Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar ben biraz çıkıyorum forumdan, akşam için biraz hazırlık yapayım maça misafir var
çook çokk öpüyorum allaha emanet olun

Canim kolay gelsin sana opuyorumnanaktan
CADIARZU

teşekkürler canım iyiyim misafirlerim vardı gidince hemen oturdum pc başına. canım bende soğan kürü uygulamak istiyorum. aslında rahim filmi falan çektirmedim rahat bişekildede gebe kalıyorum ama sonunda düşüyo... kadınlıktaki iltihabı temizliyomuş bir 15 gün kullansam mı ki..
Nergiscigim bence yap dedigin gibi rahmi temizliyor.
Birde Adet düzensizligine iyi geliyormus canim

Sağol Nergis cim..Siz sağlık çalışanları olaak ikna olmadıysanız sanırım bizler de şüphe duymakta haklıyız.

Yanıtın için yeniden teşekkür ederim tatlımopuyorumnanaktan

canım şuu el dezenfektanları var istersen onlardan al. ellerini 4 saat boyunca koruyo. zaten önce ellerine bulaşıyomuş ve ağız mukozası burun göz mukozasında vücuda geçiyomuş. o yüzden en önemli yerimiz ellerimiz.....aman dikkat et deniz bebişimiz sağlıklı olsun inşallah

Dınamısscım bugun okudugum bı haber vardı bı mankenmıs mı neymıs domuz grıbı asısı olmus yurume yetenegını kaybetmıs asıdan sonra sakın olma bosver sureklı yıka eellerını ınsanlarla fazla tokalasıp opusme merhaba de yeter

Dınamısscım bugun okudugum bı haber vardı bı mankenmıs mı neymıs domuz grıbı asısı olmus yurume yetenegını kaybetmıs asıdan sonra sakın olma bosver sureklı yıka eellerını ınsanlarla fazla tokalasıp opusme merhaba de yeter

Ayy inanamıyorum...Nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum bu kadar hayati bir konuda bile güven veremeyenler tarafından yönetiliyoruz off offf:KK43:(

Haklısın arkadaşım, zaten kime sorsam yaptırma diyor..
En iyisi yaptırmamak galiba..

Bu arada bence de senin bulduğun isim yani EFE çok güzel, adıyla doğsun büyüsün yaşasın inşallah :)

Ayy inanamıyorum...Nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum bu kadar hayati bir konuda bile güven veremeyenler tarafından yönetiliyoruz off offf:KK43:(

Bu arada bence de senin bulduğun isim yani EFE çok güzel, adıyla doğsun büyüsün yaşasın inşallah :)

hıım canım bide benim yaptırmama sebebim daha hayvanların üzerinde bile denenmemiş bu aşı. aşı olabilmesi için 4 faz dan geçmesi gerekiyo ama malesef sadece 1 faz bile tamamlanmamış. bizim üzerimizde deneyecekler. bide doktor diyo yok öle bişey diye ama eee anlat diyoruz fazlarlar gerçekleşmedi ama olsun güvenilir diyo kendi kendine yorum yapıyo hiç bilimsel değil.....

EVET CANIM BOSVER YAPTIRMA SAKIN BOL BOL HIJYEN NAPALIM IDARE EDICEZ BOYLE
CANIM TESEKKUR EDERIM ESIME BAHSETTIM BENDE DENIZ DEN AYNI HAFTALARDA YAKIN OLDUGUMUZU SOYLEDIM DALGA GECIYOR BENLE UNUTMAMIS GECEN SORUYOR BIZIM GELIN NASILMIS DIYE kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3AYY COK GULDUM

Nergıscım emınecım sızlerde ıyısınız dımı kızlar

iyiyim canım lütfü beyden mail geldi. yüksek doz folic asit iç ve bebe aspirini iç demiş şimdilik onları içiyorum. bide b12 ve prolaktinim yüksek parlodel...kafamçokkarıştı 4 ilacı birden içiyorum. bide dinamisss hayıt çayı ve adaçayı demişti onlarıa içiyom.şimdi bide soğan kürü yapacam bu aralar kendimi bitkiler verecemzemuszemus
sen neler yapıyosun artık hissetmeye başldın demi bebişin hareketlerini....:lepi:

EVET CANIM BOSVER YAPTIRMA SAKIN BOL BOL HIJYEN NAPALIM IDARE EDICEZ BOYLE
CANIM TESEKKUR EDERIM ESIME BAHSETTIM BENDE DENIZ DEN AYNI HAFTALARDA YAKIN OLDUGUMUZU SOYLEDIM DALGA GECIYOR BENLE UNUTMAMIS GECEN SORUYOR BIZIM GELIN NASILMIS DIYE kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3AYY COK GULDUM

Alemsiniz valla:))

Ayy Limbugcum inşallah böyle sağlıkla gider de doğduklarını da tüm mutlu günlerini de görürüz bu nazlı yaramazların:Saruboceq:

hıım canım bide benim yaptırmama sebebim daha hayvanların üzerinde bile denenmemiş bu aşı. aşı olabilmesi için 4 faz dan geçmesi gerekiyo ama malesef sadece 1 faz bile tamamlanmamış. bizim üzerimizde deneyecekler. bide doktor diyo yok öle bişey diye ama eee anlat diyoruz fazlarlar gerçekleşmedi ama olsun güvenilir diyo kendi kendine yorum yapıyo hiç bilimsel değil.....

Nergis cim sağol canım, denenmemiş üstelik bizi geçtim bebekler üzerindeki etkisi daha da bilinmez o zaman..
Gerçekten sağlığın bile bu kadar ayağa düştüğünü görmek çok acı..
Tekrar teşekkürler canım bilgilerini paylaştığın için.:1hug:

Kızlar iyi akşamlar hepinize, ben çıkıyorum şimdilik..
Malum pazar günü evdeki işlere bakayım biraz daha, öptüm hepiniziopuyorumnanaktan

arkadaşım bende kürtajdan 52 gün sonra adet oldum.olmadan önce doktorumu aramıştım o da bana gebeliği 3 aylıkken sonlandırdık.yani ileri haftalardaki kürtajlardan sonra adet gecikir dedi.bir hafta daha bekle 60 günü geçerse konusuruz demişti.ben 5 gün önce adet oldum.darısı sana.senin kac gün gecti.
cnm benim bugün 32 gün oldu senin söyledigin durumda ozaman benimki normal paylasim icin sagol a.s.

Meraba Arkadaşlar ,
3 , 4 gündür giremedim , geçmişi okudum şimdi , bayağı birikmiş yine...
Cuma günü tiroid hormonlarıma hacettepede baktırdım .tsh için referans aralığı 0.27-4.2 olması gerekirken , benim 0.142 çıktı...t3 ve t4 normal aralıkta çıktı... Çok üzgünüm , şimdiye kadar troid hormonlarım hep normaldi benim...İnternette araştırdım , ilk 3 ayda tsh beta hcg hormonu yüzünde düşer , sonra normale döner diyor...
Bildiğiniz bir endokrin uzmanı var mı acaba ? Sizler tsh düşüklüğü yaşamışmıydınız...Bu konuda bilginiz var mı kızlar ?

Bu arada cuma tsh düşük çıkınca , hemen bir kadın doğumcuya gidip , bebeğimin gelişimini görmek istedim , endişelendim biraz...Bebeğim haftasıyla uyumlu çıktı...Her şey normalmiş...Ense kalınlığınıda ölçtüler , ikili test için...1 mm çıktı...3 mm üzeri problem oluyormuş...
Zaten salı günü Lütfü Beye randevumda var , kan akışına falan bakacaktı ...Çarşamba gününe de endokrin uzmanından randevu almayı düşünüyorum...
Benden haberler böyle kızlar...

Meraba Arkadaşlar ,
Cuma günü tiroid hormonlarıma hacettepede baktırdım .tsh için referans aralığı 0.27-4.2 olması gerekirken , benim 0.142 çıktı...t3 ve t4 normal aralıkta çıktı... Çok üzgünüm , şimdiye kadar troid hormonlarım hep normaldi benim...İnternette araştırdım , ilk 3 ayda tsh beta hcg hormonu yüzünde düşer , sonra normale döner diyor...
Bildiğiniz bir endokrin uzmanı var mı acaba ? Sizler tsh düşüklüğü yaşamışmıydınız...Bu konuda bilginiz var mı kızlar ?

Bu arada cuma tsh düşük çıkınca , hemen bir kadın doğumcuya gidip , bebeğimin gelişimini görmek istedim , endişelendim biraz...Bebeğim haftasıyla uyumlu çıktı...Her şey normalmiş...Ense kalınlığınıda ölçtüler , ikili test için...1 mm çıktı...3 mm üzeri problem oluyormuş...
Zaten salı günü Lütfü Beye randevumda var , kan akışına falan bakacaktı ...Çarşamba gününe de endokrin uzmanından randevu almayı düşünüyorum...

gebelikte oluyo böyle tsh düşmesi. arkadaşımında normal seyrden tsh gebelikte düştü.propcyl diye ilaç kullanarak kontrol altına alındı.şimdi bebişi 5 aylık ve tsh doğumdan 2 ay sonra normale döndü artık ilaç kullanmıyo...
maşallah bebişine ve sana inşallah herşey yolunda gider:nazar::nazar:

Meraba Arkadaşlar ,

melekcim cnm evet epeydir girmiyordun neyseki iyisin korkma insallah korktuguna ugratmasin rabbim hic bisey olmayacak bebisinide :Saruboceq:

X