım salı günü çıkacaklmış
bir haftaya daha ihtiyacımız var dediler bakalım bekliyoruz
İnşallah kötü bişey çıkmaz

sağol canım ben iyiyim.doktora gitmek için gün sayıyordum ama benim adam taş koydu.sigarayı bırakmadan doktora gitmem diyor başka birşey demiyor.bende bebiş için bırakmaya uğraşıyorum.ama cok zorlanıyorum.durum kritik anlayacağın.
tahliller için canını sıkma bak kötü birşey cıkmayacak göreceksin.bende ölüp ölüp dirilmiştim.şükürler olsu karyotipte birşey cıkmadı.sende de cıkmaz.sana dua edecem.:Saruboceq:

ya kızlar bugün nerdesiniz ya!kociş deyok evde bugün gece12 gelecek
canım dasıkılıyor birazda korkuyorum.aşkolsun hiçbirinizde bugün yoksunuz.yalnız kaldım vallah..

celencim şimdi eski sayfalara baktım dakızını gördüm çok tatlı kızın var allah kızını sana bağışlasın keşke bende anne olsam senn gibi tatlı bi kızım olsa.

kızlar merhaba çok şükür rabbime ki kızım doğayı 27 ekim salı günü saat sabah 2 de dünyaya getirdim. pazartesi sabah 5 te sancılarım başladı tam 21 saat sancı çektim ama çok şükür ki sağlıklı bir şekilde doğumu gerçekleştirdim. bu arada galiba ilk normal doğum yapan da benim. kızım ve ben gayet iyiyiz sağlığımız yerinde. inanın sancı çekerken hep aklımda idiniz. hepiniz için bol bol dua ettim allah herkese yaşamayı nasip etsin. inanın ne sancı ne de başka birşey önemli olmıyor. bu arada doğumu hacettepede yaptım. lütfü hoca gelmedi ama asistanlar doğumu gerçekleştirdi. ve çok çok memnun kaldım ilgi çok güzel hacettepe de tavsiye ederim. bebeği 48 saat gözlem altında tutuyorlar. o yüzden dün akşam ancak evimize gelebildik. geçmişi okuyamadım. beni merak eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır herkes için. kızımdan fırsat bulunca okuyacağım. hepinizi çok çok öpüyorum kendinize iyi bakın.
canım benm uzun ömürlü hayırlı bir evlat olsun inşallah..ömrü boyunca yüzü he p gülsün..allaha emant olsun opuyorumnanaktan
günaydın kızlar selamlar.......... benimle ilgili mesajlara cevabımı sonra vercem şimdi çok az vaktim var...
şimdi sizden limburg için dualarınızı eksik etmemenizi istiycektim... eşi msn den mesaj yazmış limburg ptsi hastaneye kaldırılmış erken doğum tehlikesi varmış yaa allahım limburgu ve bebeğini korusun inşallah erken doğum olmaz çünkü çok erken... allah yardımcısı olsun allah bebeklerini eşine ve ona bağışlasın

hay allah :çok üzgünüm: inşallah ciddi bir şey yoktur.haklarında hayırlısı olsun :Saruboceq: haber alırsan yaz mutlaka geleveracım.
kac haftalıktı buarada?

celencim şimdi eski sayfalara baktım dakızını gördüm çok tatlı kızın var allah kızını sana bağışlasın keşke bende anne olsam senn gibi tatlı bi kızım olsa.

:1hug: canım benm bende tam sana yazıcaktım nasılsın keyfin nasıl merak ettim :1hug:
bitanem inşallah dha güzelleri sizlerin olsun :Saruboceq: allahım bu yolda kimseyi oyalamasın :Saruboceq: sabrın sonu selamettir ozporcum..mukafatı cok buyuk :Saruboceq:

:1hug: canım benm bende tam sana yazıcaktım nasılsın keyfin nasıl merak ettim :1hug:
bitanem inşallah dha güzelleri sizlerin olsun :Saruboceq: allahım bu yolda kimseyi oyalamasın :Saruboceq: sabrın sonu selamettir ozporcum..mukafatı cok buyuk :Saruboceq:

bazen hiç ümidim olmıyo dalıp dalıp gidiyorum inan kendimi 80 yaşındaki kadınlar gibi hissediyorum.sebep yokken ağlıyorum bazende gülme krizlerine giriyorum.kendimi bile tanıyamıyorum.inşlh arkadaşım bizde onca çektiğimiz acıların mükafatını görürüz..:a015:

X