Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Sayın Neziha hanım,
Bu düşüklerin kesinkes sizdeki mutasyonlara bağlı olduğunu söylemek tabii ki mümkün değil, ancak günümüzdeki bilgiler ışığında bu olasılığı düşünerek gebelik öncesi yüksek doz folik asit ve bebek aspirinini başlayarak gebeliğin erken devresinde heparinizasyon ile takip protokolunu sizde kullanılmasını tavsiye ederim.
Saygılarımla
Prof.Dr.Lütfü Önderoğlu

.........kızlar heparinizasyon ile takip protokolu ne demek yaaaaa..lütfü hocadan mail geldi..

canım kan sullandırıcı iğne türleri demek....

arkadaşlar herkeze merhabalar.ben 19 şubatta kürtaj yaşadım bebeğin kalp atışlarını duyamadık yani içimde ölmüş sağolsun dr um normalde iki düşükten sonra araştırma yapılmasına rağmen şansa bırakmadı ve tahliller istedi sonuçta pıhtılaşma sorunu çıktı.açıkçası ilk duyduğumda çok endişelendim sadece kendi başımda olduğunu düşündüm oysa bu sorunu yaşayan ne kadar çok insan varmış umarım herkez bebişlerini hayırlısıyla kucağına alır.ben şu anda coraspin 100 ve folik plus kullanıyorum hamile kalıncada heparine başlıcakmışız.dr um artık korunma dedi sat 10 ekimdi şu an mide bulantım yanmam ve sol kasığımda ağrı var adetime çok var ama merak ediyorum hamilemiyim acaba

arkadaşlar herkeze merhabalar.ben 19 şubatta kürtaj yaşadım bebeğin kalp atışlarını duyamadık yani içimde ölmüş sağolsun dr um normalde iki düşükten sonra araştırma yapılmasına rağmen şansa bırakmadı ve tahliller istedi sonuçta pıhtılaşma sorunu çıktı.açıkçası ilk duyduğumda çok endişelendim sadece kendi başımda olduğunu düşündüm oysa bu sorunu yaşayan ne kadar çok insan varmış umarım herkez bebişlerini hayırlısıyla kucağına alır.ben şu anda coraspin 100 ve folik plus kullanıyorum hamile kalıncada heparine başlıcakmışız.dr um artık korunma dedi sat 10 ekimdi şu an mide bulantım yanmam ve sol kasığımda ağrı var adetime çok var ama merak ediyorum hamilemiyim acaba

yok be güzelim bu problem hepimiz de var ben dört düşük yaşadım bir ay oldu kürtaj olalı
allah bir daha yaşatmasın iğne bile fayda vermedi bebeğime dozajı az geldiği için öldü...benneyaptımki

ozpor geçmiş olsun canım sendeki problem ne tam olarak

ben mthfr heterozigot yani pıhtılşama ile ilgili sorun iki bebeğim kimyasal düşük tü yani boş gebelik üçüncü bebeğimi kaybettikden sonra öğrendim bu hastalığımı.ve dördüncü bebeğimde düşük doz heparin iğnesi kullandım yani 0,2clexen diye iğne ve va haftanın dört günü coraspin içiyodum.sadece iki gün folik asit aldırıyodu doktorum.anlıycan bu hasatalıkta tedavi basamak basamak uygulanıyomuş
şimdi dozaj az geldi dedi doktorm denemem de iğnenin dozajını yükselticekler.yani kinci basamak tedavi uygulanacak inşlh bu sefer tutar...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım o pıhtılar duser ınsalllah rabbım yardımcın olsun ınsalllah gecırecegın amelıyatta bebegıne senı bı adım daha yaklastırır valla hp dua edıyorum sıze rabbım kımseyı evladıyla sınamasın yasayan bılır.....

Canım senın degerler kac cıkmıstı ben hamıle kalamdan once kafayı herseye takmıstım endrkolojı uzmanına gıttım dr yuksek troıd hamıle kalamamaya veyea dusuge bıle sebebp oluyo demıstı dr mutlaka ılac yazacaktır sanaaa opt canımm

kızlar ogun bı soru sordum kımse cevaplamadıı kımse benı sevmıyo onemsemıyo artıkınnn oylemi :a015::a015:
canım goden kecmıstır ne sormustun bıldıgım bırseyse cevaplamaya calısırım
özelde mj attım canımopuyorumnanaktan

kızlar kış masalı diye bi dizi var atv de
ayyy ne ağladım ya bu akşam ki bölümünde :gitme:
Seyreden var mı bilmiom ama.benim izlediğim tek dizi bu dizi.
Ay çok ağladım.allahım.çok duygusal oldum ben bu ara ya:gitme::gitme:
baktım masallah sana basarıların devamlı olsun ayy bende ılk kez ızledım kanal gezerken gordum kızın bebeıgını gommuslermıdı benımde aglasam geldı guzel dızımıs ızlerım artık
günaydın kızlarr
saat 03;30 dan beri ayaktayım hakan'ı daha yeni uyutabildim benim uykum kaçtı şimdide..yapacak bişey bulamadım hemen buraya koştum :))

herkese bir günaydın demek istedim
güzel,mutlu,sağlıklı,herşeyin gönlünüzce olduğu,müjdeli haberlerle dolu bir gün diliyorum herkesee
canım ne guzel bızde boyle uykusuz kalırız ınsallah op oglusunu bızımıcın sana da kolay gelsın canım
ayyy kızlar yaaa gece yatarken aklınıza gelirse ne olur aminn diyin benim için ya yarın kese görmeye gidicem hem sizin hep 0,6 lıkmış bana 0,8 verdi bu doktorlar ay bişi olmasın kuzucuğuma yarın sağ salim kesemizi görelim inşallah size yazarım akşam gelince randevum taaa 5'te çünküm hadi hayırlısı
ınsallah canım once keseyı sonra kalp atısın sonra da kendısını gorursun ınsallah
kızlar ben hcg yaptırmaya gidiommm
akşama gelirim.
Ama umutlu değilim.
Bugün 22 günüm.
Bakalım artık nolcak.
öptüm kızlar by by
kaydirigubbakcemile5
hadı bakalım hayırlı haberlerle gel ınsallah canım
biz tulunla meslektaşız. Adliyeciyim canım ben. Kız sus şom ağzını açma yasakkelimevallahi başsavcı bir erken gelirse burdaki geyik yatar yavrum benim:dance: Bizimki şuna cezaevinde de onun için rahatım. Yoksa bir gelirse siz beni burda bulamazsınız bi keremmmmm:sinifsinif: O yüzden tadını çıkaralım sositosositobizmi kurtarıcaz devleti diycem şimdi benim canderyam bana dalıcakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 en büyük türkiye canderyamturkbayragi demedim birşey. çokkkkk çalışıcaz ablaaaaaaaaa saygılarrrrrrrrrbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn
ayy canım ya sana bayılıorum ben acayıp gulduruosun benı cok guzel konusma tarzın ıyı kı varsın opuyorum cok
ya bu sabah karnımda bi hareket hissettim,sanki döner gibi oldu içimde.16.haftamdayım erken mi daha.bi garip oldu içim
canım bende 16 17 de hıssettım donme hıssedemezsın pıtpıtlar olur seyırme olur damar atıomus gıbı olur bıde sakın panık yapma sımdı bı kere hıssedersın belkı ıkı uc gun hıssetmezsın cok normal sımdı gun ıcınde kac kez hıssettıgımı bıle hatırlamıorum cok guzel bı duygu degılmı tatlım ınsallah herkes bu duyguyu tadar
hepiciğinize selamlar...zemuszemus

aleykum selam canım hosgeldııınnn

canım çokbeklemişsin tekrar hamiş olmak için,okadar nedene korundun ki?
yada hamiş mi kalamadın kuzum.
ama şu an hamile olabilirsin inşallah:Saruboceq: belirtiler var gibi.
adetinin kaçıncı günü?

hepinize çoook teşekkürederim kızlar unutmayın beni gece hortlarım bak yoksa laelaelaelaelae ödünüz kopar :) canderyacım inşallah hayırlı haberlerle dönersin gülüm kızçeme kardeş gelir :)

canım iyi haberlerle gelirsin inşallah.opuyorumnanaktan

reisdevrim sen nerde çalışıyosun daha doğrusu ne iş yapıyosun herkes işte mi yaaa ay bu çalışanların halini görüyomusun çoook yoğunuz çoooook :roflol:

canım içini ferah tutu dualarımız seninle olacak emin ol
güzel haberlerle döneceksin inşallah

:))) ee turizmciyiz biz her yeri biliyoz çok şükür
canım bizim turizm acentamız var kültür turlarımız oluyor ya bazen onlarda rehberlik felan yapıyoruz o sayede gezip görüyoruz heryeri..genelde bahar sonbahar aylarında çanakkale turlarımız çok oluyor bebiş biraz büyüsünde gelicem yine çanakkaleye
saol canım ilgine,gelirsem ararım inşallah yüzyüze görüşmüş oluruz..

mutlaka görüşelimcanım.beklerim.ne güzel olur hihoyyythihoyyyt

teşekkürederim canım benim iyiki varsınıza.s.

evet iyki varsınız Şeniz Şeniz

MERYEM,TULUN,SULAL,REıS
canlarım tahliliçin kan verdim 4'te alıcam.
progestana da baktırdım
ve mthfr
tahlillerimide yazdı bu kez onlarada bakcak bakalım dr.
şimdi kordona gidicem ablam ve kardeşimle.
sizleri haberdar edicem.

Son düzenleme:
Anaammm herkes burda ayolll.
Ama ben Çıkmak zorundayım.ablama sÖz verdım.yaramaz bır yeĞenım var 15 aylık onuda Özledım zaten.
TahlıllerısÖylerım akŞama ÖptÜm

ay bu iğne dozu stresi vurulmasından daha beter kesin dozun bu bunu vurulunca hiçbişicik olmasa deseler günde üç kerede vurulur insan kafamçokkarıştı

limburg1985 ; canım allah herkese tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebekler nasip etsin de bir takım zorluklar yaşansın tabiki sorun değil..bebekler için uykusuzda kalınıyor açta kalınıyor..

Canderya200; canım hadi bakalım inşallah güzel haberler alırsın,beklicez haberini..

kahvelokum nasılsın canım
papatyasüreyya canım senin keyiflerde iyidir inşallah hadi bakalım sende yavaş yavaş geldin sonlara allah sağlıklı sorunsuz doğum nasip etsin

X