Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

eeee anlatın kızlar bakiyimmmmm işimiz gücümüz yok bu seferde hatunlardan ses çıkmıyoooooooooooo. alooooo uyuyonuzmu kız hala :)

ya bu sabah karnımda bi hareket hissettim,sanki döner gibi oldu içimde.16.haftamdayım erken mi daha.bi garip oldu içim

geldim geldim burdayım ama biraz işim çıktı onları hallettim. aynı şehirde olsak çok iyi olurdu gerçekten toplanırdık arada. pıhtıdaşlar partisi yapardık çılgınlar gibi homozigotlardan, heterozigotlardan konuşurduk demilaelaelaelaelae

kızlar her sabah bir gün 1 birgün 1,5 tiroid ilacı alıyorum her ay da kontrolum var kan vericekim hamiş olmadan önce gittim 1,34'dü hamiş olduğumu öğrendim test yaptık 2,52 olmuş ay bu gidişye ben hamişlik bitene kadar günde 5 tane alırım heralde şeen seninde vardı sanırım rahat geçtimi çokmu zıplıyo bu tiroid

eeee anlatın kızlar bakiyimmmmm işimiz gücümüz yok bu seferde hatunlardan ses çıkmıyoooooooooooo. alooooo uyuyonuzmu kız hala :)

kastamonu dasın di mi canımcım sen ? ayy çok sıkılıyorum ben bu karabükten yaaa!!!gelirsen uğrasana bana mafoldumben

ya bu sabah karnımda bi hareket hissettim,sanki döner gibi oldu içimde.16.haftamdayım erken mi daha.bi garip oldu içim

hımmmsss bilmem ki ama çok hoş bi duygu olmalı ne güzel maşallah maşallah tekmelerde atar daha inşallah annesi :teytey:

ama dert etme her ay düzenli yaptır tahlilini, tahlile gideceğin gün ilaç alma kan verdikten sonra al ilacını ve hapını aç karna al aldıktan sonra 1 saat kaadar hiç bişi yiyiyp içme ki etkili olsun

kastamonu dasın di mi canımcım sen ? ayy çok sıkılıyorum ben bu karabükten yaaa!!!gelirsen uğrasana bana mafoldumben

evet canım kastamonunun ilçesindeyim. karabük gerçekten çok sıkıcı bir yer. gezmeye gitmiştik oraya biliyorum ne yazıkki hoş bir yer değilCADIARZU sende gezmeye gelebilirsin buralara. bizimki sahilde şirin bir ilçe gezilecek görülecek yerleri var misafir ederim

günaydınnnnnn

REıSıDEVRıMCıM teşekkürler ukala profesör... şöyle olgun bi profesör ol öyle şımarma hemen :mymeka: :roflol: canım yaaa sen madem 06lık kullanmışın niye düşmüştü bebişin... vala burada kimse normal değil yaaaa kafamızda bu kadar soru işareti varken delirmemek işten değil delikafadulden

CANDERYA ne işşşş ne tebrikleri böyle görmedim bilmiyorum ama tebrik ediyorum.... hadi hayırlı hamilelik haberinle dön inşallah...

ŞEN hoşgeldin günaydın..

SıMGE normal canım hareket etmesi.... okuduklarıma göre söylüyorum... sositososito sositososito

zülal, gebelikte 2- 2.5 civarı normal tsh için korkma...çok yükselmemesine veya çok sıfırlı durumlara düşmemesine dikkat edeceksin

bilmiyorumki ya daha önce yaşamadığımdan anlayamıyorum.inşallah bebiştir.hareketlerini hissetsem korkularım da azalcak biraz

simgecim böyle baloncuklar patlıyomuş kelebekler uçuşuyomuş gibi olur...daha öyle döndüğünü filan hissedemezsin gibime geliyo , minicik tekmeler atıyodur o annesi onu hissediyosundur belki..en net 20. hafta civarı hissetmeye başlarsın

sülalcim inşallah bişey olmaz.benim arkadaşımdada vardı hamilelik kontrol altında geçti şimdi kızımız kocaman oldu teyzesiz. inşallah hayırlısıyla seninki de olurda büyür.

zülalcim ben endokrinciyede devam etmiştim gebeliğim süresince her ay ...endişe etme kontrol altında olunca sorun olmuyo, ilerleyen dönemlerde belki ilaç dozun artabilir biraz daha...birde anti-tpo ya baktır tsh a falan baktırırken, gebelikte artabiliyo...benim artmıştı 5. aydan sonra

bende devam ediyorum şen bi endokrinci bi hemotolog bi kadın doğumcu inşallah bu kadar doktorla bu sefer bebişimi kucağıma alabilirim öyle umut ediyorum sadece iğne konusunda en büyük tereddütüm sanki çok gelecekmiş gibi geliyor ama dua etmekten başka çarem yok malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…