Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bende dün saçlarıma bi güzel röfle yaptırdım.bide takı tasarım kursuna yazıldım .biraz kafa dağıtalım be!sonra bas gaza devam.yorulacam ama neyse:)kaydirigubbakcemile3

bende yazıldım kursa fazla odaklanmamak için ama her akşam rüyalarımda görüyorum bebegimi nasıl psikolojıyse

Neyse siz izleye durun ben size neler oldu onu anlatayim.kaydirigubbakcemile
Bugün doktorcugumda randövüm vardi. Doktora bir gittimki benim doktor senelik izine ayrilmis :1shok: ve yerine Prof. bakiyo. Neyse benden kan alindi önce ,sonra doktor cagirdi ultrason yapti ve moralimin icine etti.mafoldumben
Ben sadece 4 tane yumurtluyormusum ve buda cok azmis tüp bebek icin.:mymeka:
Benimde daha 3 tane ignem kaldi. Pazartesi tekrar cagirdi. Sanirim Carsamba günü falan yumurta toplanacak. Üstelik vagina suyunda asit azmis :uhm:ve buda mikroplarin rahime daha kolay girmesini sagladigi icinde :eek:hap yazdi.
Bu hapi hergün asagiya koyacakmisim ki asit cogalsin. ( gazoz gibi) kaydirigubbakcemile3
Ay o birsey degil yaparim tabiki ama su salak yumurtalar benim biraz moralimi bozdu:nazar: ya cogalmassa ay tüp bebege kac yumurta lazim ,yada normali kac onu bile söylemedi ruh herif.:nazar:
Kizlar iceriye bir girdik adam 60 yasinda falan. Odasinda bitkisel caylari demlemis:1shok: icerisi zaten insani bayacak kadar bitki caci kokuyor akannehir ay üstelikte hafif bir muzük acmis, hani varya böyle cin melodileri gibi yani sanki oraya sakinlesme terapisine gitmisiz gibi ya tamam adamda cok sakin bir sekilde bize anlatti herseyi ama hic olumlu birsey cikmadi agzindan. Dedimya ruh alemindeymisiz gibi.
Neyse isimiz bitti ciktik geliyoz pesimizden hemsireyi göndermis bisi unuttum tekrar gelsinler demis.
Ay gülmemek icin kendimizi zor tuttuk.:roflol:
Gittik yani "eeeee ne var ":mymeka: sey sunu söylemeyi unuttum, esinle pazar gününden sonra birlikte olma spermler bize lazim deyince ben koptum.:roflol:
Ay merak etmeyin doktor bey okadarda azgin degilim delikafadulden deyince adam nihayet biraz gülümsedi.
Yaaaa iste böyle kislar Insallah su 3 igneden sonra söyle iki tane daha yumurtlarimda yeteri kadar yumurtam olur.:kedi:
Ay onlardan birazi daha buzluga koyulacak yetmesi lazim yani.:nazar:
Sanirim Tüp bebege yeter ama iste fazla olsaydi buzluga koydurup en azindan birdahaki sefere bu igne tantanasina katlanmama gerek kalmayacakti.
neyse hayirlisi , tuttuktan sonra bir tane bile yetiyo .
Dualarinizi esirgemeyin emi tatliskolar , su kocis tük kahvesi istiyooooo yapayim sonra yine gelirim

canım hiç moralini bozma olucağı varsa tek yumurtayla bile tutar canım.bende tüpbebek tedavimde 4 yumurta oluştu sonra bitanesi boş çıktı diğer 3 taneyi döllediler ama 2si döllendi ve yerleştirdiler.benim moralimde çok bozulmuştu ama ikiside tuttu .tabi herzamanki acı son düşükle sonuçlandı.yani rabbim isterse herşey olur.istemezse biz neyapsak boş canım.allahım tedavini hayırlısıyla bitirip bebişlerine kavuşmayı nasip etsin.öpüyorum canım..

evet canım anladım.
aöa ben hetero mu homozigot muyum bilmiyorum. hatta bu terimleri bu topiğe girince duymuştum ilk.
bunu nasıl anlıycaz peki onun ayrı bir tahlili mi var yoksa
değerlerin düşüklüğü ve yüksekliğinle falan mı alakalı:uhm:

zaten onu için ayrı bi test gerekmiyo o kanpıhtılaşmasıyla alkalı bihastalık olduğu için test dökümanlarında o dayazıyo normal yada değerler yazıyo.yani bu hastalıklar birbirleriyle zincirleme hastalıklarmış.yani kanpıhtılaşması olanlarda bu durumlarda söz konusu oluyomuş..canım seni aydınlatabildiysem ne mutlu banayerimseniben

Kızlar şimdi hastaneden geldik ve çok kötüyüm
Yine bebeğimin kalbi durmuş p.tesi kürtaj olcam
Canım çok yanıyor p.tesi canımdan canımı alıcaklar
Yine meleğimi benden alacaklar
Şuan meleğim karnımda ve cansız içim yanıyor

canım çok geçmiş olsun böyle durumlarda kelimeler yetersiz kalıyo ama duygularını çok iyi anlıyorum.rabbim birdaha yaşatmaz inşallah .bu son olur canım.lütfen kendini yıpratma .herşey gönlünce olsun canım...opuyorumnanaktan

Arkadaslar ben erken doğum yaptım hastaneden şimdi çıktım izmir ege kadın doğum evinde doğum yaptımm bebeğim şuan kuvezde şimdilik durumu iyi dualarınızı beklıyorumm kendime iyi hissettiğim an size tekrar yazacam lutfen bebeğim için dua edin hepinizi çok öpüyormm allaha emenat olun

Canım dualarım bebeğinle ve seninle,Allah yardımcınız olsun,Allah hayırlısıyla,sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin.

büşra cım nolur kendini yıpratma şunu düşün ya sakat doğsaydı ya doğunca ölseydi yada 4-5 ylık iken kalbi dursaydı:gitme:
nolurr bunları düşün güzelim.2-3 ay sonra tekrar deniyceksin bunları düşün.
bende 11 haftalık kaybetmiştim bebeğimi ama şimdi 3 ay geçti bak tekrar deniycez ama
salmamaya çalıştım kendimi.spor yaptım gezdim arkdaşlarımla vakit geçirdim.
noolur sende bunları yapmaya çalış.biz senin yanındayız canım.:teselli:
allah sabır versi:Saruboceq:

valla sana katılıyom bende salmadım kendimi geziyorm kurslara katılıyorum.ne yapalım hayat devamediyo.:enbuyukkk:

mbbvlmnb
vmvbcgvvıvn

hummucum hergün coraspin alıyomusun bana aldımıyordu doktor.zaten eksik tedavi yüzünden kaybettim bebeğimi şimdi de diyoki keşke diyo 0,4 iğne vursaydık diyo.tövbe dedim çok kızdım birdaha o kadına tövbe gitmem.düşünsene folbiol ve b vitaminini bile hafta 2 defa aldırıyodu bana neyse olan oldu bana da ders oldu.bir daha gitmem o kadına.kötükedihüso

Kızlar şimdi hastaneden geldik ve çok kötüyüm
Yine bebeğimin kalbi durmuş p.tesi kürtaj olcam
Canım çok yanıyor p.tesi canımdan canımı alıcaklar
Yine meleğimi benden alacaklar
Şuan meleğim karnımda ve cansız içim yanıyor

Canım Allah sabırlarversin,Allah en kısa zamanda bu üzüntüyü atlatmayı nasip etsin,neler çektiğini çok iyi anlıyorum,ayrıca şuan hamileyim yeni öğrendim,aynı korkuları yaşıyorum.Allahım sen arkadaşıma yardım et sabır ver,sen bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip et yarabbim.

Hummucum,sen ne kadarlık hamilesin,ne durumda bebişin,hamilelik nasıl gidiyor?ben yeni öğrendim hamile olduğumu ve çok tedirginim.

Büşra44 ; canım ne desem bilemiyorum büyük geçmiş olsun ve bu son olsun inşallah allah başka üzücü olaylar yaşatmasın.. herşeyde bir hayır aramak lazım belki doğması daha kötü olacaktı canım.
hepimiz kaybettiğimiz bebeklerimiz için çoğu zaman böyle düşünüp teselli bulduk,sakat veya hasta bir bebek bizi daha çok üzerdi belki böylesi daha iyi,
doktorum bana sağlıklı olsaydı bu bebeği kaybetmezdin demişti..yani ne bileyim inşallah bi daha yaşamadan sağlıklı sıhhatli bir bebeği kollarına alırsın
tekrar geçmiş olsun canım

Ravza1818; canım benim hayırlısı olsun ,ikinizinde iyi olmanıza sevindim sağlıcakla hastaneden çıkıp güzel bir anneliğe adım atmanı dilerim..

canım sen taşıyıcı değilsin bence yani heterozigot ve homozigotlar taşıyıcı yani biz bu hastalıkları ailemizden almışık genlerimiz bozuk otomatik olaraka hamile kaldığımızda taşıyıcı olduğumuz için bu hastalığı bebeğede sarıyoruz.sanırım senin kendi hastalığın taşıyıcılıkla alkası yok.

yok canım var bendede heterozigot gen mutasyonu,faktör V problemlerim ve protein C VE S de de sorun var,4 ve 11 haftalık 2 bebek kaybettim malesef,ama arkadaş farklı birşey yazmış gbi geldi,bişey daha o zaman tüp bebek veya aşılama tedaviside tehlikeli bizim durumumuzda olanlara çünki direkt hormon alıyorlar

OZPOR bu bölümde çok eskiden beri yazıyorum yani uzun zamandır bu skıntıları beraber paylaşıyoruz hatta kan pıhtılaşmasının ne olduğunu da ilk burdan duydum ve trmbofili paneli tahlilleri yaptırdı hepsinden Allah razı olsun, özellikle celen ve şen in çok yardımı oldu bana ama bu rahatsızlık okadar derinki hergün bir sıkıntısı daha çıkıyor malesef:KK43:(

BÜŞRACIĞIM çok üzüldüm canım inan böyle kayıplar hepimizi çok içten sarsıyor ama malesef ateş düştüğü yeri yakıyor RABBıM sana sabır versin en güzel hayırlı evlatlarla mükafatını versin

OZPOR bu bölümde çok eskiden beri yazıyorum yani uzun zamandır bu skıntıları beraber paylaşıyoruz hatta kan pıhtılaşmasının ne olduğunu da ilk burdan duydum ve trmbofili paneli tahlilleri yaptırdı hepsinden Allah razı olsun, özellikle celen ve şen in çok yardımı oldu bana ama bu rahatsızlık okadar derinki hergün bir sıkıntısı daha çıkıyor malesef:KK43:(

ne bileyim canım ya! ben zaten olayın akışına bıraktım olursa olur olmazsa allahın bi bildiği vardır ben her kaybettiğim bebek için elimden geleni yaptım.anacığım.adım bile attırmadı bana ne yapsak boş yaşayacağı varsa yaşardı zaten.herşey boş allah ne derse o oluyo.duadan başka yapacak bişeyimiz yok.:1shok:

ne bileyim canım ya! ben zaten olayın akışına bıraktım olursa olur olmazsa allahın bi bildiği vardır ben her kaybettiğim bebek için elimden geleni yaptım.anacığım.adım bile attırmadı bana ne yapsak boş yaşayacağı varsa yaşardı zaten.herşey boş allah ne derse o oluyo.duadan başka yapacak bişeyimiz yok.:1shok:

tuğçeciğim senin bebeğin varmı?akannehir

Arkadaslar ben erken doğum yaptım hastaneden şimdi çıktım izmir ege kadın doğum evinde doğum yaptımm bebeğim şuan kuvezde şimdilik durumu iyi dualarınızı beklıyorumm kendime iyi hissettiğim an size tekrar yazacam lutfen bebeğim için dua edin hepinizi çok öpüyormm allaha emenat olun

canım geçmiş olsun güle güle büyüt bebeğini .hayırlısıyla küvezden çıkıcak inşallah dualarım seninle ve bebeğinle canım.allahım hayırlı ömür versin inşallah.allaha emanet olun canım..

X