Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kız sorma yauvvvv kaydirigubbakcemile3
ama napalım sabredicem artık.zaten dünde erkendi biraz çıkmayabilirdide.
p.tesi daha iyi olur.yani kesin sonucu o zaman alabilirim.

ya evet seninki çok güzel.kıskandım yaaaa.:1shok: :1shok:
bende istiommmm artıkkkk kaydirigubbakcemile

evet aslında adet gününü bekleyebilsek te beklesek çok daha iyi olur da işte napalım :kedi: merak bu kuzum insanın içini yer kemirir...:hulya: pazartesi inşallah olumlu sonuç çıkar..
istersen sana bi tane yapayım :lepi:

kızlar herkese günaydın. sabah saat 7 buçuk gibi doğumun başladığının göstergesi olan nişan diyorlarya o geldi. şimdi de hafif hafif geliyor. kasıklarımda da sancılanma başladı bugün yarın doğum gerçekleşecek galiba . kızlar çok korkuyorum ve heyecanlıyım benim için dua edin çok ihtiyacım var öptüm hepinizi.
canım benim..ee o zaman ne duruyorsun sen burda.. hadi ara doktorunu.. git hastaneye.. bizi de merakta bırakma... mutlaka haber ver.. Allah'ım yardımcı olsun..ay çok heyecanlı....

kızlar rüyamda ne gördüm biliyomusunuz... doğum yapıyordum ve bir erkek bebeğim oluyodu.. onu giydirdim,emzirdim. sevdimmmm.......çoooooooooook güzel bir şeydi yaaaaa keşke gerçek olsaydı.normal doğum yapıyodum. bebeğim kara gözlü kara kaşlı çok tatlıydı. eşime benziyodu.hiç ağlamadı..beyaz zıbın giydirdim. şapkasını taktım.. sürekli ağzını açıyodu.sanırım karnı aç diye emzirdim.inanılmaz bir duyguydu..mafoldumben neden uyandım ki rüyadan:sinifsinif:

nergis merhaba canım.. benzer bir rüyayı ben geçen sene dokuz ekimde görmüştüm..
herhalde yaşamış olsaydı bebeğim o tarihte doğacaktı.. çünkü hesaplamalara göre ekim başı çıkıyordu sezeryan tarihi... bebişim 9 ekim sabahı, geldi, tombul yanaklı bir oğlan.. mavi kıyafetleri giydirilmiş.. annesini emdi.. gittii.... annesine haber verdi doğum tarihini... ah ya... kız sabah sabah ağlattın beni.....

günaydın kahvelokum.....
nasılsın tatlım...
iyim canım... iyiyim... azıcık duygulandım...

canderya, azıcık sabret tatlım, sen böyle kafaya taktıkça, inan beynin hormaon salgılatıyor ve yumurtan döllenmemek için kendini korumaya alıyor.. azıcık rahat... ( diyene bak.. he he sanki senden farklıyım!!)

evet aslında adet gününü bekleyebilsek te beklesek çok daha iyi olur da işte napalım :kedi: merak bu kuzum insanın içini yer kemirir...:hulya: pazartesi inşallah olumlu sonuç çıkar..
istersen sana bi tane yapayım :lepi:

çok saol canım.
nasıl yapılıyor anlatırsan bende yapmaya çalışırım.
severim bişeyler öğrenmeyi:)))
en azından yapmaya çalışırım.:eek:

canım benim..ee o zaman ne duruyorsun sen burda.. hadi ara doktorunu.. git hastaneye.. bizi de merakta bırakma... mutlaka haber ver.. Allah'ım yardımcı olsun..ay çok heyecanlı....

nergis merhaba canım.. benzer bir rüyayı ben geçen sene dokuz ekimde görmüştüm..
herhalde yaşamış olsaydı bebeğim o tarihte doğacaktı.. çünkü hesaplamalara göre ekim başı çıkıyordu sezeryan tarihi... bebişim 9 ekim sabahı, geldi, tombul yanaklı bir oğlan.. mavi kıyafetleri giydirilmiş.. annesini emdi.. gittii.... annesine haber verdi doğum tarihini... ah ya... kız sabah sabah ağlattın beni.....

iyim canım... iyiyim... azıcık duygulandım...

canım gerçek mi ... biliyomusun şimdi sen söyleyince bende hesapladım. düşmemiş olsaydı benim doğumumda bu haftalar raslıyomuş
:gitme: benim bebişim aynı babasıydı... çok tatlıydı...ben gördüm ama keşke eşimde görseydi o kadar tatlıydı ki...
bir saniye bile olsa onu hissettmek o kkadar güzel bir duyguydu ki...:gitme::gitme:

canderya, azıcık sabret tatlım, sen böyle kafaya taktıkça, inan beynin hormaon salgılatıyor ve yumurtan döllenmemek için kendini korumaya alıyor.. azıcık rahat... ( diyene bak.. he he sanki senden farklıyım!!)

olsun birbirimize destek olmamız gerek.
ama bu sefer daha sabırlıyım.bu ayda olmazsa koyvercem gidicek kaydirigubbakcemile5

canım gerçek mi ... biliyomusun şimdi sen söyleyince bende hesapladım. düşmemiş olsaydı benim doğumumda bu haftalar raslıyomuş
:gitme: benim bebişim aynı babasıydı... çok tatlıydı...ben gördüm ama keşke eşimde görseydi o kadar tatlıydı ki...
bir saniye bile olsa onu hissettmek o kkadar güzel bir duyguydu ki...:gitme::gitme:

bilmem mi canım... bilmem mi...

calıkusum nasılsın?
Celenim ben iyiyim sen nasilsin canim.
Cemre fistigi nasil. Insallah iyidir canim. Üptüm onun tatli yanaklarindanopuyorumnanaktan

canim cok gecmis olsun hepsine tek tek canim sende iyisindir insallah bak zaman herseye ilac dimi canim gun gelicek bu gunlere donup guleceksin ben neler cektim diyeceksi yavrularini opup koklarken bazende kizarken onlarakaydirigubbakcemile3
canim nasilsin bi bakayim dedim opuyorum seni cokkkkkk
Saol tatliskom benim Insallah bir gün bu dediklerin olur canim.opuyorumnanaktan

kızlar herkese günaydın. sabah saat 7 buçuk gibi doğumun başladığının göstergesi olan nişan diyorlarya o geldi. şimdi de hafif hafif geliyor. kasıklarımda da sancılanma başladı bugün yarın doğum gerçekleşecek galiba . kızlar çok korkuyorum ve heyecanlıyım benim için dua edin çok ihtiyacım var öptüm hepinizi.
Canim Allah yardimcin olsun. Hadi bakalim bebissss geliyoooo:eek:
kızlar rüyamda ne gördüm biliyomusunuz... doğum yapıyordum ve bir erkek bebeğim oluyodu.. onu giydirdim,emzirdim. sevdimmmm.......çoooooooooook güzel bir şeydi yaaaaa keşke gerçek olsaydı.normal doğum yapıyodum. bebeğim kara gözlü kara kaşlı çok tatlıydı. eşime benziyodu.hiç ağlamadı..beyaz zıbın giydirdim. şapkasını taktım.. sürekli ağzını açıyodu.sanırım karnı aç diye emzirdim.inanılmaz bir duyguydu..mafoldumben neden uyandım ki rüyadan:sinifsinif:

Canim benim Insallah o rüyan kisa zamanda gerceklesir:teselli:

günaydın fıstıklar

nergiscim ohhhhh rüyan süpermiş valla insanın anne olası geliyor öyle emzirmek falan inşallah o günleride görürüz hepimiz...

çalıkuşu soğan suyu şifa olsun inşallah diyorum öncelikle... ve ailendeki rahatsızlıklara üzüldüm çok geçmiş olsun allah şifa versin... özellikle yeğenin ah kıyamam minnacık canıyla.... allah şifa versin...

ayy cok heyecanli gozleri doldu okurken hadi bakalim kavusmaya az kaldi rabbim bi kerede kurtarsun insallah haberdar et bizi canim allah yardimcin olsun
ne guzel bi ruya ama insana gercek gibi geliyor hep bende cok gordum boyle ruyalari gerceginide yasarsin insallah
kızlar herkese slm olsun nasılsınız hepiniz...
hosgeldin canim
günaydın fıstıklar

nergiscim ohhhhh rüyan süpermiş valla insanın anne olası geliyor öyle emzirmek falan inşallah o günleride görürüz hepimiz...

sende hosgeldin canim nasilsin

Günaydın kızlar:)

Ya benim aklıma bu domuz gribi aşısı takılıyor. Doktoruma gitmeme daha 10 gün var benim.
Gittiğimde soracağım ama merak ettim acaba sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bu konuyu doktoru ile konuşan oldu mu, yaptıracak mısınız yaptırmayacak mısınız?
Belki diyorum evde olsam yaptırmazdım ama benim eşim lise öğretmeni akşama kadar kalabalıkta çocuklarla birlikte, e ben de üniversitede çalışıyorum...
Yani virüsün en kolay yayıldığı yerlerdeyiz ikimiz de:KK43:(

Aslında hiç yaptırmak istemiyorum, her kafadan bir ses çıkıyor ya bu beni korkuttu aşıya falan da güvenemiyorum ama bir yanım da acaba? diyor.
Bir de dün haberlerde dinledim, Sağlık Bakanı da hamileler yaptırmalı demiş...

Sizler bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz?
canım yaptırma bence ama hijyene dikkat etmeye çalış yanında kolanya bulundur ellerini sık sık yıka ve sonrasında kolonyayla dezenfekte et.... inş birşey olmaz tabiki...

gerçekten çok heyecanlı canım allah kolaylık versin sana dua edicem senin duan daha çok kabul olur sende bize dua et sağlıklı bebişlere sahip olalımdiye.... sana çooooooookk dua edicem...

X