Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar ben hcg yaptırmaya gidiommm
akşama gelirim.
ama umutlu değilim.
bugün 22 günüm.
bakalım artık nolcak.
öptüm kızlar by by
kaydirigubbakcemile5

hadi bakalım canım hayırlı haberlerle dönersin inşallah..

ayyyy canım benimmmm sende çok tatlısın kız vallahi bir tanışsak dimi şurdaki arkadaşlarla ne güzel olurdu dostane dostane sarılırdık birbirimize:1hug:

dimi yaa ne güzel olur hihoyyyt

şimdi kalemi elime alıyorum ve elimin içine not yazıyorum dua için. en sağlam yer orası olacak. ve inşallah akşam sana dua edeceğim.canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin.:Saruboceq:

teşekkürederim canım benim iyiki varsınıza.s.

hepinize çoook teşekkürederim kızlar unutmayın beni gece hortlarım bak yoksa laelaelaelaelae ödünüz kopar :) canderyacım inşallah hayırlı haberlerle dönersin gülüm kızçeme kardeş gelir :)

reisdevrim sen nerde çalışıyosun daha doğrusu ne iş yapıyosun herkes işte mi yaaa ay bu çalışanların halini görüyomusun çoook yoğunuz çoooook :roflol:

ya herkes nereye gidiyo(( meryemm kahvaltıya gidiyo canderyam test için gidiyo(( hemen gelinnnnnnnnnn(( burdakilerde kaçmayın sakın bir yere olurmu:))

bu aradasülal yavrucum emin ol keseyi falan görücen ya merak etme. dualarımız seninle. ahanda bak ediyom şimdi. allahımmmm şu mübarek cuma gününün hürmetine sülalimin kızının kesesini görmesini nasip et yarabimmmmm :Saruboceq: pişttttttt topikteki hatunlar amin deyin kızzzzzzzzzzzzzzzzzz:mymeka:

reisdevrim sen nerde çalışıyosun daha doğrusu ne iş yapıyosun herkes işte mi yaaa ay bu çalışanların halini görüyomusun çoook yoğunuz çoooook :roflol:

biz tulunla meslektaşız. adliyeciyim canım ben. kız sus şom ağzını açma yasakkelimevallahi başsavcı bir erken gelirse burdaki geyik yatar yavrum benim:dance: bizimki şuna cezaevinde de onun için rahatım. yoksa bir gelirse siz beni burda bulamazsınız bi keremmmmm:sinifsinif: o yüzden tadını çıkaralım sositosositobizmi kurtarıcaz devleti diycem şimdi benim canderyam bana dalıcakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 en büyük türkiye canderyamturkbayragi demedim birşey. çokkkkk çalışıcaz ablaaaaaaaaa saygılarrrrrrrrrbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

kayseride kimsecikler yokmu kızlar yaa ay çay partileri yapıpıp buluşasım var yok yok öpüjem :):)

simgeee tulunn ses verin kızlar inşallah canderyacımda hamiş döner kııııs reisdevrim sende hamiş olmayasın bu ay, belkim bebekin yüzünden öpesim geliyodur seni iiiiiii :):):)

reiscim bizimki yanımıza arada uğrar çıkar onun için rahatım işim olmazsa hep netteyim.napalım canım sıkılıyor yoksa.hihoyyyt

iyiymiş gülüm sizin iş o zaman ya peh yatıyo valla bölge idarelerlmaz: ben dün akşam 7'de çıktım iştenkafamçokkarıştı hele birde gelirse varya iki dakika oturtmaz artıkım ama bugün akşam 3'e kadar gelmiycem dedi:lepi:

günaydın şekerlerrrrrrrrr...
umarım hepiniz iyisinizdir...
öpüyorum hepücüğünüzü kocaman...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…