Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Bugün doktora gittim...Bebişimin kolları , bacakları , kafası ayırt edilebiliyor artık ...Doktor haftasına göre her şey normal dediBebeğimi görünce rahatladım...Çok şükür her şey için...

canım benım cok sukur.... ınsallah rabbım kucagımıza alamayıda nasıp etsınn.....

canım bilgilerin için tşk ederim.bende gidicem önümüzdeki ay lütfü hocaya inşlh umut verici bişeyler söyler neysevereliniortak

canım arkadaşlarım herkese merhaba nasılsınız hepinizi çok özledim....

doğum yapan arkadaşlar allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli iyi günlerde inşallah....ravzacım senin bebiş biraz aceleci davranmış galiba inşallah sağlığı sıhhati yerindedi ....

ben iyiyim son dönemler gerçekten zormuş .... azar azar sancılar gelmeye başladı bir kaç gündür bebek hareketlerinde azalma vardı bugün doktora gittik herşey normaldi allaha şükür bugün daha hareketli bebeğim salı tekrar kontrolüm var nstye giriyoruz sürekli en az 2-3 kez giriyoruz bir günde bizim oğlan açlığa dayanamıyormuş nasıl bir açlık anlamıyorum süreklide yiyorum ama zaten göbüşüde büyük çıkıyor anlaşılan yemeyi seven bir oğlum olacak inşallah blake papatya süreyya sılaya sizleri merak ediyorum blake seninle aramızda bir hafta vardı .... son günler geçmek bilmiyor... allah inşallah hepimize hayırlı doğumlar sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah ....hepinizi çok öpüyorum fırsat buldukça gireceğim ....... inşallah hep güzel haberler duyarız......

çalıkuşum sen ne yaptın sanırım tüp bebek koydular inşallah tutar burdan bayram ederiz tüm dualarım senin için bitanem allah gönlünün muradını versin hayırlısıyla çok öpüyorum ..... :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: allaha emanet ol....

hepinizi teker teker öpüyorum ŞenizŞeniz

canım allah doğumunu da nasip etsin.:Saruboceq:
iyiki sizler varsınız.Şeniz
ben burada çok şey öğrendim.
keşke yüzyüze de görüşebilseydik:1hug:

CANDERYA nasıl gidiyor çalışmalar.

14.güne kadar tam gaz.
ama artık en son dün akşam yani 14.gün çok zorla yaptım adamla
mahfoldu adamckafamçokkarıştıaazz
ama dün riske atamazdım.
inşallah bu ay tutar.
13. gün hafif bir akıntım oldu beyaz sümük gibi uzadı böle bakınca alimle kontrol ettim.
acaba yumrtlama günümmüydu:uhm:

Canım . çok teşekkür ederim , bitkisel çözümlere her zaman açığım , merakım da var.Hamileyken sürekli yağ sürmeme rağmen nasıl böyle çatladı yara oldu anlamış değilim. Bir de aklında bulunsun canım . Bu göğüs çatlak kremlerini hamileyken kullanmamak gerekiyormuş , erken doğumu tetikleyebiliyormuş , göğüs uçlarını kesinlikle uyarmamak , masaj yapmamak gerekiyormuş , o da erken doğumu tetikliyormuş. Bazı göğüs kremlerinin kullanım uyarılarında yazıyor zaten. İlerki aylarda , inşallah olmaz ama çatlağın -yaran olursa bile krem kullanma. Ben yazdığın bitkisel karışımı doğumdan önce yapacağım inşallah. Teşekkür ederim tekrar ...Çok öpüyorum..

Bugün doktora gittim...Bebişimin kolları , bacakları , kafası ayırt edilebiliyor artık ...Doktor haftasına göre her şey normal dediBebeğimi görünce rahatladım...Çok şükür her şey için...

allah doğduğu günüde nasip etsin inşallah:Saruboceq:

canim oncelikle bebegin hayirli olsun.
insallah saglikla kucagina alirsin cok stresli bi donem biliyorum
bu sitede adimi panik sultan koymuslardi ilk aylar.
ama cok sukur simdilik iyiyim. daha once 3 kayibim oldu.
bu defa dopler cihazi aldim surekli doktora gidiyodum.
rabbime cok sukur gecti. canim insallah sende atlatirsin bu donemleri
bebegini buyuk kayip ettigin icin korktum panikledim yine .
ama cok tesekkur ederim rahatlattin beni.
rabbim hepimizin yuzunu guldursun.
saglikla sihhatle kucagimiza almayi nasip etsin canim.
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

melekcim gözün aydin cnm bebegini gördün bak hersey yolundaymis demi allaha emanet olsun bebisinde sende böylede tatli bi bebisin olur ins

aman maşallah maşallah allaha emanet :Saruboceq:
:asigim: canım benm yaaaa :asigim: rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin paşayı :Saruboceq:
melekcim gözün aydin cnm bebegini gördün bak hersey yolundaymis demi allaha emanet olsun bebisinde sende böylede tatli bi bebisin olur ins

ay inşallah :Saruboceq: allaım iseyen herkesin kucağına bööle tatlı bişicik versin :asigim:

Kahvelokum canım teşhis ve tedavilerin olduğu listeye beni ekleyebilirmisin PT Homozigot, MTHFR Heterozigot şimdilik folik asit ve coraspirin, hamile kaldıktan sonra iğneye başlanacak.

tulun, o listeyi ben tutmuyorum canım.. ama inş kısa zamanda benim hamileler listeme eklerim seni...

ay canım.. küçük hanımın kıyafetlerimi ütüleniyormuş.. ay ne güzeldironlar şimdi, minik minik... rabbim güzel günlerde giydirmeni nasip etsin...

melekcim ne güzel, gözün aydın.. sverim ben onun kollarını bacaklarını...

canım, inş bu çabalarının sonucunu alacaksın...

kahvelokum kullanıcısından alıntı
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:14 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........4 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 3haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... ikiside iyiler maşallah... (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................38 haftalık (kız)
sılaya..........................37 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............33 haftalık (kız)
smmm06.....................29 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................21 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........20 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........19 haftalık (kız)
nilüfersahh....................18 haftalık (erkek)
kardelen86.....................14 haftalık
simge............................14 haftalık
aslgkh...........................14 haftalık
gulsummm....................13 haftalık
_beray_.........................12 haftalık
göbete.........................11 haftalık
umutluyuz ....................11 haftalık
gülay30........................10 haftalık
melek76.......................10 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................9 haftalık
kelebek01.....................8 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................6 haftalık
hummu85......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

celencim hala soktayim bune ya zaman gercekten cok kötü cocuk istiyoruz isterkende tabiki iyi yetistirmek gerkiyor dogurmakla bitmiyor off cok kötü:çok üzgünüm: daha neler duyacagiz

BU DURUMUN DOĞRU OLDUĞUNU SVUNMUYORUM;FAKAT HATA YAPMAK İNSANA MAHSUSTUR.
BAZI DURUMLARDA İNSAN KINAMAK YERİNE NE YAPABİLİRİM DEMELİ.
O BÖLÜME GİRDİM KIZAĞIZA VERMİŞ VERİŞTİRMİŞLERlmaz:
OLMAMALI BÖYLE BİR DURUM.
KIZ ORAYA YARDIM ALMAK İÇİN YAZMIŞ lmaz:BELLİ Kİ.
VE YARDIMA İHTİYACI VAR
BİZİM BU DURUMDA ONU SORGULAMAMIZ YERİNE YARDIMCI OLMAMIZ GEREK.BİZ Bİ ANDA NAMUS ABİDELERİ OLARAK DİKİLİYORUZ HEMEN.HERKES KENDİNDEN SORUMLUDUR.NERDEN BİLİYORSUNUZ Kİ O KIZCAĞAZIN BELKİ MÜKEMMEL BİR KİŞİLİĞİ EĞİTİMİ VAR.
CİNSEL YAŞANTI KENDİ SEÇENEĞİ.YAŞI 15 DAHA KÜÇÜK AMA ŞUNUDA UNUTMAYALIM ANNELERİMİZ BİZLERİ KAÇ YAŞINDA DOĞURDUyerimseniben
SAYDAM CIM SAKIN YANLIŞ ANLAMA CANIM LAFIM SANA DEĞİL ORADA YORUM YAZAN KİŞİLERE.
SEVGİLER CANIMŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…