Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

arkadaşlar...
çiçeklara aradı.. doğum gerçekleşmiş.. kendisi de bebişi de iyilermiş... hadi gözümüz aydın...

Kızlar kaç günlüktür sizce,kimse yok mu benimle sevincimi paylaşacak,3 düşüğüm olduğu ve tekrar kimseyi üzmek istemediğim için kimselere söylemiyorum.

canım elbettde senle sevincini paylaşıyoruz allah bir daha yaşatmasın.hep mutlu ol dualarımız senle bu tedaviylemi canım.iğne kullanmışmıydın daha önceki bebek kayıplarında.

çiçeklera çok tebrikler. allah anneli babalı büyütsün sağlıklı uzun ömürler versin. darısı bizlerin başına

Merhaba canım arkadaşlarım , sizleri merakta bıraktığımı biliyorum . İnanın ki hep aklımdasınız . Yalnız şu sıralar ağırlaşma durumları başladı gibi .Uzun oturunca da , yatınca da farketmiyor , her tarafım özellikle belim ağrıyor. O yüzden pek giremiyorum.Doktorum uzun süreli yürüyüş de istemedi , şu kalan zamanı mümkün olduğu kadar dinlenerek geçirmemi istedi. Bi de uykusuzluk sorunum var , sabahları uyuşmuş ve tutulmuş uyanıyorum :bbo:, dinlenemeden uyanınca gün boyu yorgunluk hissediyorum. Napalım olacak herhalde bunlar .Böyle anlattığıma bakmayın , sadece neler olduğunu anlatmak için söylüyorum , yoksa şikayetçi değilim çok şükür.

En son şeker sonucum gene normal çıktı . Bir de geçenlerde burnum kanamıştı ya , doktorum hematolojiden bi tahlil istemişti , onun sonucunu gösterdim bugün , bi sorun yokmuş çok şükür.Bebeğim de iyi durumdaymış Allahıma çok şükür:nazar::nazar: , az önce kontrolden geldim.2 hafta sonra 34. haftada aspirini bırakıyorum.Hafiften kasık ağrıları oluyordu , doktorum yalancı doğum ağrıları olduğunu söyledi. :1shok:Şimdiden sonra sıklaşacak dedi.

Kızlar son 40 günümüz kaldı inşallah . Bende acayip bi gerginlik , heyecan var. Eşimle annem de beni strese soktular , hastane valizin hazır olsun diye .Tamam belki haklılar tedbirli olmak lazım . Ama 3 haftadır valiz hazırlansın diye telaştalar. Bana da herşey hazır valiz kapıda beklersem , herşey hazır doğum başlasın mesajı verecekmişim gibi geliyor.:eek: Saçma düşünüyor olabilirim , şu sıralar pek sağlıklı düşünemiyorum , normalde tedbirli bi insanımdır halbuki.Zaten herşeyimiz hazır eksiğimiz kalmadı gibi. Bebek şekerlerimiz bile hazır .Bi tek bebeğin kıyafetlerini yıkatıp ütületicem . Haftaya cuma halletmeyi düşünüyorum . Sonra eşim Hastane çantasını ve bebişin odasını hazırlayacak. Allah hepimize böyle sevinçli telaşlar yaşatsın inşallah.

İşte böyle canlarım. Çiçeklarayı tebrik ediyorum , Allah anneli babalı büyütsün bebişini inşallah. FUNDACIM , BKALECİM , SILAYACIM var sırada .Ne kadar heyecanlı olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Sağlıcakla kavuştursun Allah bebeklerinize.:Saruboceq:

Benden haberler böyle. bana yazan arkadaşlarıma cevap yazamadıysam beni affetsinler. Hepinizi çok öpüyorum . Görüşmek üzere...

Çiçeklara tebrikler canım, sağlıkla mutlulukla tüm sevdiklerinizle beraber büyütün inşallah canım.

Darısı bana da tüm isteyenlerin de başına inşallah
:Saruboceq:

Papatyasüreyya canım merak ediyordum seni, yazmana çok sevindim. Şekerin normale dönmüş gözünaydın canım, inşallah kalan günlerin de kolaylıkla geçer bebeğini de sağlıkla kucaklarsın tatlım, iyi bak kendine öpüyorum opuyorumnanaktan

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr,ellerim,ayaklarım,bütün vücudum titriyor.Ben HAMıLEYMıŞıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.

gözün aydın.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

kahvelokum sen nasılsın canım?
bugün çok mutluyum cherry.. topikimizin ilk bebeğinin, celenimizin tatlı kızı bugün 1 yaşına girdi... çiçeklara da kuzusunu aldı kucağına.. aynı güne iki bebiş... çok mutluyum.. darısı bize...
sen nasılsın?

Merhaba canım arkadaşlarım , sizleri merakta bıraktığımı biliyorum . ınanın ki hep aklımdasınız . Yalnız şu sıralar ağırlaşma durumları başladı gibi .Uzun oturunca da , yatınca da farketmiyor , her tarafım özellikle belim ağrıyor. O yüzden pek giremiyorum.Doktorum uzun süreli yürüyüş de istemedi , şu kalan zamanı mümkün olduğu kadar dinlenerek geçirmemi istedi. Bi de uykusuzluk sorunum var , sabahları uyuşmuş ve tutulmuş uyanıyorum :bbo:, dinlenemeden uyanınca gün boyu yorgunluk hissediyorum. Napalım olacak herhalde bunlar .Böyle anlattığıma bakmayın , sadece neler olduğunu anlatmak için söylüyorum , yoksa şikayetçi değilim çok şükür.

En son şeker sonucum gene normal çıktı . Bir de geçenlerde burnum kanamıştı ya , doktorum hematolojiden bi tahlil istemişti , onun sonucunu gösterdim bugün , bi sorun yokmuş çok şükür.Bebeğim de iyi durumdaymış Allahıma çok şükür:nazar::nazar: , az önce kontrolden geldim.2 hafta sonra 34. haftada aspirini bırakıyorum.Hafiften kasık ağrıları oluyordu , doktorum yalancı doğum ağrıları olduğunu söyledi. :1shok:Şimdiden sonra sıklaşacak dedi.

Kızlar son 40 günümüz kaldı inşallah . Bende acayip bi gerginlik , heyecan var. Eşimle annem de beni strese soktular , hastane valizin hazır olsun diye .Tamam belki haklılar tedbirli olmak lazım . Ama 3 haftadır valiz hazırlansın diye telaştalar. Bana da herşey hazır valiz kapıda beklersem , herşey hazır doğum başlasın mesajı verecekmişim gibi geliyor.:eek: Saçma düşünüyor olabilirim , şu sıralar pek sağlıklı düşünemiyorum , normalde tedbirli bi insanımdır halbuki.Zaten herşeyimiz hazır eksiğimiz kalmadı gibi. Bebek şekerlerimiz bile hazır .Bi tek bebeğin kıyafetlerini yıkatıp ütületicem . Haftaya cuma halletmeyi düşünüyorum . Sonra eşim Hastane çantasını ve bebişin odasını hazırlayacak. Allah hepimize böyle sevinçli telaşlar yaşatsın inşallah.

ışte böyle canlarım. Çiçeklarayı tebrik ediyorum , Allah anneli babalı büyütsün bebişini inşallah. FUNDACIM , BKALECıM , SILAYACIM var sırada .Ne kadar heyecanlı olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Sağlıcakla kavuştursun Allah bebeklerinize.:Saruboceq:

Benden haberler böyle. bana yazan arkadaşlarıma cevap yazamadıysam beni affetsinler. Hepinizi çok öpüyorum . Görüşmek üzere...

çok merak ediyordum seni.. iyi ki yazdın... bebişimizin iyi olmasına çok sevindim.. canım, 40 gün mü kaldı ya... off ne çabuk geçiyor zamn..sağlıkla inş canım...

arkadaşlar, okulda çok yoğundum bir türlü fırsat bulup, listeyi güncelleyemedim.. hemen geliyorum...

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 8 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........3 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........3 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........3 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 2 haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... ikiside iyiler maşallah... (kız) (8 Ekim)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................37 haftalık (kız)
sılaya..........................36 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............32 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........29 haftalık (kız)
smmm06.....................28 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................20 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........19 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........18 haftalık (kız)
nilüfersahh....................17 haftalık (erkek)
kardelen86.....................13 haftalık
simge............................12 haftalık
aslghh...........................12 haftalık
gulsummm....................12 haftalık
_beray_.........................11 haftalık
göbete.........................10 haftalık
umutluyuz ....................10 haftalık
gülay30........................9 haftalık
büşra44........................9 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................9 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................8 haftalık
kelebek01.....................7 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................5 haftalık
hummu85......................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-4 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

çiçeklaracım, bebişimizin ismini söyledin, bende unutmayayım diye ilk bulduğum kağıda yazdım ama öğrencilerimle masada çalıştığımız için bir sürü evrak vardı, sanırım onların arasına karıştı...hemen gir topike de hatırlat bana... şimdi yanlış bir şey yazmak istemiyorum...
ay ne güzel.. şimdi kesin cop cop emiyordur seni :)

Son düzenleme:
ya! kızlar bazen diyorum ki bu hastalığı olanlar yani bizler biyerde buluşalım bi gece kutlaması yapalım doğum yapanlar bebekleriyle gelsin,hamileler gelsin,bebek düşünenler gelsin daha doğrusu bu hastalığı olan herkes gelsin felekten bi gece çalsak hepimiz tanışsak oooo bi moral gecesi.nedersiniz?

valla kız dilimin ucundan aldın.
bugün aynı şeyi düşündüm.
süper olur valla...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X